Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Dagmara upokorzyła syna i jeszcze sobie żartuje
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.07.2024 19:20

Dagmara upokorzyła syna i jeszcze sobie żartuje

Kaźmierska / Conan
fot. KAPiF; Instagram

Dagmara Kaźmierska i Conan wciąż są nierozłączni, nawet po skandalu, jaki wybuchł w mediach. Teraz celebrytka zamieściła w sieci materiały, z jakich mało kto byłby zadowolony. Jak zareagował?

Dagmara Kaźmierska i Conan po aferze

Dagmara Kaźmierska zniknęła z mediów społecznościowych na bardzo krótko, tuż po wybuchu afery, kiedy portal Goniec nagłośnił ponure aspekty jej przeszłości. W kilku opublikowanych reportażach ujawniono zeznania byłych pracownic dawnej “Królowej życia”. Chwilę wcześniej celebrytka zrezygnowała z uczestnictwa w “Tańcu z gwiazdami”, rzekomo z powodu kontuzji.

Przerwa w jej aktywności w sieci nie trwała jednak długo. Od jakiegoś czasu ona i Conan Kaźmierski regularnie publikują nowe materiały, głównie z podróży – do Egiptu czy Paryża. Wciąż jednak nie pojawiły się, obiecane przez Dagmarę, wyjaśnienia i odpowiedzi, dotyczące treści reportaży Gońca. Syn cały czas wiernie i lojalnie trwa u jej boku. Niedawno na jaw wyszły jeszcze inne, bardzo smutne sprawy. Szczegóły poniżej.

Dagmara i Conan pozbywają się luksusowego auta. Cena zwala z nóg Tak wygląda życie Kaźmierskiej po skandalu. "Ktoś musi robić"

Echa skandalu z Dagmarą Kaźmierską

Na portalu Goniec niedawno pojawił się wywiad z jedną z byłych pracownic agencji towarzyskiej, jaka należała do Kaźmierskiej. Kobieta ujawniła w nim, co działo się z jej zdrowiem psychicznym, kiedy po latach zobaczyła Dagmarę jako gwiazdę programu “Królowe życia” TTV. Koszmar, jaki przeżyła, wrócił do niej wtedy.

Kiedyś jednak włączyłam te "Królowe życia". I odczułam taki lęk... Jakby wróciły do mnie najgorsze emocje stamtąd. Serce mi biło. Krew od rąk i nóg odpływała. Myślałam, że zemdleję. Nie wiem, dlaczego to robiłam. Od tamtej pory nie włączałam telewizora ze strachu. I nawet zastanawiałam się, czy go nie wynieść w ogóle, bo to, że ona jest w telewizji, to tak jakby ona trochę znów weszła do mojego domu – mówiła rozmówczyni Gońca.

 Tymczasem Kaźmierska cieszy się życiem. Teraz postanowiła zażartować z syna. Zamieściła w sieci zdjęcia, za które niejedna osoba mogłaby się obrazić. Czy to naprawdę było konieczne? Przeczytacie o tym poniżej.

Conan Kaźmierski ma urodziny, co zrobiła Dagmara?

Dagmara świętuje 23. urodziny syna. Z tej okazji złożyła Conanowi życzenia na Instagramie. Przy okazji opublikowała archiwalne zdjęcie z czasów, kiedy był nastolatkiem, i zestawiła je z bardziej współczesną fotką. Na obu kadrach Kaźmierski robi bardzo głupią minę.

Nic się dla mnie nie zmieniasz, Synu. Czy to dziś kiedy świętujesz swoje 23-cie urodziny, czy kiedy się urodziłeś i za 30 lat – jeśli dożyję – zawsze będziesz moim małym Pitkiem. Moją Radością i Miłością. Moim światłem na ciemnej drodze życia. Tylko dobra dla Ciebie. Ty wiesz – napisała Dagmara pod zdjęciami.

Pod postem pojawił się komentarz Conana, który ironicznie odniósł się do swoich krzywych min na fotografiach.

Nie róbcie tak, bo wam zostanie jak widać – napisał Kaźmierski.

Jego matka przyznała się, że wie, że syn nie przepada za tymi ujęciami.

Kocham te fotki. Ty nieeee, wiem o tym – odpisała Dagmara.

Warto wspomnieć, że celebrytka złożyła mu też życzenia na Instastories. Pochwaliła się wakacyjnymi praktykami Conana, który musi je zrealizować, studiując medycynę. Składając życzenia, obiecała mu Ferrari:

Nunuś, mamuśka ci już składała życzenia, Ferrari kupi, nie martw się – zapewniła.

Spodziewaliście się takiego zachowania u tej dwójki?

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski, urodziny, nowe zdjęcie
Dagmara Kaźmierska świętuje urodziny Conana, fot. IG @queen_of_life_77
Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski, urodziny, nowe zdjęcie
Dagmara Kaźmierska, Conan, “Taniec z gwiazdami”, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski, urodziny, nowe zdjęcie
Dagmara Kaźmierska świętuje urodziny Conana, fot. IG @queen_of_life_77

Źródło: Goniec.pl