Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ale finał udziału w "Love Island"! Wiktoria zdradziła, jak się wszystko zakończyło
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 11.04.2024 23:05

Ale finał udziału w "Love Island"! Wiktoria zdradziła, jak się wszystko zakończyło

Wiktoria z "Love Island"
fot. Instagram

Założeniem programu “Love Island” jest znalezienie przez uczestników miłości na tytułowej wyspie. Jedna z uczestniczek 9. edycji show – Wiktoria zaczęła rozwijać swoją relację z Adrianem w programie. Zaskoczeniem dla wielu było to, co się stało z ich uczuciami po zakończeniu ich udziału w show. 

Koniec 9. sezonu "Love Island" zbliża się wielkimi krokami

Program "Love Island" zbliża się do finału, a zwycięzców dziewiątej edycji poznamy już w ten weekend. Obecnie na wyspie pozostało pięć par. Niestety, w tym tygodniu musieliśmy pożegnać się z jedną z ulubionych uczestniczek widzów - Wiktorią. 

Pomimo że była na wyspie od samego początku i wróciła tam z powodzeniem, pozostali uczestnicy zdecydowali, że nie ma już szans na znalezienie miłości.

Jak wyglądały jej relacje w “Love Island”?

Złamali regulamin "Love Island" spotkała ich najsurowsza kara. Produkcja nie miała litości Wyrzuceni z "Love Island" Nicole i Mateusz gęsto się tłumaczą. Teraz to dopiero namieszali

Wiktoria i Adrian z "Love Island"

Wiktoria i Adrian od pierwszych epizodów "Love Island. Wyspa Miłości" mieli do siebie pociąg. Na początku oboje byli zachwyceni sobą i świetnie się dogadywali. Kiedy jednak Wiktoria została sparowana z Danielem, musiała opuścić wyspę pod koniec gry. Mimo rzekomego zauroczenia nią Adrian nie zdecydował się odejść wraz z dziewczyną. Mimo że wielokrotnie to deklarował, pozostał na wyspie i próbował zbudować relację z Emi.  

Wiktoria powróciła na Love Island za sprawą decyzji producentów. Jednak była obrażona zachowaniem Adriana i gdy miała wybrać kogoś na randkę, nie dała mu szansy. Mężczyzna ciągle myślał o niej i starał się ją odzyskać, wielokrotnie wyznając jej miłość.

Bardzo się cieszę, że nie wybrała Adriana. Myślę, że stać ją na kogoś lepszego. I tak jak zaobserwowałam i całą relację (...) u niej zawsze był on na pierwszym miejscu i no ona się skupiła tylko na nim, a on właśnie wręcz przeciwnie. Więc myślę, że zasługuję na kogoś, kto też będzie się skupiał tylko na niej, a nie na wielu i próbował z każdym nawet z koleżankami (...) Ogólnie fajnie razem wyglądali i kibicowałam tej parze na początku. Później z biegiem czasu jak się tak bardziej poznaje ludzi, to po prostu stwierdziłam, że Wiktorię naprawdę stać na kogoś o wiele lepszego - mówiła jedna z uczestniczek, Daria, w rozmowie z Pomponikiem.  

Zaskakującym faktem jest więc to, co się wydarzyło później. 

"Love Island". Jak zakończyła się relacja Wiktorii i Adriana?

Ostatecznie Adrian opuścił program, a Wiktoria nadal pozostała na wyspie. W tym tygodniu Wiktoria jednak także opuściła show. Wiadomo, że nie pojawi się już w show. Wróciła do Warszawy i udostępniła w sieci zaskakujące zdjęcie. 

Okazało się, że Adrian czekał właśnie na nią. Wiktoria uśmiechnięta opublikowała zdjęcie z ukochanym i podpisała je "Happy end". Wygląda na to, że Wiktoria i Adrian zdecydowali się kontynuować swoją historię z Love Island już w Polsce.

Wiktoria z
Wiktoria z "Love Island", fot. Instagram
Adrian z
Adrian z "Love Island", fot. Instagram