Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Histeryczna reakcja internautów po rezygnacji Dagmary z "TzG". Nie do wiary, co wypisują!
Anna Lipska
Anna Lipska 18.04.2024 16:37

Histeryczna reakcja internautów po rezygnacji Dagmary z "TzG". Nie do wiary, co wypisują!

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF/Instagram

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z występów w “Tańcu z Gwiazdami”. Jej decyzja wywołała prawdziwą burzę. Co w komentarzach piszą internauci?

Dagmara Kaźmierska rezygnuje z udziału w "Tańcu z Gwiazdami"

Takiego zakończenia występów Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z Gwiazdami” nikt się nie spodziewał! Tuż przed ćwierćfinałem przekazała smutne wieści. Postanowiła zrezygnować z programu:

Cześć kochane moje serduszka. Robaczki przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady.

Powodem są problemy ze zdrowiem:

Mam problem nawet z oddychaniem. Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. […] Ja nie mogę oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść. Przepraszam tych, co zawiodłam. Przynajmniej czarna mamba odetchnie z ulgą. Nie będzie musiała już wołać o pomstę do nieba, jak widziała, jak próbuję tańczyć. 

Więcej przeczytacie tutaj.

Tylko u nas: Dorota i Waldek z "Rolnika" się rozstali! Przykro słuchać, jak zakończyła się ich miłosna historia Tak wygląda mąż Edzi z "Królowych życia"! Przy nim znalazła szczęście po serii dramatów

Reakcja na decyzję Dagmary

Podczas ogłaszania decyzji o odejściu z programu, Dagmarze towarzyszył Conan. Dodał swoje argumenty:

Niestety kochani, nie mogę się na to godzić. Już za dużo. I tak się zgodziłem, że mama tańczyła i eksploatowała te nogi. Do tego teraz doszło żebro.

Nie omieszkał w komentarzu podziękować fanom mamy. Jest wdzięczny za ich wsparcie. Nie omieszkały wypowiedzieć się gwiazdy, które także tańczą, jak choćby Roksana Węgiel

Pod postem z wideo o odejściu Dagmary także spor się dzieje!

Jak reagują internauci na odejście Dagmary z "Tańca z gwiazdami"?

Informacje o tym, że odchodzi, Dagmara przekazał w wideo, które nagrała razem z Conanem. Zostało ono opublikowane na Instagramie Polsatu i “Tańca z Gwiazdami”. We wpisach zaroiło się od komentarzy. Fani celebrytki wpadli w istną histerię, kiedy okazało się, że już nie zobaczą swojej ulubienicy.

  • Za duży Hejt poszedł z programu na program i to było głównym powodem nie ma co ściemniać Życzę powodzonka.
  • Dla mnie i tak WYGRAŁAŚ.
  • To ja już nie oglądam.
  • Pani Dagmaro oglądałam to tylko dla Pani !! Jedyna była Pani prawdziwa co nawet Pani sława i moc bolała osoby który były w żyri. Co tam innego oglądać ? Przereklamowane gwiazdy ? Które chcą zabłysnąć na siłę i robią wszystko dla pieniędzy. TO BYŁA NAJLEPSZA EDYCJA DZIĘKI PANI !!! (zachowano pisownię oryginalną) - piszą.

To tylko kilka z całej masy wpisów. Co sądzicie o decyzji Dagmary?

Taniec z gwiazdami, Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, “Taniec z gwiazdami”, fot. KAPiF