Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > To oni wygrali "Love Island"! Zuza i Jarek czy Patrycja i Rafał? Ich pokochali widzowie i uwierzyli w miłość
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 14.04.2024 23:09

To oni wygrali "Love Island"! Zuza i Jarek czy Patrycja i Rafał? Ich pokochali widzowie i uwierzyli w miłość

Love Island
fot. Instagram

Kolejna edycja “Love Island” dobiegła końca. Która para wygrała? Zwyciężyła prawdziwa miłość, czy pieniądze?

"Love Island" hitem Polsatu

“Love Island” to program, który doczekał się już dziewięciu edycji. Szybko okazało się bowiem, że widzowie chętnie podglądają miłosne perypetie uczestników. Do reality show mogą zgłaszać się pełnoletni uczestnicy, którzy marzą o znalezieniu drugiej połówki. 

Na miejscu dobierają się oni w pary, a każdy kolejny tydzień jest pełen emocji. Nie brakuje bowiem dramatów, złamanych serc, intryg, ale też prawdziwych uczuć. Wiele par po udziale w formacie nadal kontynuuje znajomość. 

W 9. edycji również nie brakowało zwrotów akcji i kontrowersji. Jedna z par za złamanie regulaminu musiała nawet opuścić wyspę. Reguły okazały się być bezwzględne. Trzy pozostałe pary walczyły o główną nagrodę. 

Rafał z "Love Island" naraził się na kilka godzin przed finałem. Afera pod nowym wideo z Asią Wyrzuceni z "Love Island" Nicole i Mateusz gęsto się tłumaczą. Teraz to dopiero namieszali

Kontrowersje przed finałem 9. edycji "Love Island"

O główną nagrodę w programie walczą: Zuza i Jarek, Patrycja i Robert oraz Asia i Rafał. Tuż przed finałem jednak Robert mocno podpadł widzom. Do tej pory wydawało się, że jest najbardziej lubianym uczestnikiem programu. Wzbudzał ogromną sympatię, a fani w szczególności pokochali go za wrażliwość i to jak traktuje Patrycję. Od razu dostrzegli między tą parą prawdziwe uczucia.

Mocno jednak zaniepokoiło ich jednak to, czego dowiedzieli się tuż przed finałem. Robert był uczestnikiem reality-show austriacko-szwajcarskiego, czyli “Match in Paradise”. W tym formacie wszedł w związek z Sirią Longo, która ma korzenie szwajcarsko-włoskie.

W programie zainteresował się też inną uczestniczką, czego nie krył wobec swojej partnerki. Mimo to zakochani zdecydowali się kontynuować znajomość nawet po zakończeniu programu. Nie trwało to jednak zbyt długo. 

Nie sądzę o nim zbyt wiele. Byliśmy razem przez krótki czas po programie, ale się rozstaliśmy. Bardzo dobrze, że nie jesteśmy już razem - powiedziała w rozmowie z “Tele Magazyn”. 

Co działo się w finale? Kto wygrał “Love Island”

Kto wygrał 9. edycję "Love Island"?

W finale “Love Island" z Karoliną Gilon spotkały się trzy pary: Zuza i Jarek, Patrycja i Robert oraz Asia i Rafał. Ostateczna decyzja należy do widzów, którzy głosują na parę, która ich zdaniem powinna wygrać. Ci, którzy zdobędą najwięcej głosów, zostają zwycięzcami.

 Przed nimi jednak trudna decyzja. Do wyboru mają bowiem dwie koperty: jedną z napisem “miłość”, drugą z napisem"100 000". Uczestnicy mogą wybrać duże pieniądze, lub opuścić program z niczym w zależności od tego, co każde z nich wybierze. 

Zdobywcami trzeciego miejsca zostali Asia i Rafał. Drugie miejsce przypadło Patrycji i Rafałowi, a zwycięzcami zostali Zuza i Jarek. Wygrała miłość!