Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Reakcja Pavlović na rezygnację Dagmary z "TzG". Krytykowała ją najostrzej. Teraz też miała wiele do powiedzenia
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.04.2024 19:36

Reakcja Pavlović na rezygnację Dagmary z "TzG". Krytykowała ją najostrzej. Teraz też miała wiele do powiedzenia

Iwona Pavlović
fot. KAPiF

Iwona Pavlović ze wszystkich jurorów najostrzej oceniała Dagmarę Kaźmierską. Kiedy uczestniczka poinformowała o odejściu z „Tańca z gwiazdami”, nie żałowała gorzkich słów Czarnej Mambie. Jak odpowiedziała na nie jurorka?

Tylko u nas: dlaczego Dagmara Kaźmierska odeszła z "Tańca z gwiazdami"?

Światu Gwiazd udało się dotrzeć do osoby związanej z „Tańcem z gwiazdami”, która opowiedziała nam o kulisach odejścia Dagmary Kaźmierskiej z programu. Królowa Życie myślała o rezygnacji od poniedziałku. Wszystko przez ból po złamaniu żebra. Miała jednak nadzieję, że uda się jej wystąpić jeszcze raz ze względu na fanów.

Chciała ogłosić odejście podczas odcinka na żywo. Niestety wtorkowy wieczór przesądził o wszystkim. Trening z Conanem uświadomił Dagmarze, że nie jest w stanie wyjść na parkiet, bo ból pękniętego żebra jest zbyt silny. Nie chciała ryzykować zdrowiem, a i tak robiła to od początku edycji – dowiadujemy się od naszego informatora.

Co wydarzyło się później? Kiedy produkcja zaproponowała powrót Krzysztofowi Szczepanikowi?

Z wtorku na środę poinformowała o swoich planach produkcję. Ustalono, że o rezygnacji poinformuje fanów osobiście, ale z szacunku dla innej pary zrobi to jak najwcześniej, gdy tylko będzie pewna swojej decyzji. Przed wydaniem oświadczenia produkcja skontaktowała się z Krzysztofem, pytając go, czy powróci do show. Gdyby odmówił, pytanie skierowano by do Aleksa Mackiewicza – przekazał nam informator.

Szczególną uwagę zwracają słowa Dagmary, skierowane w kierunku Iwony Pavlović. Co odchodząca uczestniczka powiedziała o Czarnej Mambie? Szczegóły poniżej.

Oficjalne: Dagmara Kaźmierska ODCHODZI z "Tańca z gwiazdami". Tak tłumaczy swoją decyzję Roxie reaguje na odejście Dagmary z "TzG". Teraz już wiadomo, co sądziła o jej tańcu

Co Dagmara Kaźmierska powiedziała o Iwonie Pavlović po odejściu?

Pavlović zawsze bardzo szczerze i ostro komentowała występy Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela

Ten program mnie drodzy państwo zawsze zaskakuje. W tym programie zdarzają się cuda – wszyscy tancerze po półmetku tańczą lepiej, ale też niektórzy gorzej. To już nawet nie jest "Chodzenie z gwiazdami", to jest: Witam państwa w programie "Stanie z gwiazdami" – podsumowała ich broadway jazz w 7. odcinku.

Dagmara, informując o odejściu z „Tańca z gwiazdami”, powiedziała na koniec o Pavlović:

Ja nie mogę oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść. Przepraszam tych, których zawiodłam. Przynajmniej Czarna mamba odetchnie z ulgą. Nie będę już jej męczyć zmysłu wzroku. Nie będzie musiała już wołać o pomstę do nieba, jak widziała, jak próbuję tańczyć – wyznała z goryczą Królowa Życia.

Portal Plejada poprosił o komentarz Czarną Mambę. Jak zareagowała na tę zaczepkę Kaźmierskiej?

Iwona Pavlović odpowiada na słowa Dagmary Kaźmierskiej o odejściu z "Tańca z gwiazdami"

Iwona, na wieść o rezygnacji Kaźmierskiej, wcale nie triumfowała. Wręcz przeciwnie. Reakcja Pavlović była bardzo wyważona i pełna współczucia. Odniosła się też do słów Dagmary, skierowanych w jej stronę.

Bardzo jej współczuję i życzę powrotu do zdrowia. Jest to dla mnie szokująca wiadomość, ale zdrowie jest najważniejsze. Rozumiem jej decyzję. Wcale nie odetchnęłam z ulgą, bo uważam, że była rozrywkową perłą tego programu. Uważałam, że słabo tańczy, natomiast jest bardzo ciekawą osobowością. Po ludzku jest mi przykro – wyjaśniła Czarna Mamba w rozmowie z Plejadą.

W tej samej rozmowie jurorka przyznała, że chciało jej się płakać, kiedy zobaczyła, jak wyglądają nogi Dagmary po wypadku samochodowym sprzed kilku lat.

Rzeczywiście, proszę mi wierzyć, aż w oczach zakręciły mi się łzy. Natomiast kiedy tańczyła, nie mogłam brać tego pod uwagę, bo obok są inne gwiazdy, być może z innymi przypadłościami, od których nie biorę sprawozdania lekarskiego. Jako człowiek jednak bardzo współczuję. Jeżeli mogę podsumować nasze utarczki słowne, to powiem, że na pewno były atrakcją tego programu i dostarczały wielu emocji – wyjaśniła Iwona.

Damian Glinka na swoim TikToku opublikował wideo, w którym upublicznił swoją rozmowę z Iwoną Pavlović. Zapytał w niej jurorkę “TzG” o to, co myśli o rezygnacji Kaźmierskiej. 

No właśnie dowiedziałam się o tym przed sekundą […] Ja naprawdę jej bardzo współczuję, no bo jeżeli rzeczywiście tak ją to boli i utrudnia jej to taniec, no to jej współczuję naprawdę. Mało tego, współczuję jej ze względów zdrowotnych to po pierwsze, a po drugie myślę, że dla niej to nie była łatwa decyzja, dlatego że tam w tym programie gwiazdy i tancerze naprawdę tworzą taką fajną rodzinę taneczną. Ja myslę, że ona się tam dobrze czuła w tym programie, więc myślę, że z ubolewaniem, że jeśli zrezygnowała to na pewno nie z przyjemnością, tylko z jakimś takim lekkim żalem, dlatego jej współczuję, ale niech sie kuruje, niech zdrowieje – powiedziała Pavlović.

Potem Glinka odniósł się do nagrania, w którym Królowa Życia ogłosiła swoje odejście. Wspomniała tam, że “czarna mamba odetchnie z ulgą”. Zapytał, więc Pavlović czy się z tym zgadza. Jurorka stanowczo zaprzeczyła. 

Nie, wręcz przeciwnie, bo nie wiem dlaczego publicznośc nie do końca chce to zrozumieć, że pomimo moich surowych ocen, za taniec dla Dagmary, uważam, że wprowadzała ciekawy wątek rozrywkowy […] ona fajnie to powiedziała, że ona jest tą częścią rozrywkową i nie można jej odmówić jej osobowości, jej charyzmy, jej uśmiechu. Uważam, że to było świetne w tym programie. To że ja oceniłam słabo jej taniec, to nie przeszkadzało w tym, że ludzie ją kochali za to jaka jest, co robi i takie było prawo moim zdaniem. Nie oddycham absolutnie z ulgą, współczuję jej i szkoda mi jej. Mam nadzieję, że jeszcze nas odwiedzi w programie – dodała. 

Tuż przed ogłoszeniem rezygnacji z „TzG” Dagmara Kaźmierska udzieliła nam wywiadu. Co w nim ujawniła?

Iwona Pavlović, Dagmara Kaźmierska, reakcja na odejście z programu, jak skomentowała
Damara Kaźmierska i Marcin Hakiel z Iwoną Pavlović i Tomaszem Wygodą, fot. KAPiF

Źródło: Plejada