Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Rolnik szuka żony". Poród Ani zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem Jakub funduje jej takie przeżycia. A widzowie ją ostrzegali!
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.02.2024 08:07

"Rolnik szuka żony". Poród Ani zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem Jakub funduje jej takie przeżycia. A widzowie ją ostrzegali!

Rolnik szuka żony
Kuba na chwilę przed porodem zafundował Ani przyjemność, fot. Kadr z:"Rolnik szuka żony", TVP

Widzowie programu "Rolnik szuka żony" w oczekiwaniu na kolejny sezon z uwagą obserwują media społecznościowe dotychczasowych bohaterów. Wiele uwagi skupia Ania z 10. edycji, która wraz z Kubą niedługo powita na świecie pierwsze wspólne dziecko. Na krótko przed porodem ukochany rolniczki zapewnił jej wiele emocji. 

Ania i Kuba zrobili furorę w "Rolnik szuka żony"

10. edycja programu TVP obfitowała w wiele zaskakujących momentów, jednak fakt, że podczas podsumowania okazało się, że tylko jednej parze udało się stworzyć parę, przebija wszystko. Co prawda dziś oprócz Ani i Kuby możemy śledzić losy duetu w postaci Waldka i Dorotki, choć w tym przypadku nie brak spekulacji internautów o rozstaniu.

Z drugiej strony Ania i Kuba radzą sobie doskonale zarówno przed kamerami jak i po zakończeniu programu. Widzowie "Rolnik szuka żony" mogli na własnych oczach obserwować rozwój romantycznej relacji.

Po zakończeniu jubileuszowego sezonu gwiazdy przeniosły się do mediów społecznościowych, gdzie co rusz opowiadają o swoich planach. Duet ma jasną wizję przyszłości. Niedługo na świecie pojawi się dziecko.

Stanowcza reakcja Doroty z "Rolnika" po doniesieniach o końcu związku z Waldkiem. Ona tak serio? Sara z "Rolnika" pokazała się po samotnych walentynkach. Przecieramy oczy, patrząc na to, jak wygląda

Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" planują wspólną przyszłość

Nie da się ukryć, że duet zakończył miniony rok w wielkim stylu. Niedługo po wystąpieniu w podsumowaniu "Rolnik szuka żony" Ania poinformowała w mediach społecznościowych o zaręczynach. Nieco później para wystąpiła w świątecznym odcinku programu, gdzie Kuba zdradził, że oboje oczekują pierwszego wspólnego dziecka.

Zachwytów internautów nie brakuje, tym bardziej że Ania chętnie opowiada o swojej codzienności. Do radosnego rozwiązania pozostało niewiele czasu, a ukochany rolniczki cały czas ją zaskakuje.

W mediach społecznościowych pojawiła się relacja z ostatniego pomysłu przyszłych rodziców. Ciężarna Ania miała zapewniony dzień pełen emocjonujących rozrywek.

Ania z "Rolnik szuka żony" za moment rodzi. Kuba do końca zapewnia jej ogromne emocje

Rolniczka pozostaje w kontakcie z internautami, którzy ochoczo kibicują jej relacji z Kubą. Ten za to potrafi zaskoczyć narzeczoną. Już w "Rolnik szuka żony" mogliśmy zobaczyć jego nieco romantyczne oblicze. Teraz gdy Ania jest na końcówce ciąży, nie ma chwili na nudę. I pomyśleć, że widzowie ostrzegali ją przed Kubą…

Zakochani wybrali się niedawno do kaliskiego parku rozrywki, skąd bohaterka programu TVP udostępniła internautom prywatne zdjęcie. Choć w jej stanie nie mogła brać udziału w licznych atrakcjach, nie spędziła tego czasu na nudzie.

Wraz z ukochanym wybrała się na słodki deser, gdzie wybrała szarlotkę z lodami. Taki widok potrafi ścisnąć za żołądek. Przed porodem Kuba dogadza Ani w każdej zachciance. Już niedługo oboje całkowicie zajmą się potrzebami niemowlaka.

Rolnik szuka żony
Kuba na chwilę przed porodem zafundował Ani przyjemność, fot. instagram.com/aniaderbiszewska/
Rolnik szuka żony
Kuba na chwilę przed porodem zafundował Ani przyjemność, fot. Kadr z:"Rolnik szuka żony", TVP
Rolnik szuka żony
Kuba na chwilę przed porodem zafundował Ani przyjemność, fot. Kadr z:"Rolnik szuka żony", TVP
Rolnik szuka żony
Kuba na chwilę przed porodem zafundował Ani przyjemność, fot. Kadr z:"Rolnik szuka żony", TVP