Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Była dziewczyna Roberta z "Love Island" ujawnia prawdę. Przed finałem takie słowa. Patrycja nie będzie zachwycona
Karolina Kurek
Karolina Kurek 14.04.2024 09:42

Była dziewczyna Roberta z "Love Island" ujawnia prawdę. Przed finałem takie słowa. Patrycja nie będzie zachwycona

"Love Island. Wyspa Miłości"
fot.: Instagram

Wokół “Love Island” coraz większe emocje. Przed telewidzami finał show, a teraz wychodzą na jaw informacje dotyczące przeszłości Roberta, Szczegóły.

"Love Island": kto przechodzi do finału?

“Love Island” to hit telewizji Polsat. Aktualnie emitowana 9. edycja show od pierwszego odcinka dostarcza widzom ogromnych emocji. Przed nami wielki finał programu! A znajdą się w nim pięć par. Będą to Asia i Rafał, Angelika i Mateusz, Amanda i Dan, Zuza i Jarek oraz Patrycja i Robert.

To oni czekają w napięciu na decyzję telewidzów, kto z nich wygra “Love Island. Wyspa Miłości”. Między uczestnikami panują silne emocje, a w ostatnim odcinku doszło do spięcia. Fani ostro skrytykowali w tej sytuacji Rafała. 

Za dużo ujawnili: "Finał Love Island nagrany?", "Po co mamy głosować?". Wielka burza w komentarzach show "Love Island". Rafał w ogniu krytyki. Przed finałem wywinął niezły numer. Widzowie w szoku

Konflikt w "Love Island"

Jarek i Zuza to para w “Love Island”, która zdobyła uznanie widzów. Jednak sympatią nie cieszą się wśród pozostałych uczestników, którzy zarzucili im hipokryzję. Twierdzą, że między nimi nie ma mowy o prawdziwym uczuciu, a wszystko, co prezentują, robione jest na pokaz. Uczestnik zareagował od razu.

Chcecie na siłę zburzyć to, co jest między mną a Zuzą, czyli wyeliminować najbardziej mocną parę - powiedział Jarek.

W tej konkretnej sytuacji widzowie byli w szoku, że Rafał nie wsparł Jarka i Zuzy w tym sporze. Internauci dali upust emocjom w mediach:

  • Ale dla mnie Rafał dzisiaj się niefajnie zachował
  • Zachowanie Rafała trochę mnie zasmuciło
  • Rafał jak szybko wstał żeby pożegnać się z Jarkiem, cwany lis z niego.

Teraz głośno zrobiło się na temat innego uczestnika.

Przeszłość Roberta z "Love Island"

Widzowie “Love Island. Wyspa Miłości” obdarzyli ogromną sympatią Roberta, który dał się im poznać jako człowiek wrażliwy, który szuka miłości, drugiej połówki. Okazuje się jednak, że polsatowskie show nie jest pierwszym tego typu formatem, w którym wziął udział mężczyzna. 

Robert był uczestnikiem reality-show austriacko-szwajcarskiego, czyli “Match in Paradise”. W tym formacie wszedł w związek z Sirią Longo, która ma korzenie szwajcarsko-włoskie. W trakcie show, uczestnik wyraził zainteresowanie inną uczestniczką, o którym mówił otwarcie i to w obecności swojej dziewczyny. Mimo to Robert i Siria postanowili być razem poza produkcją. Związek jednak nie przetrwał, a Longo zabrała głos odnośnie zachowania byłego partnera. 

Nie sądzę o nim zbyt wiele. Byliśmy razem przez krótki czas po programie, ale się rozstaliśmy. Bardzo dobrze, że nie jesteśmy już razem - powiedziała w rozmowie z “Tele Magazyn”. 

Ciekawe, co o tym wszystkim sądzi Patrycja. Jakie jest wasze zdanie?

Zrzut ekranu 2024-04-14 085044.png
Robert  z "Love Island", fot. Instagram
Zrzut ekranu 2024-04-14 085313.png
Robert  z "Love Island", fot. Instagram
Zrzut ekranu 2024-04-14 085142.png
Robert i Patrycja z "Love Island", fot. Instagram
Zrzut ekranu 2024-04-14 085449.png
Patrycja z "Love Island", fot. Instagram