Love Island
16.04.2024 21:24 Takie wieści po finale "Love Island"! Para ogłosiła rozstanie: "Nie jesteśmy już razem"

Sezon 9. „Love Island. Wyspa miłości” dobiegł końca. Wiadomo już, kto wygrał tę edycję, ale teraz pojawiły się dużo ciekawsze pytania. Które pary przetrwały, a które rozstały się tuż po emisji formatu? Los jednej z nich okazał się przesądzony.

Love Island
14.04.2024 23:09 To oni wygrali "Love Island"! Zuza i Jarek czy Patrycja i Rafał? Ich pokochali widzowie i uwierzyli w miłość

Kolejna edycja “Love Island” dobiegła końca. Która para wygrała? Zwyciężyła prawdziwa miłość, czy pieniądze?

Love Island
14.04.2024 20:05 Widzowie już wiedzą, kto przegra finał "Love Island". Tej parze nie dają szans: "Przyszli tylko po kasę"

Finał „Love Island. Wyspa miłości” już za chwilę. Do finałowego odcinka dotarły trzy pary. Widzowie tylko jednej z nich nie dają żadnych szans, wszystko przez ostatnie afery. W sieci wylewa się powszechna krytyka.

Hotel Paradise
14.04.2024 17:14 Finał "Love Island" już dziś, tymczasem w "Hotelu Paradise" wielka drama! "Buc, cham i toksyk"! Widzowie wzywają produkcję do interwencji

Widzowie „Love Island” czekają w napięciu na finałowy odcinek. Tymczasem na innej egzotycznej wyspie zaczyna robić się naprawdę nieprzyjemnie. Widzowie „Hotel Paradise” zaczęli nawet apelować producentów o interwencję. Co zrobił jeden z uczestników?

"Love Island. Wyspa Miłości"
14.04.2024 13:26 Rafał z "Love Island" naraził się na kilka godzin przed finałem. Afera pod nowym wideo z Asią

Przed nami wielki finał programu “Love Island. Wyspa Miłości”. W sieci pojawiło się nagranie z udziałem Rafała i Asi. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. W komentarzach wybuchła burza. 

"Love Island. Wyspa Miłości"
14.04.2024 09:42 Była dziewczyna Roberta z "Love Island" ujawnia prawdę. Przed finałem takie słowa. Patrycja nie będzie zachwycona

Wokół “Love Island” coraz większe emocje. Przed telewidzami finał show, a teraz wychodzą na jaw informacje dotyczące przeszłości Roberta, Szczegóły.

Love Island
13.04.2024 19:11 Za dużo ujawnili: "Finał Love Island nagrany?", "Po co mamy głosować?". Wielka burza w komentarzach show

Program „Love Island. Wyspa miłości” zbliża się do finału. Tuż przed emisją ostatniego odcinka wybuchła potężna afera. Twórcy ujawnili zbyt dużo w jednym z materiałów? Widzowie nie kryją rozgoryczenia.

"Love Island"
12.04.2024 23:24 "Love Island". Rafał w ogniu krytyki. Przed finałem wywinął niezły numer. Widzowie w szoku

“Love Island” zmierza do nieuchronnego finału, więzi się zacieśniają, a emocje rosną. Nieoczekiwanie jeden z uczestników show podpadł widzom. Dlaczego fani odwrócili się od Rafała?

Wiktoria z "Love Island"
11.04.2024 23:05 Ale finał udziału w "Love Island"! Wiktoria zdradziła, jak się wszystko zakończyło

Założeniem programu “Love Island” jest znalezienie przez uczestników miłości na tytułowej wyspie. Jedna z uczestniczek 9. edycji show – Wiktoria zaczęła rozwijać swoją relację z Adrianem w programie. Zaskoczeniem dla wielu było to, co się stało z ich uczuciami po zakończeniu ich udziału w show. 

Adam z "Love Island"
11.04.2024 22:10 Uczestnik "Love Island" zrobił tatuaż na przyrodzeniu? Fani oglądają wideo i pytają: "Bolało?"

Uczestnicy “Love Island” bywają często bardzo kontrowersyjni. W tamtym roku mogliśmy na Wyspie Miłości zobaczyć Adama, którego zachowania były szeroko komentowane. Mimo że nie występuje już w programie, zaskoczenia nie maleją. Mężczyzna zrobił właśnie tatuaż na przyrodzeniu?