Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Reality Show

Reality Show

"Wszystko o Miriam"
29.05.2024 10:37 Skandal zakończony tragiczną śmiercią. Mroczne kulisy "Wszystko o Miriam"

“Wszystko o Miriam” to program, który wyemitowano 20 lat temu. Format wywołał wiele kontrowersji i gigantyczny skandal. W końcu doszło do najgorszego.

Mam talent!
21.05.2024 19:11 Woźniak-Starak bagatelizuje aferę wokół zwycięzcy "Mam talent"

Agnieszka Woźniak-Starak wypowiedziała się na temat hejtu, jaki się wylał na Bartka Wasilewskiego, zwycięzcę “Mam talent!”. Zaskakujące, chłodne słowa prezenterki.

Sanatorium miłości
15.05.2024 16:58 Panie z "Sanatorium" po finale nie przebierają w słowach

6. edycji programu "Sanatorium miłości" dobiegła końca, jednak nadal nie cichną skandale z udziałem uczestników. Dopiero co żyliśmy zawirowaniami w życiu miłosnym seniorów, a teraz jesteśmy świadkami ich poważnych konfliktów. Panie nie przebierały w słowach po kolejnej aferze.

Hotel Paradise 8
14.05.2024 20:53 Finał 8. sezonu programu "Hotel Paradise". To oni wygrali

Finał 8. sezonu programu "Hotel Paradise". Kto wygrał randkowe show? Bartek i Ada czy Jędrzej i Agnieszka? Pieniądze, czy miłość? Oto szczegóły.

"Hotel Paradise"
13.05.2024 19:03 "Hotel Paradise". Wielka afera tuż przed finałem

Finał “Hotelu Paradise 8” zbliża się wielkimi krokami. Okazuje się jednak, że emocje sięgają zenitu. Internauci są oburzeni tym, jak potraktowano jedną z uczestniczek. 

Sanatorium miłości 6
12.05.2024 22:08 Wielki Finał "Sanatorium miłości" wśród dramatów. Ile par razem?

Wielki finał “Sanatorium miłości”. Kto znalazł miłość? Którzy uczestnicy zostali okrzyknięci Królową i Królem turnusu? Szczegóły poniżej.

Sanatorium miłości 6
08.05.2024 17:29 Wielki finał "Sanatorium miłości". Tak zakończył się turnus

Finał 6. sezonu “Sanatorium miłości”. Jak wyglądali uczestnicy podczas balu? Czy komuś udało się przenieść uczucie do życia codziennego? Zobaczcie!

Joanna z programu "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym"
07.05.2024 15:50 Odnaleźli Joannę Naturalny. Tak dziś wygląda gwiazda "Ballady o lekkim zabarwieniu…"

Pamiętacie "Balladę o lekkim zabarwieniu erotycznym"? Media dotarły do Joanny Naturalny, głównej bohaterki formatu. To ona i jej mąż prowadzili "agencję artystyczną". Jak potoczyło się jej życie? 

Testerzy wierności
30.04.2024 13:07 Rusza nowy program dla par. Czegoś takiego w polskiej TV jeszcze nie było

Świat Gwiazd dowiedział się, że właśnie wystartował casting do nowego programu telewizyjnego dla osób, które chcą przetestować swojego partnera. Poszukiwane są także osoby które wcielą się w rolę “testera wierności”. O co dokładnie chodzi i jak się zgłosić? Poznajcie szczegóły.

Finał The Voice Kids
27.04.2024 23:01 Finał "The Voice Kids". Znamy zwycięzcę!

Finał “The Voice Kids”. Znamy zwycięzcę kolejnego sezonu uwielbianego programu Telewizji Polskiej. Poniżej szczegóły.

Cleo
27.04.2024 21:40 "Zwolnić Cleo". Decyzja wokalistki w "Voice Kids" wywołała burzę

Finał “The Voice Kids”. Cleo musiała podjąć bardzo trudną decyzję i do finału wpuścić tylko jednego członka swojej drużyny. Wybrała Olę, a jej decyzja jest szeroko komentowana w sieci. O co chodzi?

„Ślub od pierwszego wejrzenia”
26.04.2024 16:36 To pary ze "ŚOPW" wyprawiały, gdy zgasły kamery. Psycholog ujawnia

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” niezmiennie wzbudza silne emocje. Niedawno psycholog z formatu, Małgorzata Chorzewska wypowiedziała się na temat kulisów produkcji w podcaście „Zdrowo przegadane”.

Sanatorium miłości
23.04.2024 15:05 Iwona z "Sanatorium miłości" straciła męża i dziecko. Wyznanie, które łamie serce

Iwona została jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu "Sanatorium miłości". Dzięki telewizyjnemu hitu odnalazła miłość i rzeszę fanów. Teraz opowiedziała o trudnych doświadczeniach, które poruszono przed kamerami. O osobistych tragediach musiała powiedzieć Marcie Manowskiej.

Hotel Paradise
23.04.2024 10:21 Wulgaryzmy i awantura między parą w "Hotelu Paradise". W sieci rozpętała się burza

Uczestnicy programu "Hotel Paradise" nie przestają zaskakiwać widzów. W jednym z odcinków byliśmy świadkami ostrej sprzeczki pomiędzy bohaterami. Przed kamerami padły obelgi i wyzwiska. Internauci rozpętali burzę w mediach społecznościowych. 

"Sanatorium miłości"
22.04.2024 10:21 Tego jeszcze nie było. Uczestniczka zrezygnowała z udziału w "Sanatorium miłości". Pierwsza taka sytuacja

“Sanatorium miłości” to uwielbiany program TVP. W ostatnim odcinku okazało się, że jedna z uczestniczek postanowiła odejść z show. O kogo chodzi? Szczegóły.

Wielka kompromitacja uczestniczek "Hotel Paradise",
17.04.2024 23:04 Wielka kompromitacja uczestniczek "Hotel Paradise". El Dursi nie kryła zażenowania. Wstyd tego słuchać

Uczestnicy “Hotelu Paradise” często budzą wśród widzów kontrowersje. Teraz jednak uczestniczki przeszły same siebie. Wzięły udział w quizie z wiedzy ogólnej i dały ciała po całości. 

"Hotel Paradise",
17.04.2024 17:23 Dramat w "Hotelu Paradise". Najpierw to zrobiła na oczach wszystkich, a teraz? "Jestem pop**na"

"Hotel Paradise wzbudza wśród widzów ogromne emocje. Każdy odcinek show jest nieprzewidywalny. Jedna z uczestniczek zrobiła na wizji coś bardzo zaskakującego. Teraz natomiast nie jest dumna ze swojego czynu. 

Ninja Warrior Polska
16.04.2024 22:41 "Ninja Warrior". Oto pierwszy polski zdobywca góry Midoryiama! To on zapisał się w historii programu

Mamy pierwszego polskiego wojownika Ninja z trofeum Shurikena! W 9 edycji programu „Ninja Warrior Polska” Jan Tatarowicz zdobył Górę Midoryiama!

Wiktoria z "Love Island"
11.04.2024 23:05 Ale finał udziału w "Love Island"! Wiktoria zdradziła, jak się wszystko zakończyło

Założeniem programu “Love Island” jest znalezienie przez uczestników miłości na tytułowej wyspie. Jedna z uczestniczek 9. edycji show – Wiktoria zaczęła rozwijać swoją relację z Adrianem w programie. Zaskoczeniem dla wielu było to, co się stało z ich uczuciami po zakończeniu ich udziału w show. 

Adam z "Love Island"
11.04.2024 22:10 Uczestnik "Love Island" zrobił tatuaż na przyrodzeniu? Fani oglądają wideo i pytają: "Bolało?"

Uczestnicy “Love Island” bywają często bardzo kontrowersyjni. W tamtym roku mogliśmy na Wyspie Miłości zobaczyć Adama, którego zachowania były szeroko komentowane. Mimo że nie występuje już w programie, zaskoczenia nie maleją. Mężczyzna zrobił właśnie tatuaż na przyrodzeniu?

Love Island
11.04.2024 12:19 "Love Island 9": Jedną z par oskarżono o związek na pokaz. Uczestnikowi puściły nerwy: "J****e hieny"

Wielkimi krokami zbliża się finał 9. edycji programu "Love Island", co wywołuje gorącą atmosferę wśród uczestników. Przed nimi prawdziwy egzamin dojrzałości, a jedna z par zostanie zweryfikowana przez innych “wyspiarzy”. Po ostatnich aferach wszystkim puszczają nerwy.