Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Dagmara odgraża się przed półfinałem "TzG". Jurorzy wyjdą z siebie, gdy dotrzyma słowa
Karolina Kurek
Karolina Kurek 15.04.2024 09:19

Dagmara odgraża się przed półfinałem "TzG". Jurorzy wyjdą z siebie, gdy dotrzyma słowa

"Taniec z gwiazdami"/ Dagmara Kaźmierska
fot.: KAPiF

Siódmy odcinek “Tańca z gwiazdami” już za nami. W programie nie brakowało emocji. Dagmara Kaźmierska wdała się w polemikę z jurorami. Obiecała im jedno.

"Taniec z gwiazdami" w Polsacie

“Taniec z gwiazdami” to jeden z najpopularniejszych formatów, dostępnych w telewizji. W tej edycji występuje wiele znanych osób ze świat show-biznesu. Od początku wzbudza ona wiele silnych emocji. Początkowo z powodu zmian, które zaszły, czyli wymiana składu jurorskiego. Tym razem występy na parkiecie oceniają Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak, Tomasz Wygoda i Iwona Pavlović. 

Coraz większymi krokami zbliżamy się do finału programu, a “Tzg” ciągle zaskakuje telewidzów. Ostatni odcinek wzbudził wręcz ekstremalne emocje u widzów. Wszystko za sprawą Dagmary Kaźmierskiej. Królowa życia jak zwykle zrobiła niezapomniane show. Już teraz zapowiedziała, że w kolejnym odcinku będzie się działo. 

Dagmarze puściły nerwy po drugim tańcu. Tak odpyskowała jurorom, że w studiu "TzG" zapadła cisza "Taniec z Gwiazdami". To się naprawdę wydarzyło! To oni odpadli w 7. odcinku. Ulubiona para pożegnała się z show

Dagmara Kaźmierska w "Tzg"

Dagmara Kaźmierska to jedna z najpopularniejszych uczestniczek show. “Królowa życia” ma sporo wiernych fanów i to ich głosy zapewniają jej awans do kolejnych odcinków. W kwestii tańca zostaje ona jednak w tyle za pozostałymi uczestnikami. Jury nie oszczędza Kaźmierskiej, a zwłaszcza Iwona Pavlović. 

Dagmaro, chciałam ci przypomnieć, że ten program, to "Taniec z gwiazdami". Nie chodzenie z gwiazdami, nie człapanie z gwiazdami. […] I tak, uwaga, to jest twój najlepszy taniec, człapaniec. Ale uwaga, Dagmara dobrze dokończyła, ale i tak było źle - padło z ust “Czarnej Mamby”.

W 7. odcinku Kaźmierskiej jednak oberwało się od całego składu jurorskiego. “Królowa życia” nie pozostawała im dłużna.

Kaźmierska wygraża jurorom "Tańca z gwiazdami"

W 7. odcinku “Tańca z gwiazdami” Dagmara i Marcin najpierw zatańczyli quickstepa, a ich drugim występem był broadway jazz. Kaźmierska pojawiła się w różowej sukni do ziemi. Jednak jej show pozostawiało wiele do życzenia. Jurorzy nie gryźli się w język. Jako pierwsza wypowiedziała się Iwona Pavlović:

Ten program mnie zaskakuje. W tym programie zdarzają się cuda. To już jest stanie z gwiazdami.

Zwykle łagodna w ocenach Ewa Kasprzyk w tej sytuacji zgodziła się z “Czarną Mambą”.

Ja czekałam kiedy to się zacznie - powiedziała. 

Rafał Maserak rozgrzał atmosferę na widowni i przed odbiornikami, mówiąc:

Ja czekałem kiedy to się skończy .

Dagmara Kaźmierska w tej sytuacji nie zamierzała milczeć. “Królowa życia” wręcz zagroziła jurorom wizją następnego odcinka z jej strony. 

Czy ja próbuję tańczyć, czy ja stoję, szanownemu jury się nic nie podoba. Następny odcinek sofka, ja się położę, a Hakiel tańczy - wypaliła.

Ostatecznie za broadway jazz para otrzymała tylko 7 punktów. Jednak Dagmara Kaźmierska przeszła do kolejnego etapu programu. 

Jak myślicie, czy wizja “Królowej życia” spełni się w 8. odcinku 'Tańca z gwiazdami"?

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, "Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska,
Dagmara Kaźmierska ,"Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, "Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF