Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > To był najgorszy z występów Roksany Węgiel w "Tzg". Jurorzy bezlitośnie wytknęli jej błędy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 01.04.2024 10:18

To był najgorszy z występów Roksany Węgiel w "Tzg". Jurorzy bezlitośnie wytknęli jej błędy

Roksana Węgiel, Taniec z Gwiazdami
Jurorzy "Tańca z Gwiazdami" rozczarowani występem Roksany Węgiel, fot. KAPiF

W wielkanocny wieczór Polsat zapewnił widzom sporo emocji w kolejnym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Uczestnicy zawzięcie walczyli o głosy odbiorów i wysokie noty jurorów. Ci jednak byli bezlitośni. Oberwało się nawet Roksanie Węgiel, która jeszcze nie tak dawno była nazywana "brylantem" tej edycji. Jak jej poszło tym razem i ile dostała punktów?

Świąteczny odcinek "Tańca z Gwiazdami"

W czasie, gdy polskie gwiazdy w mediach społecznościowych dzieliły się rodzinnym czasem przy wielkanocnym stole, uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" trenowali choreografie. Rozrywkowe show Polsatu podbiło oglądalność stacji telewizyjnej, a niedziela (nawet świąteczna) nie była wyjątkiem w ostrej rywalizacji. Ta zaczyna nabierać rumieńców.

W konkursie pozostało już tylko 7 par, a większość z nich nie spada w punktacji jurorów poniżej 30 punktów. Już na pierwszy rzut oka widać, że uczestnicy mają spore umiejętności na parkiecie. Zasady programu pozostają jednak nieubłagane.

Niedzielny odcinek "Tańca z Gwiazdami" zakończył się kolejną eliminacją, która zaskoczyła widzów. W mediach społecznościowych wybuchła dyskusja, a szok pojawił się na twarzach samych gwiazd. Kto musiał pożegnać się z dalszą rywalizacją?

"Taniec z Gwiazdami". To oni odpadli! Szok i niedowierzanie na twarzy Dagmary Kaźmierskiej. Wszyscy widzieli jej minę Co to było za wejście! Sykut po latach zmieniła fryzurę! Taka zmiana, aż myśleli, że zastąpiła ją inna prowadząca

5. odcinek "Tańca z Gwiazdami". Komu poszło najgorzej? Kto odpadł?

Wielkanocny odcinek był pełen emocji. Na parkiecie zobaczyliśmy taneczne układy, jednak to zakulisowe nagrania podbiły serca widzów. Dowiedzieliśmy się nieco m.in.: o relacji Dagmary Kaźmierskiej z ukochanym synem, Conanem, a także zobaczyliśmy łzy Roksany Węgiel.

Pomimo świątecznej atmosfery jurorzy byli nieugięci. Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak oraz Tomasz Wygoda w 5. odcinku najsłabiej ocenili walca angielskiego Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela. Duet otrzymał zaledwie 23. punkty, co uplasowało ich na ostatnim miejscu klasyfikacji. Co ciekawe od początku programu para nie pojawiła się wyżej.

Mimo to, z programem pożegnał się dziennikarz radia RMF Kamil Baleja, któremu partnerowała Magdalena Perlińska. Duet nie poradził sobie z walcem wiedeńskim, choć podczas ogłoszenia wyników nie dało się nie zauważyć szoku na twarzy "Królowej życia". Celebrytka po raz kolejny była w gronie zagrożonych. 

Taniec z Gwiazdami
Z "Tańcem z Gwiazdami" pożegnał się Kamil Baleja, fot. KAPiF

Wielkanocny odcinek "Tańca z Gwiazdami" ukazał nam nowych triumfatorów, a także ujawnił niedociągnięcia dotychczasowych faworytów. Jurorzy nie bali się wytknąć błędu ulubieńcom.

Roksana Węgiel w "Tańcu z Gwiazdami". Jurorzy wytknęli szereg błędów

Ostatni odcinek hitu Polsatu przedstawić widzom nowych triumfatorów. Po raz pierwszy maksymalną ilość punktów od jurorów dostał Maciej Musiał i Daria Syta. Duet oczarował gwiazdy historią tańca współczesnego. Swoją pozycję liderki umocniła także Anita Sokołowska z 40. punktami za foxtrota. O wiele gorzej poszło za to dotychczasowym faworytom.

Roksana Węgiel w ostatnich odcinkach prezentowała najwyższy poziom umiejętności, a jurorzy mówili nawet już o "finałowych układach". Tym razem jednak coś poszło nie tak, ponieważ duet za jive'a otrzymał 32. punkty. Gwiazdy nie kryły rozczarowania ich występem.

Roxie, to był imponujący jive, ale przede wszystkim jeśli chodzi o skomplikowane akrobatyczne figury. Ale chciałabym żebyś poprawiła jedną rzecz - stajesz na prosto, byłaś tak przeprostowania jak rumbie czy cha-czy... nie możesz tak, musicie z Michałem tworzyć piramidkę - zauważyła Iwona Pavlolić.

Z jej krytyką zgodziła się Ewa Kasprzyk, dodając, ze specjalnością młodej wokalistki mogą być wolniejsze style tańca.

W zeszłym tygodniu jive był killerem dla Filipa Chajzera, mam nadzieję że dla was nie będzie… - dodał oschle Rafał Maserak.

Mimo błędów Roksana Węgiel awansowała do kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Wie jednak, że rywalizacja stanie się coraz bardziej zacięta. W programie pozostały najlepsze pary, a żadna z nich nie ma zamiaru odpuszczać.

Roksana Węgiel, Taniec z Gwiazdami
Jurorzy "Tańca z Gwiazdami" rozczarowani występem Roksany Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, Taniec z Gwiazdami
Jurorzy "Tańca z Gwiazdami" rozczarowani występem Roksany Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, Taniec z Gwiazdami
Jurorzy "Tańca z Gwiazdami" rozczarowani występem Roksany Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, Taniec z Gwiazdami
Jurorzy "Tańca z Gwiazdami" rozczarowani występem Roksany Węgiel, fot. KAPiF