Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Kaźmierska / Conan
08.07.2024 19:20 Dagmara upokorzyła syna i jeszcze sobie żartuje

Dagmara Kaźmierska i Conan wciąż są nierozłączni, nawet po skandalu, jaki wybuchł w mediach. Teraz celebrytka zamieściła w sieci materiały, z jakich mało kto byłby zadowolony. Jak zareagował?

Dagmara Kaźmierska, Wojciech Iwański, Edward Miszczak
27.05.2024 20:42 Reżyser "TzG" o angażu Dagmary. Miszczakowi te słowa nie chciały przejść przez gardło

Dagmara Kaźmierska wywołała poruszenie, biorąc udział w “Tańcu z gwiazdami”. Edward Miszczak jak ognia unikał pytań na jej temat, gdy wyszło na jaw, jak traktowała kobiety, które pracowały w jej agencji. Chętnie głos zabrał za to reżyser show, Wojciech Iwański.

Taniec z Gwiazdami
23.05.2024 13:48 Podali uczestników nowej edycji "TzG". Kto wystąpi?

Ostatnia edycja programu "Taniec z Gwiazdami" wzbudziła wiele emocji. Produkcja pomimo afer mogła cieszyć się ogromną oglądalnością. Już szykuje kolejny sezon, który ma pobić poprzedni. Kto zastąpi dotychczasową skandalistkę, Dagmarę Kaźmierską? Padło nazwisko naprawdę mocnej kandydatki.

Edward Miszczak Dagmara Kaźmierska
06.05.2024 11:40 Miszczak wściekły po pytaniu o Dagmarę Kaźmierską

Finał “Tańca z Gwiazdami” dostarczył ogromu emocji. Nie pojawiła się na nim owiana złą sławą Dagmara Kaźmierska. Co na jej temat powiedział Edward Miszczak?

Dagmara Kaźmierska i Roksana Węgiel
06.05.2024 11:07 Kaźmierska skomentowała przegraną Roxie w "TzG" i się zaczęło

Roksana Węgiel zajęła drugie miejsce w “Tańcu z Gwiazdami”. Fani nie mogą przeboleć takiego wyniku. Wtrąciła się nawet Dagmara Kaźmierska, która mocno oberwała. Co się dzieje?

Taniec z gwiazdami
05.05.2024 20:52 Dagmara nie przemilczała finału "TzG", na który nie została wpuszczona

Dagmara Kaźmierska została wymazana z “Tańca z gwiazdami”. W finałowym odcinku nikt nawet o niej nie wspomina. Ona jednak nie przemilczała tematu finału “TzG”. Co właśnie ogłosiła?

"Taniec z gwiazdami"
05.05.2024 13:17 Produkcja "TzG" podjęła trudną decyzję. Wszystko przez Kaźmierską

Przed nami finał programu “Taniec z gwiazdami”, który upływa atmosferze sporego skandalu związanego z występkami Dagmary Kaźmierskiej. Produkcja musiała podjąć trudną decyzję.

Marcin Hakiel
04.05.2024 20:09 Coraz ciekawiej przed finałem "TzG". Wiadomo co z Hakielem

Marcin Hakiel po aferze z Dagmarą Kaźmierską miał poważny dylemat. Czy tancerz pojawi się w finale “Tańca z gwiazdami”? Podobno podjął już ostateczną decyzję.

Taniec z gwiazdami
02.05.2024 23:10 Gęsto przed finałem "TzG". Pokazali zdjęcie z prób. Dagmara w centrum uwagi

Finał programu “Taniec z gwiazdami” już za chwilę. Po ostatnich aferach, związanych z Dagmarą Kaźmierską, atmosfera bardzo zgęstniała. Wyraźnie pokazało to nowe zdjęcie z prób.

Marcin Hakiel
30.04.2024 18:12 To działo się za kulisami "TzG" z Hakielem i Dagmarą

Marcin Hakiel jest teraz w trudnej sytuacji. Na wizji “Tańca z gwiazdami” on i Dagmara Kaźmierska zdawali się lubić, ale jak było naprawdę? Teraz na jaw wychodzą nowe kulisy ich relacji w programie.

Dagmara Kaźmierska
30.04.2024 15:10 Ujawniono powód odejścia Kaźmierskiej z "TzG". Nie chodziło o kontuzję

Dagmara Kaźmierska była uczestniczką 14. edycji "Tańca z Gwiazdami". Przed ćwierćfinałem podjęła decyzję o rezygnacji z dalszego udziału ze względu na kłopoty zdrowotne. Niedługo później pojawiły się reportaże ujawniające jej przestępczą przeszłość. Co naprawdę kryje się za powodem nagłego zniknięcia celebrytki?

Dagmara Kaźmierska
29.04.2024 13:34 No i się zaczęło. Do KRRiT wpłynęła skarga na program z Kaźmierską

W sprawie Dagmary Kaźmierskiej pojawiły się kolejne informacje. Jej przestępcza przeszłość maluje się w coraz czarniejszych barwach. Doszło do zdecydowanych kroków. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji otrzymała skargę na program z jej udziałem.

Kaźmierska
28.04.2024 20:12 Tak przywitali widzów, po aferze z Kaźmierską. Fani "TzG" nie takich słów oczekiwali

Półfinał “Tańca z gwiazdami”. Co prowadzący powiedzieli na temat afery, która rozpętała się wokół Dagmary Kaźmierskiej? Szczegóły.

Dagmara Kaźmierska
26.04.2024 19:21 TVN nie chce mieć nic wspólnego z Dagmarą. Ruch, który zmienia wszystko

Dagmara Kaźmierska stała się znana na całą Polskę dzięki programom z Grupy TVN. Teraz stacja zdecydowała się na stanowczy ruch wobec dawnej gwiazdy. To ostateczny koniec jej kariery?

Dagmara Kaźmierska
26.04.2024 18:21 Polsat przerywa milczenie ws. Kaźmierskiej. Jest oświadczenie stacji

Dagmara Kaźmierska mierzy się z informacjami dotyczącymi jej przestępczej przeszłości. Wcześniej Polsat usunął materiały z jej udziałem. Teraz wiadomo, jak zareagował Edward Miszczak. A oświadczenie Polsatu? Treść zadziwia.

Dagmara Kaźmierska i Iwona Pavlović
22.04.2024 17:43 Dagmara nazwała Pavlović "Alexis". Odpowiedziała jej przed naszą kamerą

Od kiedy Dagmara Kaźmierska pojawiła się w “Tańcu z Gwiazdami”, wszyscy wyczuli napięcie między nią a Iwoną Pavlović. Teraz jurorka w rozmowie ze Światem Gwiazd ostro podsumowała “królową życia”. Padły bardzo mocne słowa.

Ile zarobili uczestnicy "Tańca z Gwiazdami"?
22.04.2024 16:13 Nie tylko Dagmara zarobiła krocie. Tyle już zgarnęli uczestnicy "TzG"

Finał “Tańca z Gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. Właśnie ujawniono, ile pieniędzy zgarnęli uczestnicy do tej pory za udział w show. Kosmiczne kwoty!

"Taniec z gwiazdami"
22.04.2024 09:15 Afera po słowach Ibisza. Tak upokorzył Dagmarę, że widzowie się wściekli. "Chamstwo w tej edycji"

Dagmarze Kaźmierskiej, czyli wielkiej nieobecnej ostatniego odcinka “Tańca z gwiazdami”, z pewnością nie łatwo przyszło go obejrzeć. W programie nie brakowało kąśliwych uwag pod jej adresem. Jedna z nich padła z ust Krzysztofa Ibisza. W sieci wybuchła afera.

Dagmara Kaźmierska
22.04.2024 08:18 "Temu też winna Dagmara?". Burza po ostatnim odcinku "TzG". Nie tak to miało wyglądać

Kolejny odcinek “Tańca z gwiazdami” za nami, a widzowie znów są niepocieszeni rezultatem głosowania. W sieci wybuchła istna burza. W komentarzach nie brakowało odwołań do Dagmary Kaźmierskiej.

Dagmara Kaźmierska
21.04.2024 22:49 Jurorzy "TzG" wbili bolesne szpile Dagmarze. Iwona Pavlovic w ogóle się nie hamowała

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z dalszego udziału w “Tańcu z gwiazdami”, a i tak jest wciąż na ustach wszystkich. Podczas pierwszego odcinka na żywo po jej nagłym odejściu z show, jurorzy pozwolili sobie na serię złośliwości. Co powiedzieli?

Taniec z gwiazdami
21.04.2024 22:05 "TzG". Smutne, jak to się skończyło! To oni odpadli w ćwierćfinale. Wymowna reakcja widzów: "To jest żart?"

Za nami 8. odcinek “Tańca z Gwiazdami”. Emocje są coraz większe, ponieważ zbliża się Wielki Finał i ostateczne starcie o Kryształową Kulę. Kto odpadł, a komu poszło najlepiej w 8. odcinku show? Jak ułożyła się punktacja od jury?

Taniec z gwiazdami
21.04.2024 21:57 Pojednanie Edzi i Dagmary?! Niewiarygodne, co Roxie zrobiła, by pogodzić przyjaciółki

W 8. odcinku “Tańca z gwiazdami” zdarzyło się coś niezwykłego. Czy Roksana Węgiel pogodzi Dagmarę Kaźmierską i jej dawną przyjaciółkę Edzię? Wreszcie są jednomyślne.

Taniec z Gwiazdami
21.04.2024 20:17 Dagmara nagle pojawiła się w studiu "Tzg". Ostro dogryzła Pavlovic. Tak się pożegnała z programem

Dagmara Kaźmierska jest zdecydowanie najbardziej kontrowersyjną uczestniczką tej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Jej syn Conan również podpadł produkcji show. Teraz matka i syn zatańczyli wspólnie na parkiecie w 8. odcinku. Jak im poszło?

Dagmara Kaźmierska, Taniec z Gwiazdami
21.04.2024 19:57 Dagmara Kaźmierska jeszcze nie kończy z "Tańcem z Gwiazdami". Zdradziła swoje plany

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w “Tańcu z gwiazdami”. Czy to oznacza, że już nie zobaczymy jej w programie? “Królowa życia” właśnie wyjawiła, jakie ma plany.

Marcin Hakiel z inną gwiazdą na parkiecie "TzG"?
20.04.2024 15:06 Marcin Hakiel z inną gwiazdą na parkiecie "TzG"? To będzie się z nim działo po rezygnacji Dagmary

Fani ubolewają nad tym, że Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w “Tańcu z Gwiazdami”. Niektórzy zaczęli spekulować, że Marcin Hakiel pojawi się na parkiecie z inną gwiazdą. Czy to się wydarzy po odejściu Dagmary?

Dagmara Kaźmierska
20.04.2024 09:24 Tyle Dagmara Kaźmierska zarobiła w "TzG". Stawka królowej życia zwala z nóg

Dagmara Kaźmierska była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek “Tańca z Gwiazdami”. Później zszokowała wszystkich decyzją o odejściu z show. Teraz wiadomo, ile zgarnęła za udział w programie. 

"Nie macie honoru!". Burza po oświadczeniu wracającej do "TzG" pary
20.04.2024 08:40 "Nie macie honoru!". Burza po oświadczeniu wracającej do "TzG" pary. Takiej afery dawno nie było

Ostatnio sieć obiegła informacja o rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z “Tańca z Gwiazdami”. Na jej miejsce wróci Krzysztof Szczepaniak. Jak się okazuje, nie wszyscy są zachwyceni tą decyzją. 

Taniec z Gwiazdami
19.04.2024 18:18 Powracający do "TzG" Krzysztof Szczepaniak przerwał milczenie. Zwrócił się bezpośrednio do Dagmary

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka zastąpią Dagmarę Kaźmierską i Marcina Hakiela w „Tańcu z gwiazdami”. Aktor i śpiewak po dłuższym milczeniu wydał wreszcie oświadczenie. Od razu zwrócił się do Królowej Życia.