Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Taniec z Gwiazdami
21.04.2024 20:17 Dagmara nagle pojawiła się w studiu "Tzg". Ostro dogryzła Pavlovic. Tak się pożegnała z programem

Dagmara Kaźmierska jest zdecydowanie najbardziej kontrowersyjną uczestniczką tej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Jej syn Conan również podpadł produkcji show. Teraz matka i syn zatańczyli wspólnie na parkiecie w 8. odcinku. Jak im poszło?

Widzowie zniesmaczeni słowami Conana po odejściu Dagmary z "TzG!
18.04.2024 19:12 Zrównali Conana z ziemią po jego słowach o rezygnacji mamy z "TzG"! Szok, że Dagmara mu na to pozwoliła

Odejście Dagmary Kaźmierskiej z “Tańca z Gwiazdami” wywołało w sieci ogromne poruszenie. Jej syn Conan również nie mógł powstrzymać się od komentarza. Internauci są oburzeni tym, co powiedział. 

Dagmara Kaźmierska
18.04.2024 16:37 Histeryczna reakcja internautów po rezygnacji Dagmary z "TzG". Nie do wiary, co wypisują!

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z występów w “Tańcu z Gwiazdami”. Jej decyzja wywołała prawdziwą burzę. Co w komentarzach piszą internauci?

"Taniec z gwiazdami"/ Dagmara Kaźmierska/Conan Kaźmierski
18.04.2024 14:39 Conan reaguje na rezygnację Dagmary! Ujawnia, co działo się za kulisami

Dagmara Kaźmierska właśnie przekazała, że rezygnuje z udziału w “Tańcu z gwiazdami”. Jest komentarz jej syna Conana. Co powiedział?

Conan Kaźmierski, Iwona Pavlović, fot. KAPiF
15.04.2024 10:28 Nie pomogła kara od produkcji. Conan podszedł do Pavlovic po tym, jak poniżyła jego matkę. Oto co jej wręczył

“Taniec z gwiazdami” budzi ogromne emocje wśród widzów, ale jak się okazuje - również wśród rodzin uczestników. Conan Kaźmierski po raz kolejny skonfrontował się z Iwoną Pavlović. Co się stało?

"Taniec z gwiazdami"
15.04.2024 08:23 Tak produkcja "TzG" załatwiła Conana. Syna Dagmary spotkała sroga kara za wybryki

“Taniec z gwiazdami” po raz kolejny zaskoczył telewidzów w ostatnim odcinku. Okazało się, że produkcja show ukarała Conana Kaźmierskiego za wcześniejsze zachowania na parkiecie. Szczegóły. 

Conan Kaźmierski
12.04.2024 16:21 Conan Kaźmierski nie pojawi się już w "TzG"? Dagmara zabrała głos. Nie kryje emocji po aferze z Pavlovic

Conan Kaźmierski do tej pory kibicował matce w każdym odcinku „Tańca z gwiazdami”. Czy po ostatniej aferze z Iwoną Pavlović nie zobaczymy go już na widowni programu? Jest nowy komentarz Dagmary Kaźmierskiej.