Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Skrzynecka przypomina, że 20 lat temu była partnerką Hakiela i pokazuje TO! Ależ jej zrobił piękną niespodziankę
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.02.2024 17:47

Skrzynecka przypomina, że 20 lat temu była partnerką Hakiela i pokazuje TO! Ależ jej zrobił piękną niespodziankę

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Hakiel, Taniec z gwiazdami
Skrzynecka i Hakiel w "Tańcu z gwiazdami", fot. KAPiF

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel swego czasu tworzyli historię w „Tańcu z gwiazdami”. Teraz tancerz zrobił artystce gigantyczną niespodziankę! Takich wyznań się nie spodziewaliśmy.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel w "Tańcu z gwiazdami"

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel wystąpili razem w pierwszej edycji programu „Taniec z gwiazdami” w 2005 roku. Show, jakie zrobili razem, sprawiło, że artystka została prowadzącą kolejnych jedenastu edycji. Z Kolej tancerz rozpoczął dalszą karierę, a popularność pozwoliła mu na otworzenie całej sieci swojej Akademii Tańca.

Udział w programie „Taniec z gwiazdami” jest spełnieniem jej marzeń z dzieciństwa. Pamięta, że jako mała dziewczynka patrzyła rozmodlona w telewizor na turnieje tańca towarzyskiego. Jednak do tej pory nie miała czasu, żeby zająć się nauką tańca towarzyskiego – można było przeczytać przed laty na zarchiwizowanym już portalu programu.

Jak teraz, w 2024 roku, oboje wspominają ten okres? W sieci pojawiły się niezwykłe wyznania obojga. Tak poruszającej niespodzianki jeszcze nie było.

Robert Kozyra gorzko o powrocie Skrzyneckiej i Gąsowskiego do Polsatu. Po Miszczaku przejechał jak walec Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem? Tancerz właśnie się wygadał

Marcin Hakiel wrócił do "Tańca z gwiazdami", a Kasia Skrzynecka?

Premiera 14. edycji „Tańca z Gwiazdami” już w 3 marca o godzinie 20:00. Po wielu latach czeka nas powrót Marcina Hakiela na parkiet. Jego partnerką będzie tym razem gwiazda „Królowych życia”, Dagmara Kaźmierska.

Oczywiście miałem takie delikatne zastanowienia właśnie, jak to z tymi nogami, bo jak już się dowiedziałem, że tańczę z Dagmarą, trochę się bałem, ale wiadomo, że dobrze tam poskładali te nóżki, także wielkie sza po ba dla pana doktora. Troszkę mamy ograniczeń, w sensie ta choreografia musi być taka dopasowana tutaj, więc szczególnie te pierwsze tańce będę się starał, żeby tam się nic nie działo – wyznał Marcin Hakiel w rozmowie z nami.

Tymczasem Kasia Skrzynecka, ku zadziwieniu wszystkich, wraca do programu „Twoja twarz brzmi znajomo” w Polsacie. Choć Miszczak pozbawił ją pracy w jury, udało się ją namówić do powrotu w roli uczestniczki. Z pewnością będzie czuła się pewniej w towarzystwie Piotra Gąsowskiego, który niespodziewanie został jurorem w muzycznym show.

A co działo się niemal dwie dekady temu? Zdjęcia i nagrania znajdziecie poniżej! Tancerz do niedawna rzadko wspominał swoje początki w „TzG”, teraz zmieniło się to całkowicie.

Marcin Hakiel zrobił niespodziankę Katarzynie Skrzyneckiej

Hakiel opublikował dzisiaj wspominkowy wpis. Tancerza musiała chwycić melancholia, bo zaczął wspominać swoje początki w „Tańcu z gwiazdami”. Na Instagramie pojawiły się archiwalne nagrania z jego występów z Katarzyną Skrzynecką. Ta ostatnia zareagowała entuzjastycznie. Udostępniła filmy także u siebie, pisząc pod nimi:

  • To było niemal 20 lat temu, dokładnie 19 lat! Wiosną 2005, “Taniec z gwiazdami”, pierwsza edycja ever@ Wow! Marcinu Kochany, ależ mi sprawiłeś fantastyczną niespodziankę i radość przypomnieniem tej kapitalnej tanecznej przygody! Ileż my mieliśmy radości z tego tańca, ileż fantastycznej energii! Aż łzy mi się serdeczne zakręciły w oczach, gdy to obejrzałam. To były chyba pierwsze "historyczne" 4 x 10 za Jive w historii tego programu. TzG było spełnieniem marzeń mojego dzieciństwa o nauce tańca towarzyskiego ⚘ A nauka pod Twoją opieką - wielką satysfakcją, pasją i radością. Dziękuję ci serdecznie za tamten fantastyczny czas na parkiecie i stugodzinnych żmudnych prób w szkle tańca. Życzę ci powodzenia w “TzG” 2024 – napisała Skrzynecka w komentarzu.

Oczywiście Marcin nie pozostał jej dłużny.

  • Ja też świetnie się bawiłem tańcząc z Tobą. Dzięki za dobre słowo i powodzenia w @twojatwarzbrzmiznajomo – odpisał jej tancerz.

Poniżej znajdziecie wspomniane nagranie i archiwalne zdjęcia z ich występów!

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel, Taniec z gwiazdami
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel w “Tańcu z gwiazdami” w 2005 roku, fot. KAPiF
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel, Taniec z gwiazdami
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel w “Tańcu z gwiazdami” w 2005 roku, fot. KAPiF
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel, Taniec z gwiazdami
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel w “Tańcu z gwiazdami” w 2005 roku, fot. KAPiF
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel, Taniec z gwiazdami
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel w “Tańcu z gwiazdami” w 2005 roku, fot. KAPiF