Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Roksana Węgiel rozbiła bank. Dokonała niemożliwego w "Tzg". Pavlovic była w szoku
Karolina Kurek
Karolina Kurek 14.04.2024 21:13

Roksana Węgiel rozbiła bank. Dokonała niemożliwego w "Tzg". Pavlovic była w szoku

Roksana Węgiel i Michał Kassin w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPIF
fot.: KAPIF

Roksana Węgiel tydzień temu powróciła do pełni formy w „Tańcu z gwiazdami” i zdobyła 40 punktów od jury. Jak ona i Michał Kassin poradzili sobie w 7. odcinku show z dwoma choreografiami? 

Roxie Węgiel na parkiecie "Tańca z gwiazdami"

Roksana Węgiel to uwielbiana, młoda wokalistka, która kilka lat temu zwyciężyła na dziecięcej Eurowizji. Dziś rozwija swoją karierę. Na koncie ma dwie wydane płyty i pracuje nad kolejnymi. Piosenkarka na parkiecie „Tańca z gwiazdami” występuje z Michałem Kassinem. Duet od początku programu utrzymywał wysoki poziom. „Czarna Mamba” powiedziała Roxie, że jest „brylantem tej edycji”.

Dwa tygodnie temu para chwilowo straciła fason: ich jive nie przypadł do gustu jurorom, którzy stwierdzili, że wolą Węgiel w tańcach standardowych. Mimo to mogli liczyć na całkiem wysokie noty. Jak poszło im 14 kwietnia? Szczegóły poniżej.

Pavlović po występie Roxie w "TzG" nagle wyszła zza stołu. Od 20 lat widzowie nie byli świadkami takiej sceny To był najgorszy z występów Roksany Węgiel w "Tzg". Jurorzy bezlitośnie wytknęli jej błędy

Kolejny sukces Roksany Węgiel w "Tzg"

W poprzednim tygodniu Roxie i Michał zatańczyli taniec współczesny. Wielu obwiało się, jak poradzi sobie młoda gwiazda po wcześniejszym, słabym jivie. Jednak Węgiel w materiale wideo wyznała, ze krytyka jurorów wręcz ją zmobilizowała do dalszej pracy.

Po wykonaniu choreografii w 6. odcinku „Tańca z gwiazdami” Iwona Pavlović wyszła zza stołu jurorskiego i podeszła do Roksany. 

Ja tylko chciałam pokazać swoją piękną kreację, ale tak naprawdę Roxie, tutaj stojąc, robię pokłon w twoją stronę. […] Choć się przytulimy. Ja teraz chcę zdjęcia! – powiedziała.

Węgiel i Kassin wywarli ostatnio ogromne wrażenie na jurorach i zdobyli 40 punktów. Dzisiaj poszło im równie rewelacyjnie, ale tak mocnych słów jury nie spodziewał się nikt. Poniżej punktacja i opinie jurorów.

Roxie Węgiel i Michał Kassin w 7 epizodzie "Taniec z gwiazdami"

Za nami już występ piosenkarki, Roksany Węgiel i Michała Kassina. Pierwszym tańcem pary był samba do piosenki Eda Sheerana „Shape of You”.

Jurorzy byli zachwyceni tym, co pokazała Roksana. Para zdobył najwyższą ilość punktów. Każdy z jurorów dał im 10. 

Zaskakujesz. Rytm i jeszcze raz rytm. Pierwszy raz ktoś zatańczył “one and two”. Ty tak na całych stopach byłaś – zachywcała się Iwona. 

Ewa Kasprzyk aż nie wiedziała, co powiedzieć. 

Jeżeli już Iwonie się podobało... Obłędnie – dodała znacząco.

Rafał Maserak też się zachwycał. 

Cudowne rotacje. Cudowne biodra – mówił Rafał Maserak.

A jak wam podobają się taneczne popisy Roxie?

dd.png
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami, 7 odcinek, wyniki, punktacja, kto odpadł
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel i Michał Kassin, Taniec z Gwiazdami, fot. KAPIF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel i Michał Kassin, Taniec z Gwiazdami, fot. KAPIF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel i Michał Kassin, Taniec z Gwiazdami, fot. KAPIF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel i Michał Kassin, Taniec z Gwiazdami, fot. KAPIF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF