Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Nowa edycja "Rolnik szuka żony" bez Marty Manowskiej? Prezenterka zabrała głos
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.02.2024 13:13

Nowa edycja "Rolnik szuka żony" bez Marty Manowskiej? Prezenterka zabrała głos

Marta Manowska, fot. KAPiF
Marta Manowska, fot. KAPiF

Już wkrótce rozpoczną się pierwsze zdjęcia do 11. edycji reality show TVP “Rolnik szuka żony”. W związku ze zmianami obsadowymi w programach państwowego medium, fani zastanawiają się, czy na plan wróci dotychczasowa prowadząca, Marta Manowska. Teraz głos w sprawie zabrała sama gwiazda.

"Rolnik szuka żony". 11. edycja w drodze

“Rolnik szuka żony”, program obecny na antenie Telewizji Polskiej już od 2014 r. okazał się istnym fenomenem. Widzowie pokochali formułę show, w którym rolnicy i rolniczki z całej Polski poszukują miłości swojego życia.

Wielu z nich odniosło sukces i to nie tylko ten, dotyczący uczuć. Bohaterowie programu częstokroć decydują się bowiem na działalność influencerską w sieci i z powodzeniem kontynuują “znajomość” z widzami również po tym, jak na planie padnie ostatni klaps.

Powodzenie “Rolnika…” to bez wątpienia również zasługa niezwykle charyzmatycznej i ciepłej prowadzącej, Marty Manowskiej. Prezenterka, w przeszłości związana m.in. z Polskim Radiem, idealnie wpisała się w familijny, optymistyczny wymiar widowiska.

Skandal w TVP! Ostentacyjnie złamano zasady głosowania na Eurowizji! Jurorka mówi, co nakazali jej organizatorzy Jak Waldek z "Rolnika" publicznie nazwał Dorotę? Fani interweniują, a on się tłumaczy

Czy Marta Manowska powróci do "Rolnik szuka żony"?

Telewizja Polska od połowy grudnia przechodzi gruntowne odświeżenie, za sprawą zmian w zarządzie podyktowanych porażką poprzedniego obozu rządzącego w wyborach parlamentarnych z października ubiegłego roku.

“Rewolucja” dotknęła również niektórych programów rozrywkowych TVP, m.in. “Pytania na śniadanie”, gdzie z pracą pożegnali się wszyscy dotychczasowi gospodarze programu. Przetasowania budzą szereg pytań.

Jedno z nich dotyczy naturalnie “Rolnik szuka żony”, który od samego początku prowadzony jest przez niezastąpioną Martę Manowską. Czy również i ona będzie musiała pożegnać się z państwowym medium? Głos zabrała sama zainteresowana.

Co dalej z Martą Manowską?

Wielbiciele “Rolnik szuka żony” nie mają powodów do obaw. W rozmowie z portalem Jastrząb Post Marta Manowska uspokaja i wyjaśnia, że już wkrótce pojawi się na planie 11. edycji show.

Tak, wejdę na zdjęcia w przyszłym tygodniu. Ruszamy z 11. edycją programu "Rolnik szuka żony". Bardzo się z tego powodu cieszę, bo ten pierwszy odcinek jest bliski nam. Tam się poznajemy, a te pierwsze rozmowy zawsze procentują i później wracają w naszych wspomnieniach i rozmowach - zdradziła gospodyni show TVP.

Fani z niecierpliwością oczekują nowej odsłony “Rolnik szuka żony”. Czy okaże się ona podobnie emocjonująca jak jej poprzedniczka? Przekonamy się już wkrótce!

Marta Manowska
Marta Manowska, fot. KAPiF
Marta Manowska
Marta Manowska, fot. KAPiF
Marta Manowska
Marta Manowska, fot. KAPiF

Źródło: jastrzabpost.pl