Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Tak produkcja "TzG" załatwiła Conana. Syna Dagmary spotkała sroga kara za wybryki
Karolina Kurek
Karolina Kurek 15.04.2024 08:23

Tak produkcja "TzG" załatwiła Conana. Syna Dagmary spotkała sroga kara za wybryki

"Taniec z gwiazdami"
fot.: KAPiF

“Taniec z gwiazdami” po raz kolejny zaskoczył telewidzów w ostatnim odcinku. Okazało się, że produkcja show ukarała Conana Kaźmierskiego za wcześniejsze zachowania na parkiecie. Szczegóły. 

"Taniec z gwiazdami": kto został w programie?

“Taniec z gwiazdami” to od lat uwielbiany show stacji telewizyjnej Polsat, gdzie wystąpiło wiele znanych i lubianych osób. Obecna edycja od początku dostarcza wiele emocji. W mediach sporo mówi się o udziale Dagmary Kaźmierskiej  w show, czyli “Królowej życia”. Dostaje ona bardzo niskie noty od jurorów, mimo to konsekwentnie przechodzi do kolejnych odcinków, dzięki głosom od widzów

Wielkimi krokami zbliża się finał programu, w którym po raz pierwszy w historii wezmą udział aż trzy pary, a nie dwie, jak było dotychczas. Po ostatnim epizodzie w show zostało pięć par: Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Maffashion i Michał Danilczuk, Roksana Węgiel i Michał Kassin, Maciej Musiał i Daria Syta oraz Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel.

Dagmarze puściły nerwy po drugim tańcu. Tak odpyskowała jurorom, że w studiu "TzG" zapadła cisza "Taniec z Gwiazdami". To się naprawdę wydarzyło! To oni odpadli w 7. odcinku. Ulubiona para pożegnała się z show

Conan Kaźmierski robi sceny w "Tańcu z gwiazdami"

Conan Kaźmierski od początku programu kibicuje swojej mamie Dagmarze podczas występów w 'Tańcu z gwiazdami". Wspierał ją, przynosił bukiety kwiatów, a także nie bał się zainterweniować, gdy jurorzy wypowiadali się krytycznie po występie Kaźmierskiej. Mężczyzna jednak zaskoczył wszystkich wypowiedzią w kierunku Iwony Pavlović.

Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami by nawet kroku nie zrobiła. Przepiękny taniec - powiedział do “Czarnej Mamby”.

Po tej sytuacji, w sieci zaczęły pojawiać się spekulacje, że produkcja “Tzg” ma dość nieprzewidywalności Conana. 

Produkcja „Tańca z Gwiazdami” ma dość Conana, który nie przestrzega zasad programu. Goście nie powinni wchodzić na parkiet, wręczać kwiatów i rzucać maskotek. Produkcja postanowiła porozmawiać na ten temat z Dagmarą. Od następnego odcinka Conana będzie mniej. Jest to program o gwiazdach i tancerzach, a nie o gościach z widowni - zdradził informator portalu “Pudelek”.

Nasza redakcja postanowiła zbadać sytuację i dotarła do osoby, która pracuje przy produkcji popularnego show. Jak się okazuje, powyższe słowa są prawdą. 

To prawda, że produkcja poprosiła Dagmarę o interwencję i rozmowę z Conanem. Wszyscy wiedzą, że on nie chciał źle i że czasem emocje biorą górę, ale w programie emitowanym na żywo nie można pozwalać sobie na takie incydenty - przekazano Światu Gwiazd.

Na słowach się nie skończyło. W poprzednim odcinku “Tańca z gwiazdami" doszło do zmian. 

Conan ukarany przez produkcję "Tzg"

Produkcja programu “Taniec z gwiazdami” znalazła rozwiązanie kłopotliwej sytuacji. Jak wiemy, Conan Kaźmierski do tej pory siedział wraz z kilkorgiem innych znanych osób tuż przy parkiecie przy specjalnie przygotowanych stolikach dla gości.

Syn Dagmary dodał relację z ostatniego odcinka, gdzie od razu można dostrzec, że siedział wyżej, a występy gwiazd obserwował z góry. Taka forma “kary" chyba się sprawdziła. Ponieważ w niedzielę 14 kwietnia na wizji nie doszło do żadnej nieoczekiwanej sytuacji z udziałem Conana. Młody Kaźmierski pojawił się na parkiecie dopiero po zakończonym odcinku, gdy emocje już nieco opadły. 

Najważniejsze jest zapewne to, że jego mamie udało się przejść do półfinału i Dagmarę u boku Marcina zobaczymy w kolejnym odcinku. 

Co myślicie o tym rozwiązaniu?

Conan Kaźmierski, fot. Instagram
Conan Kaźmierski, fot. KAPiF
Conan Kaźmierski, fot. KAPiF
Conan Kaźmierski, fot. KAPiF
Dagmara i Conan Kaźmierski, fot. KAPiF
Dagmara i Conan Kaźmierski, fot. KAPiF
Dagmara i Conan Kaźmierski, fot. KAPiF
Dagmara i Conan Kaźmierski, fot. KAPiF