Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Córka gwiazdy TTV zamieszkała z chłopakiem. To znany influencer
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 03.05.2024 22:27

Córka gwiazdy TTV zamieszkała z chłopakiem. To znany influencer

Izabela Macudzińska
fot. Instagram

Widzowie TTV doskonale znają gwiazdy popularnych programów. Stacja zyskała rozpoznawalność za sprawą bohaterów m.in.: "Gogglebox", "Królowych życia" czy "Diabelnie boskich". Teraz 16-letnia córka jednej z celebrytek zaczęła życie na własny rachunek. Wydała piosenkę i zamieszkałą z chłopakiem. 

Córka "Królowej życia" potwierdziła związek

Bohaterowie programów TTV wyróżniają się przede wszystkim charakterem i stylem życia. O tym jak żyć w luksusach i skupiać na sobie uwagę wiedzą doskonale uczestnicy "Królowych życia". Izabela Macudzińska dołączyła do grona ulubieńców internautów w 4. sezonie jako zaradna bizneswoman.

Wraz z mężem prowadzi butik odzieżowy, a z mediów społecznościowych można dowiedzieć się, że jest także projektantką i stylistką. Z partnerem wychowuje nastoletnią córkę Elizę. To właśnie ona niedawno podbiła internet.

Od pewnego czasu fani doszukiwali się związku pomiędzy 16-latką a znanym influncerem. Po dochodzeniu i pytaniach duet postanowił się przyznać. Córka Izabeli Macudzińskiej potwierdziła związek z o rok starszym chłopakiem. Oprócz wspólnego postu pojawił się też muzyczny kawałek. Duet ma poważne plany.

Sąsiedzi Kaźmierskiej przerywają milczenie. Dokładnie opisali, co widzieli Kaźmierska tak pisała o Gabrielu Sewerynie. Mocne, to mało powiedziane

16-letnia córka "Królowej życia" związała się z influencerem

Eliza Macudzińska swoim prywatnym życiem chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. To tam internauci zaczęli dopatrywać się jej powiązań z członkiem grupy youtuberów o nazwie Teenz. Wszystko wskazywało na to, że 16-latka zaczęła spotykać się z Marcelem Gawrońskim, znanym pod pseudonimem "Gawronek".

Duet potwierdzając swój związek, opublikował serię romantycznych zdjęć z wakacji, na których nie szczędzili sobie uczuć. Nie ma już żadnych złudzeń.

Detektywi z TikToka mieliście rację - napisała córka "królowej życia".

Para zaczęła także wspólnie tworzyć. W piątek, 3 maja, na YouTubie pojawił się ich pierwszy kawałek "Powiedz, że kochasz". Po zaledwie kilku godzinach wyświetlenia przekroczyły już ponad 150 tysięcy. Na tym jednak zakochani nie poprzestają. Podjęli dojrzałą decyzję o wspólnym mieszkaniu. Co na taki pomysł Izabela Macudzińska?

16-letnia córka "Królowej życia" zamieszkała z chłopakiem. Co na to mama?

Marcel Gawroński wraz z innymi członkami grupy Teenz mieszka w jednym domu, by wspólnie tworzyć internetowe treści dla widzów. Okazuje się, że nową domowniczką została także 16-letnia partnerka influencera.

Widzowie "Diabelnie boskich" mogli zauważyć, jak Izabela Macudzińska rozpacza po wyprowadzce córki. Dla celebrytki nie jest to komfortowa sytuacja. Rozłąka z dzieckiem bardzo ją boli.

Jest ta świadomość, że już jej tu nie ma, że już tu nie mieszka tak? […] Ja wiem, że to jest dla jej szczęścia, dlatego się cieszę, ale po prostu nie wiem, ja muszę sobie to poukładać w głowie, a nie jest mi łatwo - mówiła partnerowi łamiącym się głosem.

Celebrytce trudno pogodzić się z decyzją córki, tym bardziej że nie uzyskała ona jeszcze pełnoletności. Mimo to pozwala jej na podążanie własną ścieżką.

Eliza Macudzińska, Gawronek, fot. Instagram
Córka Izabeli Macudzińskiej potwierdziła związek z influencerem, fot. Instagram
Eliza Macudzińska, Gawronek, fot. Instagram
Córka Izabeli Macudzińskiej potwierdziła związek z influencerem, fot. Instagram