Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Love Island". Rafał w ogniu krytyki. Przed finałem wywinął niezły numer. Widzowie w szoku
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 12.04.2024 23:24

"Love Island". Rafał w ogniu krytyki. Przed finałem wywinął niezły numer. Widzowie w szoku

"Love Island"
fot.: YouTube

“Love Island” zmierza do nieuchronnego finału, więzi się zacieśniają, a emocje rosną. Nieoczekiwanie jeden z uczestników show podpadł widzom. Dlaczego fani odwrócili się od Rafała?

"Love Island". Zamieszanie na wyspie

Tylko dwa dni dzielą nas od wielkiego finału dziewiątej edycji “Love Island”. Już wkrótce dowiemy się, która z par powstałych w programie najbardziej spodobała się widzom popularnego show TV4.

Asia i Rafał, Zuza i Jarek, Patrycja i Robert, Angelika i Mateusz oraz Amanda i Dan z niecierpliwością wyczekują na werdykt fanów. To właśnie teraz rozpoczyna się prawdziwa rozgrywka!

Nieoczekiwanie, tuż przed finałem doszło do niemałego zamieszania wśród uczestników. Zapowiedź nowego odcinka “Love Island” wywołała skrajne uczucia wśród komentatorów, którzy nie zawahali się skrytykować jednego z najpopularniejszych wyspiarzy.

Tylko dlatego Dagmara nie odpadła z "TzG". Polsat oficjalnie się tłumaczy. Pierwsza taka sytuacja w historii Cleo straciła ukochaną osobę. Wpadła w szloch na planie "The Voice Kids"

"Love Island". Jarek i Zuza skrytykowani

Jarek i Zuza stanowią duet, który cieszy się szczególną sympatią wśród dużej części fanów programu. Niestety, entuzjazmu widzów nie odzwierciedlają mieszkańcy willi, którzy zarzucają parze hipokryzję.

Zdaniem pozostałych uczestników programu, między bohaterami nie ma mowy o uczuciu, a ich relacja wykreowana została tylko na pokaz. Z takim postawieniem sprawy nie zgadzają się jednak sami zainteresowani.

Chcecie na siłę zburzyć to, co jest między mną a Zuzą, czyli wyeliminować najbardziej mocną parę - stwierdził wprost Jarek.

"Love Island": Rafał krytykowany przez fanów

Niestety, w obronie Jarka i Zuzy nie stanął również jeden z najbardziej cenionych przez widzów bohaterów “Love Island”, Rafał. Internauci są zawiedzeni, że wyspiarz nie wstawił się za kolegą.

W sieci nie brakuje przykrych słów pod adresem mężczyzny. Nie da się ukryć, że nagły spadek sympatii fanów może znacząco odbić się na potencjalnych szansach na sukces Rafała i Asi.

  • Rafał jak szybko wstał żeby pożegnać się z Jarkiem, cwany lis z niego.
  • Ale dla mnie Rafał dzisiaj się niefajnie zachował.
  • Bardzo negatywnie zaskoczył mnie góral.
  • Zachowanie Rafla trochę mnie zasmuciło - czytamy w komentarzach w sieci.
Rafał love island
Rafał z “Love Island”, screen: YouTube