Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

"Taniec z gwiazdami"
05.05.2024 13:17 Produkcja "TzG" podjęła trudną decyzję. Wszystko przez Kaźmierską

Przed nami finał programu “Taniec z gwiazdami”, który upływa atmosferze sporego skandalu związanego z występkami Dagmary Kaźmierskiej. Produkcja musiała podjąć trudną decyzję.

Marcin Hakiel
04.05.2024 20:09 Coraz ciekawiej przed finałem "TzG". Wiadomo co z Hakielem

Marcin Hakiel po aferze z Dagmarą Kaźmierską miał poważny dylemat. Czy tancerz pojawi się w finale “Tańca z gwiazdami”? Podobno podjął już ostateczną decyzję.

Marcin Hakiel
30.04.2024 18:12 To działo się za kulisami "TzG" z Hakielem i Dagmarą

Marcin Hakiel jest teraz w trudnej sytuacji. Na wizji “Tańca z gwiazdami” on i Dagmara Kaźmierska zdawali się lubić, ale jak było naprawdę? Teraz na jaw wychodzą nowe kulisy ich relacji w programie.

Marcin Hakiel z inną gwiazdą na parkiecie "TzG"?
20.04.2024 15:06 Marcin Hakiel z inną gwiazdą na parkiecie "TzG"? To będzie się z nim działo po rezygnacji Dagmary

Fani ubolewają nad tym, że Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w “Tańcu z Gwiazdami”. Niektórzy zaczęli spekulować, że Marcin Hakiel pojawi się na parkiecie z inną gwiazdą. Czy to się wydarzy po odejściu Dagmary?

Dagmara Kaźmierska
20.04.2024 09:24 Tyle Dagmara Kaźmierska zarobiła w "TzG". Stawka królowej życia zwala z nóg

Dagmara Kaźmierska była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek “Tańca z Gwiazdami”. Później zszokowała wszystkich decyzją o odejściu z show. Teraz wiadomo, ile zgarnęła za udział w programie. 

Reakcja Marcina Hakiela na podejście Dagmary Kaźmierskiej z "TzG"
18.04.2024 18:10 Marcin Hakiel reaguje na odejście Dagmary z "TzG"! W końcu mógł powiedzieć, co przeżywał na treningach

Dagmara Kaźmierska była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek “Tańca z Gwiazdami”, ale posiadała również  grono wiernych fanów. Wielkie zdziwienie spowodowała jej nagła decyzja o odejściu z show. Teraz Marcin Hakiel zareagował na tę sytuację. Co powiedział?

Dagmara Kaźmierska
18.04.2024 15:29 Tylko u nas: Wiemy, która para wraca do "Tańca z gwiazdami" po odejściu Dagmary! Ta decyzja poróżni fanów?

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Jej decyzja wywołała niemałe poruszenie. Wiemy, kto wróci do programu po jej odejściu!

Dagmara Kaźmierska
18.04.2024 14:37 Dagmara Kaźmierska miażdży Iwonę Pavlovic po rezygnacji z "TZG"! Miło już było, teraz czas na prawdę

Dagmara Kaźmierska odeszła z “Tańca z gwiazdami”. W oświadczeniu wideo odpowiedziała na krytykę Iwony Pavlović, z którą musiała mierzyć się co tydzień. To nie są miłe słowa.

None
18.04.2024 14:11 Oficjalne: Dagmara Kaźmierska ODCHODZI z "Tańca z gwiazdami". Tak tłumaczy swoją decyzję

Dagmara Kaźmierska odchodzi z “Tańca z gwiazdami”. Wydała oficjalny komunikat, w którym opowiedziała o kulisach swojej decyzji. Nie zobaczymy jej już w programie.

Dagmara Kaźmierska
16.04.2024 18:35 Dagmara wszystkim zagrała na nosie! Wyrzucą ją z "TzG"? Nie szkodzi, i tak już przeszła do historii show

“Taniec z Gwiazdami”. Dagmara Kaźmierska od początku nowej edycji jest na językach! Królowa Życia wzbudza tak wielkie emocje, że produkcja lepiej nie mogła sobie wymarzyć. Gwiazda niezależnie od końcowego wyniku i tak wejdzie do historii show. Dlaczego?

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Taniec z Gwiazdami
14.04.2024 21:12 "TzG". Iwona Pavlović zniszczyła Dagmarę na oczach wszystkich. Tak ją poniżyła! Dagmara nie pozostała dłużna

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel po raz kolejny wystąpili na parkiecie „Tańca z gwiazdami”. Jak im poszło z dwoma występami w siódmym odcinku show? Tak niskiego wyniku w historii programu jeszcze nie było.

Taniec z Gwiazdami
14.04.2024 19:35 "Ona nie potrzebuje?". Dagmara nie uczestniczy w próbach przed programem? Fala pytań pod zdjęciem "TzG"

“Taniec z gwiazdami” już za moment, a internauci dostrzegli brak faworyta na zdjęciu z próby generalnej! To już kolejny raz, że tak się zdarza!

Czy Dagmara Kaźmierska da radę zatańczyć 2 tańce z chorymi nogami?
11.04.2024 12:06 Od niedzieli zmiana w "Tańcu z Gwiazdami". Już współczujemy Dagmarze

Szefostwo Polsatu już zaciera ręce. Bieżąca edycja “Tańca z Gwiazdami” okazała się sukcesem, a wszystko wskazuje na to, że nadchodzące odcinki wzbudzą jeszcze większe emocje. Pytanie tylko, czy największa gwiazda “TzG”, Dagmara Kaźmierska, wytrzyma to zawrotne tempo… Poznajcie szczegóły.

"Taniec z Gwiazdami"
08.04.2024 07:44 Sykut prowadziła "TzG", a za nią odgrywały się sceny z Dagmarą i Roxie. Wszystko szło na żywo, nie dało się tego ukryć

“Taniec z gwiazdami”. Stacja telewizyjna Polsat wyemitowała kolejny odcinek popularnego show. Fani formatu długo czekali na tę chwilę. Tymczasem za plecami prowadzącej Paulity Sykut odbywały się niebywałe sceny.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Taniec z Gwiazdami
07.04.2024 20:31 „TzG”: Oj, kamera miała tego nie pokazać. Dagmara Kaźmierska musiała ratować sytuację na gorąco

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel po raz kolejny zaprezentowali się na parkiecie “Tańca z gwiazdami”. Jak poszło im tym razem i czy udało im się zachwycić jury? Najpierw jednak kamera złapała coś, czego nie powinna. 

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Hakiel, Taniec z gwiazdami
18.02.2024 17:47 Skrzynecka przypomina, że 20 lat temu była partnerką Hakiela i pokazuje TO! Ależ jej zrobił piękną niespodziankę

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel swego czasu tworzyli historię w „Tańcu z gwiazdami”. Teraz tancerz zrobił artystce gigantyczną niespodziankę! Takich wyznań się nie spodziewaliśmy.

Marcin Hakiel
27.01.2024 18:18 "Taniec z Gwiazdami". Z nią zatańczy Marcin Hakiel! "Przestraszył się"! Kto go tak przeraził?

Z kim w nowej edycji “Tańca z gwiazdami” zatańczy Marcin Hakiel? Na początku tancerz nie był zachwycony. Oto szczegóły.

Marcin Hakiel wraca do telewizji w wielkim stylu, fot. KAPiF
24.01.2024 10:01 Marcin Hakiel wraca do telewizji w wielkim stylu. Wszystko tuż po zwolnieniu Cichopek. Ale numer!

Marcin Hakiel otrzymał angaż w telewizji. Informacja o zatrudnieniu tancerza pojawiła się w mediach krótko po tym, jak przekazano wieści o zwolnieniu z TVP jego byłej żony Katarzyny Cichopek.

Marcin Hakiel, Katarzyna Skrzynecka
22.11.2023 08:20 Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem? Tancerz właśnie się wygadał

Marcin Hakiel od kilku miesięcy nie schodzi z ust portali płotkarskich z powodu swojego życia osobistego. Najpierw wszyscy byli w szoku z powodu rozstania z Katarzyną Cichopek, a potem mówiono o dwóch nowych kobietach w jego życiu. Teraz wraca jego temat relacji z Katarzyną Skrzynecką. Tancerz odpowiedział zainteresowanym.

Marcin Hakiel o powrocie do "Tańca z Gwiazdami"
19.11.2023 17:25 TYLKO U NAS: Marcin Hakiel o rozmowach z produkcją „TzG”. Zdradził, w jakiej roli pojawi się w formacie

Marcin Hakiel w rozmowie ze Światem Gwiazd opowiedział o tym, czy wróciłby do “Tańca z gwiazdami”. Co na temat produkcji zdradził tancerz? Wystąpi w charakterze trenera czy jurora?

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek, fot. KAPIF
14.11.2023 15:58 Zemsta Kasi Cichopek. Tak odpowiedziała byłemu. Koleżanka z "M jak miłość": "Inteligentna riposta"

Kasia Cichopek odpowiada Marcinowi Hakielowi. Znajomi aktorki twierdzą, że to zemsta za publikacje jakie w ostatnim czasie jej były mąż zamieścił w sieci.

KAPiF, Marcin Hakiel wraca do "Tańca z Gwiazdami"
09.10.2023 09:57 Nie do wiary kto potwierdził swój powrót do "Tańca z Gwiazdami"! Po 17-latach znowu sięgnie po Kryształową Kulę?

Marcin Hakiel znowu zaczął być aktywny zawodowo. Można spokojnie stwierdzić, że po rozstaniu z Katarzyną Cichopek w końcu udało mu się otrząsnąć. Teraz ogłosił wielki powrót do programu, od którego rozpoczął się jego romans z show-biznesem. Jesteście ciekawi, kogo tym razem poprowadzi do zwycięstwa?

Jesienna ramówka TVP bez Kasi Cichopek, fot. KAPIF
16.08.2023 15:50 Tylko u nas: Kasia Cichopek nie pojawi się na ramówce TVP. Znamy powód. Co wspólnego ma z tym Marcin Hakiel?

Dlaczego Kasia Cichopek nie przyjdzie na jesienną ramówkę TVP 2023? Świat gwiazd dotarł do szczegółów. Znamy powód nieobecności gwiazdy. Co stanęło jej na przeszkodzie?

Marcin Hakiel / Paulina Smaszcz
09.05.2023 17:19 Marcin Hakiel wróci do "Tańca z gwiazdami" w nowej roli? Ma oceniać umiejętności... Pauliny Smaszcz

W prasie wrze na temat doniesień dotyczących nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Polsat ma pracować nad skompletowaniem uczestników oraz jury. Nazwiska, jakie pojawiają się w tym kontekście, wywołują drżenie: czy Marcin Hakiel rzeczywiście będzie oceniać talenty taneczne Pauliny Smaszcz?Jeden z portali, powołując się na informatora związanego ze stacją, przekazał wieści, jakie mogą nie spodobać się Kasi Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu. Czy rzeczywiście zobaczymy ich nemezis już jesienią?

Marcin Hakiel
17.04.2023 07:16 Wielki powrót Marcina Hakiela do "Tańca z gwiazdami"? Tam poznał byłą żonę, Kasia Cichopek komentuje

Marcin Hakiel stał się rozpoznawany w show-biznesie dzięki programowi „Taniec z gwiazdami”. To tam jako zawodowy tancerz pracował z Kasią Cichopek, która później została jego żoną. Od wielu lat nie uczestniczy w formacie, jednak źródła donoszą, że wkrótce może się to zmienić.W programie trenował, poza Katarzyną Cichopek, z Katarzyną Skrzynecką i Dorotą Deląg. Zdobyta popularność pomogła mu w założeniu szkoły tańca, która dziś ma już kilka placówek i rozwija się doskonale. Nie przeszkadza to jednak w występach w telewizji. A jak na nowe możliwości byłego męża zareagowała sama Kasia?

Dzień Dobry TVN, Marcin Hakiel
09.03.2023 12:57 Marcin Hakiel w "Dzień Dobry TVN" powiedział, co go czeka. "Kolejne doświadczenie"

Marcin Hakiel zasiadł na kanapie "Dzień Dobry TVN", by opowiedzieć o czekających go zmianach. Już za kilka miesięcy powita zupełnie nowy etap w życiu. Jak chce spędzić ten wyjątkowy czas?Tancerz oprócz prowadzenia własnej szkoły tańca, sporadycznie pojawia się w telewizji, by porozmawiać o życiu prywatnym. Widzowie TVN Style mogli zobaczyć jego wywiad z Aleksandrą Kwaśniewską na krótko po ogłoszeniu rozstania z żoną. Teraz opowiedział o zmianach w swoim życiu.

Marcin Hakiel EA
04.11.2022 12:59 Marcin Hakiel wróci do "Tańca z gwiazdami"? "Dostałem propozycję, żeby wrócić"

Marcin Hakiel stał się powszechnie rozpoznawany dzięki programowi "Taniec z gwiazdami". Tam też poznał Katarzynę Cichopek. Teraz wyznał, czy chciałby wrócić do tego formatu. Okazuje się, że twórcy nie zapomnieli o zdolnym tancerzu.Zanim Hakiel pojawił się w "TzG", miał już na koncie ogromne sukcesy, nie tylko w Polsce. W 2001 roku zajął 12. miejsce na mistrzostwach świata w tańcu, a w 2004 – piąte w Pucharze Europy. Nic więc dziwnego, że w 2005 otrzymał angaż instruktora w tanecznym show, wówczas emitowanym na kanale TVN.

Kasia Cichopek EA
12.07.2022 15:10 Kasia Cichopek została jurorką "You Can Dance". Oficjalna informacja zachwyciła fanów

Media obiegła wspaniała wiadomość. To już pewne. Kasia Cichopek, która obecnie wysuwa się na pozycję jednej z czołowych gwiazd TVP, zasiądzie w jury "You Can Dance. New Generation". Nawet Marcin Hakiel nie mógł przejść obojętnie obok tej informacji. To wielka szansa i spełnienie marzeń. Kasia Cichopek coraz wyraźniej kreuje się, jako prawdziwy multitalent. Gwiazda już od ponad 20 lat występuje w "M jak miłość", gdzie wciela się w serialową Kingę Zduńską. Kilka lat temu odkryła w sobie powołanie na prezenterkę, a teraz — poprowadzi taneczne show.