Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Oficjalne: Dagmara Kaźmierska ODCHODZI z "Tańca z gwiazdami". Tak tłumaczy swoją decyzję
Karolina Kurek
Karolina Kurek 18.04.2024 14:11

Oficjalne: Dagmara Kaźmierska ODCHODZI z "Tańca z gwiazdami". Tak tłumaczy swoją decyzję

None
fot. KAPIF

Dagmara Kaźmierska odchodzi z “Tańca z gwiazdami”. Wydała oficjalny komunikat, w którym opowiedziała o kulisach swojej decyzji. Nie zobaczymy jej już w programie.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel w "Tańcu z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska to popularna postać w telewizji. Zasłynęła dzięki programowi “Królowe życia”. Widzowie polubili ją za dystans do siebie i poczucie humoru. Aktualnie jest jedną z uczestniczek hitu stacji telewizyjnej Polsat “Taniec z gwiazdami”. Tanecznym partnerem Kaźmierskiej został Marcin Hakiel, który powrócił do formatu do 15 latach. 

Para zdecydowanie jest ulubionym duetem telewidzów w programie. W sieci pojawiła się informacja, że Dagmara co tydzień otrzymuje najwięcej głosów. Jednak jurorzy nie są pod wrażeniem tanecznych występów “Królowej życia”.

Nowe pary w "Tańcu z gwiazdami". W ćwierćfinale zmieni się obsada. Dagmara i Roxie zostaną przyćmione Dagmara odgraża się przed półfinałem "TzG". Jurorzy wyjdą z siebie, gdy dotrzyma słowa

Dagmara Kaźmierska z najniższymi notami w "Tańcu z gwiazdami"

“Królowa życia” w 7. odcinku “Tańca z gwiazdami” wraz z Marcinem Hakielem wykonali dwie choreografie. Pierwszą z nich był quickstep, za który otrzymali 16 punktów. Drugi taniec, czyli broadway jazz, był szeroko komentowany w mediach. Jurorzy nie szczędzili słów krytyki. 

Ten program mnie zaskakuje. W tym programie zdarzają się cuda. To już jest stanie z gwiazdami - powiedziała Iwona Pavlović.

Kasprzyk wyznała, że przez cały czas trwania show Kaźmierskiej i Hakiela, czekała kiedy zaczną faktycznie tańczyć broadway jazz. Z kolei Maserak tak skomentował ten występ:

Ja czekałem kiedy to się skończy.

Za drugą choreografię otrzymali jedynie 7 punktów, co łącznie dało im 23 punkty. Jednak decyzją telewidzów Dagmara i Marcin przeszli do ćwierćfinału “Tańca z gwiazdami”. 

Dagmara Kaźmierska rezygnuje z "Tańca z gwiazdami"

Tuż przed ćwierćfinałem Kaźmierska przekazała smutne wieści. Królowa życia postanowiła zrezygnować z programu:

Cześć kochane moje serduszka. Robaczki przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady.

Do oświadczenia Dagmary dołączył się Conan:

Niestety kochani, nie mogę się na to godzić. Już za dużo. I tak się zgodziłem, że mama tańczyła i eksploatowała te nogi. Do tego teraz doszło to żebro.

Kaźmierska kontynuowała:

Mam problem nawet z oddychaniem. Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. […] Ja nie mogę oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść. Przepraszam tych, co zawiodłam. Przynajmniej czarna mamba odetchnie z ulgą. Nie będzie musiała już wołać o pomstę do nieba, jak widziała, jak próbuję tańczyć. 

Na koniec celebrytka zaapelowała do fanów:

Żarty żartami. Dbajcie o zdrowie kochani. Macie jedno, a chorób tysiące. Ja chciałam dobrze. No nie da rady. Tak miało być.

Żałujecie, że królowa życia już nie zatańczy w “Tańcu z gwiazdami”?

Zobacz także: Dagmara miażdży Iwonę Pavlović. Było miło, ale teraz czas na prawdę

Dagmara Kaźmierska (1).png
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPIF