Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Rafał z "Love Island" naraził się na kilka godzin przed finałem. Afera pod nowym wideo z Asią
Karolina Kurek
Karolina Kurek 14.04.2024 13:26

Rafał z "Love Island" naraził się na kilka godzin przed finałem. Afera pod nowym wideo z Asią

"Love Island. Wyspa Miłości"
fot.: Instagram

Przed nami wielki finał programu “Love Island. Wyspa Miłości”. W sieci pojawiło się nagranie z udziałem Rafała i Asi. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. W komentarzach wybuchła burza. 

"Love Island" w Telewizji Polsat

“Love Island” to popularny program stacji telewizyjnej Polsat. Przed telewidzami finał 9. edycji show. Od kilku odcinków w formacie panują silne emocje między finalistami. A są nimi trzy pary: Zuza i Jarek, Patrycja i Robert oraz Asia i Rafał.  

Jeden z wymienionych duetów wygra “Love Island”. Wszyscy czekają z niecierpliwością na wielki finał show, który zostanie wyemitowany w niedzielę 14 kwietnia. W willi doszło jednak do konfliktu między wyspiarzami. 

Rafał mocno się naraził i zebrał wiele niepochlebnych komentarzy za to, w jaki sposób potraktował przyjaciela z programu. To jednak nie koniec rewelacji z jego udziałem. 

Była dziewczyna Roberta z "Love Island" ujawnia prawdę. Przed finałem takie słowa. Patrycja nie będzie zachwycona Za dużo ujawnili: "Finał Love Island nagrany?", "Po co mamy głosować?". Wielka burza w komentarzach show

Rafał z "Love Island" pod odstrzałem internautów

W programie doszło do konfliktu między uczestnikami. Jarek i Zuza cieszą się popularnością wśród fanów formatu, ale pozostali wyspiarze zarzucają im hipokryzję oraz brak uczuć względem siebie. Jarek zareagował od razu.

Chcecie na siłę zburzyć to, co jest między mną a Zuzą, czyli wyeliminować najbardziej mocną parę - powiedział.

Internauci byli zaskoczeni, że inny uczestnik - Rafał nie stanął w obronie kolegi. Wyrazili swoje rozczarowanie w mediach społecznościowych. 

  • Bardzo negatywnie zaskoczył mnie góral.
  • Zachowanie Rafała trochę mnie zasmuciło.
  • Ale dla mnie Rafał dzisiaj się nie fajnie zachował - pisali w komentarzach.

Teraz Rafał podpadł po raz kolejny. Wszystko przez jedno wideo. 

Fani ponownie krytykują Rafała z "Love Island"

Wielki finał “Love Island. Wyspa Miłości” odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia. Na kilka godzin przed tym wydarzeniem w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, które przedstawia kadry z wycieczki, na którą wybrali się Rafał i Asia. Fani jednak nie są zachwyceni materiałem. Pod postem na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci zarzucają parze sztuczność w zachowaniu.

  • Najbardziej sztuczny filmik z wszystkich 3… Zuzia Jarek- autentyczność, swoboda, miłość, Patrycja i Robert czułość, spokój, wrażliwość, a tu? nie ma emocji
  • Nie udawajcie za kochanych!!!...my widzimy dobrze kto nie udaje i to są Jarek i Zuza!!!!!!!! im należy się finał
  • Rafał nie zasługujesz na wygraną. Namawiacie Jarka przeciwko Zuzi A teraz jak nie ma argumentów na swoją obronę to Ty wychodzisz. Głos na Jarka Zuzie. Nawet jak nie będą razem. To głosuję na autentyczność
  • Nawet tu widać, że chemii brak - można przeczytać w komentarzach na oficjalnym profilu programu w social mediach.

Co Wy o tym myślicie?

Rafał i Asia z
Rafał i Asia z "Love Island", fot. Instagram
Rafał i Asia z
Rafał i Asia z "Love Island", fot. Instagram
Rafał i Asia z
Rafał i Asia z "Love Island", fot. Instagram
Rafał z
Rafał z "Love Island", fot. kadr You Tube