Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Taniec z Gwiazdami". Z nią zatańczy Marcin Hakiel! "Przestraszył się"! Kto go tak przeraził?
Anna Lipska
Anna Lipska 27.01.2024 18:18

"Taniec z Gwiazdami". Z nią zatańczy Marcin Hakiel! "Przestraszył się"! Kto go tak przeraził?

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel, fot. KAPIF

Z kim w nowej edycji “Tańca z gwiazdami” zatańczy Marcin Hakiel? Na początku tancerz nie był zachwycony. Oto szczegóły.

Kto w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"?

W nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" pojawią się Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Anita Sokołowska, Roksana Węgiel, Maffashion, Dagmara Kaźmierska, Maciej Musiał, Filip Chajzer, Krzysztof Szczepaniak i Kamil Baleja. 

W jury, poza Iwoną Pavlović, zasiądą Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda. Program będzie można oglądać w niedziele, tak jak za czasów TVN. Poprowadzą go Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz. Nie zobaczymy już Izabeli Janachowskiej.

"Taniec z Gwiazdami". Wyciekły stawki gwiazd wiosennej edycji. Maffashion, Kaźmierska i Musiał zarobią krocie! Damian Kordas nagle zniknął. Ma za sobą poważną operację. „Ostatnie miesiące były ciężkie”

Marcin Hakiel wraca do "Tańca z gwiazdami"

Marcin Hakiel kilka razy trenował gwiazdy w "TzG. Wygrał raz - w drugiej edycji show w TVN, gdy tańczył ze swoją przyszłą żoną Kasią Cichopek.

Potem miał długą przerwę, ale zdecydował, że wróci do show. Najpierw spekulowano, czy przypadkiem nie zasiądzie na fotelu jurorskim, ale już wiadomo, że weźmie pod opiekę jedną z gwiazd. 

Właśnie wyciekły informacje, z kim zatańczy.

Z kim Marcin Hakiel zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"?

Kogo będzie trenował Marcin Hakiel? Plotek spieszy z doniesieniami. Okazuje się, że tancerz na początku nieźle się wystraszył Dagmary Kaźmierskiej, bo o nią chodzi.

Marcin początkowo się jej wystraszył, bo bardzo różni ich temperament. W końcu jednak później stwierdził, że duet z nią będzie dla niego ciekawym doświadczeniem. Zachęciło go też to, że nowy reality show Dagmary bardzo dobrze się ogląda w Polsacie, więc liczy, że jej liczni fani zostawią ich długo w programie - mówi informator portalu z produkcji. 

Plotek zapytał także Hakiela, co ma do powiedzenia na temat trenowania gwiazdy "Królowych życia". 

Bez komentarza - odpowiedział.

Cieszycie się na taki duet?

Marcin Hakiel, fot. KAPIF
Marcin Hakiel, fot. KAPIF
Marcin Hakiel, fot. KAPIF
Marcin Hakiel, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPIF