Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Nie pomogła kara od produkcji. Conan podszedł do Pavlovic po tym, jak poniżyła jego matkę. Oto co jej wręczył
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.04.2024 10:28

Nie pomogła kara od produkcji. Conan podszedł do Pavlovic po tym, jak poniżyła jego matkę. Oto co jej wręczył

Conan Kaźmierski, Iwona Pavlović, fot. KAPiF
fot.: KAPiF

“Taniec z gwiazdami” budzi ogromne emocje wśród widzów, ale jak się okazuje - również wśród rodzin uczestników. Conan Kaźmierski po raz kolejny skonfrontował się z Iwoną Pavlović. Co się stało?

"Taniec z gwiazdami". Syn Dagmary Kaźmierskiej nie wytrzymał

Złośliwi żartują, że w “Tańcu z gwiazdami” nareszcie pojawiły się gwiazdy. W istocie, nowa edycja zgromadziła naprawdę imponującą obsadę. Na parkiecie podziwiać możemy wszak Roksanę Węgiel, Julię Kuczyńską, czy Macieja Musiała; z show zdążyli pożegnać się już Filip Chajzer, czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Wiele emocji budzą również występy Dagmary Kaźmierskiej, która co nie dotańczy, to nadrobi nieziemską charyzmą. Występy “królowej życia” nie cieszą się dobrymi ocenami ze strony jurorów, a wyjątkowo surowa zdaje się być szczególnie Iwona Pavlović.

W jednym z odcinków “Tańca z gwiazdami” przewodnicząca sędziów była tak kąśliwa wobec uczestniczki, że zareagować postanowił jej syn. Conan Kaźmierski wkroczył na scenę, chwycił za mikrofon i skierował słowa wprost do jurorki.

Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami by nawet kroku nie zrobiła. Przepiękny taniec - orzekł.

Dagmara odgraża się przed półfinałem "TzG". Jurorzy wyjdą z siebie, gdy dotrzyma słowa Uczestnicy "TzG" wściekli się po ostatnim odcinku. Poszło o Dagmarę. Rozpętała się burza

"Taniec z gwiazdami". Conan Kaźmierski skrytykowany

Emocjonalny odruch Conana Kaźmierskiego zdążyła skomentować sama Iwona Pavlović, która nie miała jednak żalu do młodego mężczyzny. W rozmowie z Pomponikiem wyjawiła, że po części zgadza się z jego słowami.

Proszę pamiętać o tym, że to jest syn. Nawet, nie powiem, że jestem dumna z niego, ale bardzo podobała mi się jego postawa, że bardzo broni swojej mamy. Tak powinno być. Bardziej myślę, że to była taka emocjonalna uwaga, mało tego, bo muszę się z nią zgodzić. Pytanie tylko, czy w takiej sytuacji zgłosiłabym się do "Tańca z gwiazdami" - stwierdziła jurorka.

Mniej pozytywnie do reakcji syna Dagmary Kaźmierskiej odniosła się podobno sama produkcja. Jak donosiły media, w sprawie incydentu z udziałem Conana, interweniowano u jego matki. Czy jednak przyniosło to jakiś efekt?

"Taniec z gwiazdami". Przychodzi Conan do Iwony...

W ostatnim odcinku “Tańca z gwiazdami” Conan Kaźmierski ponownie zdecydował się podejść do Iwony Pavlović. I choć jurorka po raz wtóry krytykowała jego matkę, tym razem nie miał jej do powiedzenia nic niemiłego.

Mężczyzna wręczył gwieździe kwiaty i przeprosił za swoje zachowanie. “Czarna mamba” przyjęła jego słowa z dużą serdecznością i po raz kolejny zaznaczyła, że nie chowa doń urazy.

Ja podchodzę do ludzi bardzo otwarcie, z uśmiechem. Podziękowałam Conanowi za te kwiaty, chociaż powiedziałam mu, że ja naprawdę nie czuję się urażona ani obrażona, bo on nie zrobił nic złego - tłumaczyła w rozmowie z Pomponikiem.

Dagmara Kaźmierska z synem
Dagmara Kaźmierska z synem Conanem, fot. KAPiF
Iwona Pavlović
Iwona Pavlović, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska z synem
Dagmara Kaźmierska z synem Conanem, fot. KAPiF

Źródło: pomponik.pl