Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wielki finał "Sanatorium miłości". Tak zakończył się turnus
Anna Lipska
Anna Lipska 08.05.2024 17:29

Wielki finał "Sanatorium miłości". Tak zakończył się turnus

Sanatorium miłości 6
fot. AKPA

Finał 6. sezonu “Sanatorium miłości”. Jak wyglądali uczestnicy podczas balu? Czy komuś udało się przenieść uczucie do życia codziennego? Zobaczcie!

"Sanatorium miłości 6": zakończenie sezonu

“Sanatorium miłości” to program TVP emitowany już od 2019 roku. Nie brakuje związków, które rozpoczęły się na antenie i trwają już po finale show. Ostatnio uczucie zapłonęło nawet pomiędzy osobami z różnych edycji. Okazało się, że w związku są Ula Flisek z 5. sezonu i Andrzej Sikorski z 4. serii.

Obecnie kończy się 6. sezon programu. Pomiędzy uczestnikami mocno iskrzy. Widzowie mogli obserwować zawody miłosne, rodzące się fascynacje, a nawet uczucia. Wiadomo już także, że będzie kolejna edycja “Sanatorium miłości”. O wszystkim poinformowano w ogłoszeniu na profilu show.


 

Anna i Jakub z "Rolnika" świętują urodziny! Tak celebrują szczęście Wszyscy znają córkę Lindy. Kim są jego synowie bliźniacy?

Wielki finał "Sanatorium miłości"

Już 12 maja na antenie TVP1 widzowie zobaczą finałowy odcinek programu "Sanatorium miłości". Turnus zakończy się wielkim balem z czerwonym dywanem i wyborem Królowej i Króla turnusu. Kto, zdaniem bohaterów i dlaczego, zasłużył na to wyjątkowe wyróżnienie, trzeba jeszcze chwilę zaczekać.
 

Krynica-Zdrój na cztery tygodnie stała się domem dla seniorów, którzy postanowili poszukać miłości. Maria, Maria Luiza, Maria, Janina, Elżbieta, Małgorzata i Teodozja to silne charaktery. Chyba po raz pierwszy w historii programu intrygi, konflikty, sceny zazdrości i uszczypliwości pań wzięły górę nad dobrą zabawą. Tymczasem panowie Andrzej, Stefan, Tadeusz, Ryszard, Stanisław i Zygmunt, okazali się zabawni, wrażliwi i szarmanccy. 

O braku zgranej paczki mówiła w jednym z wywiadów Marta Manowska: 

Na początku pojawił się problem ze stworzeniem monolitu. Z drugiej strony może ta grupa wcale nie musi być monolitem? Mieliśmy spektrum charakterów, walczyliśmy z brakiem akceptacji, walczyliśmy o akceptację, ale finał okazał się budujący - powiedziała.

Stefan podkreślał, jak wspaniałe przeżycia zagwarantował mu dział w programie: 

Wszystkich nas łączy chęć wyrwania się z ramion samotności. Do programu trafiłem jako osoba samotna, bez drugiej połówki. Nie była to ani ciekawość, ani wyjście ze strefy komfortu. Przyjechałem z chęcią poznania nowych ludzi i oczywiście ze szczerą nadzieją znalezienia miłości. Samo wyróżnienie tytułem "kuracjusza odcinka" było dla mnie ogromnym zaskoczeniem, a tym samym szczęściem. Po raz pierwszy w życiu miałem możliwość uczestniczyć w randce z aż sześcioma kobietami. W moim wieku to całkowicie ekstremalne przeżycie. 


Także pozostali uczestnicy mają za sobą pełne emocji randki, konkurencje, a niejednokrotnie musieli wyjść ze strefy komfortu.

Które pary pozostaną razem po finale "Sanatorium miłości'?

O tym, którzy seniorzy finalnie znaleźli miłość na planie “Sanatorium miłości 6” dowiemy się już w najbliższą niedzielę. Czy zawiązane w programie relacje się pogłębią? W końcu miłość znaleziona na planie programu nie jest niczym nowym. Którzy seniorzy zostali wybrani na Króla i Królową Turnusu także w odcinku, który obejrzymy 12 maja. Za kogo trzymacie kciuki?

Wiadomo już jednak, jak zaprezentowali się uczestnicy podczas finałowego balu. Zdjęcia poniżej.

Finał
Finał "Sanatorium miłości 6", fot. AKPA
Finał
Finał "Sanatorium miłości 6", fot. AKPA