Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Uczestnicy "TzG" wściekli się po ostatnim odcinku. Poszło o Dagmarę. Rozpętała się burza
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.04.2024 08:43

Uczestnicy "TzG" wściekli się po ostatnim odcinku. Poszło o Dagmarę. Rozpętała się burza

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
fot.: KAPiF

Rezultat ostatniego odcinka “Tańca z gwiazdami” wstrząsnął widzami programu. Wielu z nich ma o niego głęboki żal do Dagmary Kaźmierskiej. W sieci nie brakuje gorzkich komentarzy.

"Taniec z gwiazdami". Kto pożegnał się z programem?

“Taniec z gwiazdami” już dawno nie budził tak żywych emocji. Wszystko za sprawą inwestycji w naprawdę popularne twarze - na parkiecie podziwiać możemy m.in. Roksanę Węgiel, Macieja Musiała, czy Julię Kuczyńską. Z show zdążyli odpaść już, chociażby Filip Chajzer i Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

W ubiegłą niedzielę szansę na dalszą walkę o Kryształową Kulę straciła kolejna para. Widzowie byli w niemałym szoku, gdy ogłoszono, że z show żegna się jeden z dotychczasowych faworytów, Krzysztof Szczepaniak.

Nie trzeba było długo czekać, by w sieci wybuchła istna burza. Pod postem, w którym doszło do wybuchu frustracji, pojawiły się również komentarze Aleksa Mackiewicza i Julii Kuczyńskiej.

To oni wygrali "Love Island"! Zuza i Jarek czy Patrycja i Rafał? Ich pokochali widzowie i uwierzyli w miłość Dagmarze puściły nerwy po drugim tańcu. Tak odpyskowała jurorom, że w studiu "TzG" zapadła cisza

"Taniec z gwiazdami". Dagmara Kaźmierska pozostaje w programie

Z dość kuriozalnych przyczyn wielu fanów “Tańca z gwiazdami” odpowiedzialnością za odejście Krzysztofa Szczepaniaka z programu obarcza Bogu ducha winną Dagmarę Kaźmierską.

W istocie gwiazda nie otrzymuje najwyższych not od jurorów, a gdyby tylko one decydowały o awansach do dalszego etapu show, z pewnością nie moglibyśmy już cieszyć się jej widokiem na parkiecie.

Gorycz z powodu odejścia cenionego uczestnika doprowadziła do wybuchu skrajnych emocji. Pod postem na Instagramie “Tańca z gwiazdami” pojawiły się zadziwiające żądania widzów.

"Taniec z gwiazdami". Fani żądają odejścia Dagmary Kaźmierskiej?!

Wpis z podziękowaniem i pożegnaniem Krzysztofa Szczepaniaka i partnerującej mu Sary Janickiej przyciągnął rzeszę niepocieszonych fanów aktora, którzy wyrazili pod postem swoją dezaprobatę wobec jego odejścia, dodatkowo kierując zarzuty w stronę Dagmary Kaźmierskiej.

  • Już najwyższy czas na Dagmarę.
  • Z całym szacunkiem dla Dagmary, ale powinna sama zrezygnować z programu.
  • Tragedia, Dagmara przechodzi dalej, która pokazuje brak szacunku do uczestników, jurorów i ma wszystko gdzieś. Powinna sama odejść z programu. Robi z siebie pajaca a durni ludzie na nią głosują.
  • Dagmara jak masz trochę honoru oddaj swoje miejsce… - czytamy.

Nieoczekiwanie, w jednym z komentarzy swój głos postanowił zabrać Aleks Mackiewicz, który pożegnał się z “Tańcem z gwiazdami” w poprzednim odcinku.

Zacytuję mojego szanownego kolegę: "Niesprawiedliwe fest". Krzysiu i Sara tytani pracy. Pięknie tańczyli. Ogromne brawa. Szok - napisał.

W dużo bardziej dyplomatycznym i sympatycznym tonie wypowiedziała się Julia Kuczyńska.

Cudowni ludzie - stwierdziła influencerka.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF
Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka
Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF