Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Uczestnik "Love Island" zrobił tatuaż na przyrodzeniu? Fani oglądają wideo i pytają: "Bolało?"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 11.04.2024 22:10

Uczestnik "Love Island" zrobił tatuaż na przyrodzeniu? Fani oglądają wideo i pytają: "Bolało?"

Adam z "Love Island"
fot. Instagram

Uczestnicy “Love Island” bywają często bardzo kontrowersyjni. W tamtym roku mogliśmy na Wyspie Miłości zobaczyć Adama, którego zachowania były szeroko komentowane. Mimo że nie występuje już w programie, zaskoczenia nie maleją. Mężczyzna zrobił właśnie tatuaż na przyrodzeniu?

"Love Island" hitem telewizji

Program “Love Island” zadebiutował na ekranach w 2019 roku. Uczestnicy poszukują miłości w luksusowej willi, gdzie regularnie pojawiają się nowe osoby. Aby przetrwać jak najdłużej w rywalizacji, kluczowa jest umiejętność budowania trwałych sojuszy, a czasem nawet tworzenia związków. W roli prowadzącej programu występuje Karolina Gilon.

W finale najlepiej dobrana para będzie musiała dokonać trudnego wyboru: pieniądze lub miłość. Wraz z każdym odcinkiem napięcie rośnie, a ostatnio prawdziwą sensację wywołali Nicole i Mateusz. Ta para złamała zasady programu, dążąc do osiągnięcia jak największego sukcesu. Jednakże ich działania spotkały się z surowymi konsekwencjami.

Jeden z uczestników z ubiegłorocznej edycji również wywołał wokół swojej osoby wielkie kontrowersje. 

Na wyrzuceniu Nicole i Mateusza się nie skończyło. Kolejny dramat w "Love Island". Polało się dużo łez Złamali regulamin "Love Island" spotkała ich najsurowsza kara. Produkcja nie miała litości

Kontrowersje związane z Adamem z "Love Island"

Adam Boguta, uczestnik 4. edycji "Top Model", wziął udział w programie "Love Island". Od samego początku pobytu na Wyspie Miłości starał się budować relacje z kilkoma uczestniczkami. W ostatnim odcinku wyspiarze dobierali się w pary. Jedna z pań, Ola, najpierw zaprosiła Wojtka na randkę, jednak podczas wyboru partnerów wybrała właśnie Adama. Gdy okazało się, że dotychczasowa partnerka Adama, Klaudia, została singielką, ten zaczął klaskać, co zaskoczyło wszystkich. Jednak sytuacja nabrała powagi, gdy singielka otrzymała wiadomość, że musi opuścić "Love Island" wraz z Patrykiem. 

Między Alicją a Olą doszło do spięcia, które nie umknęło uwadze Adama. Niepokoił go sposób zachowania partnerki, więc postanowił wyrazić jej swoje niezadowolenie, wręczając jej symboliczną czerwoną flagę. W rozmowie przed kamerami Adam przyznał, że mimo swojego zainteresowania Olą, niepokoi go jej postępowanie. Pomimo że jeszcze niedawno ich relacja wydawała się być serdeczna, a on sam niejednokrotnie wyrażał jej uczucia poprzez gesty, takie jak przytulanie czy całowanie, kilka godzin później zdecydował, że konieczne jest poważna rozmowa z partnerką.

Nie widzę nas w głębszej relacji. Nie chcę, żebyś traciła czas i się zamykała na innych – powiedział.

Po tym odcinku komentarze zaroiły się od dyskusji. Nawet Doda zabrała głos na temat zachowania uczestnika "Love Island".

Adam, znajdziesz jeszcze małe 10 cm do nowego tatuażu: ŻAL

Teraz były uczestnik show zszokował wszystkich. Zrobił sobie tatuaż w miejscu intymnym. 

Adam z "Love Island" zrobił tatuaż w miejscu intymnym

Adam Boguta zaprezentował sposób, w jaki renomowany artysta tatuażu, Marcin Januszaniec, tworzył dla niego nieoczekiwane dzieło na jego skórze. Były uczestnik programu "Love Island" pokazał się bez odzieży na nagraniu wideo. Gdy zdjęto mu koszulkę, było widoczne, że nie miał na sobie także majtek. Dodatkowo, z dumą pokazał, że jego ciało jest ozdobione wieloma tatuażami.

We made it! (tłum. Zrobiliśmy to!) - napisał na Instagramie i wrzucił zdjęcia i wideo z pobytu u tatuażysty.

W śmietniku dostrzegano zakrwawione waciki. Aleksandra Skubis i Julia Sobczyńska, obie znane z programu "Top Model", zaciekawiły się, czy Adam Boguta odczuwał ból podczas wykonywania tatuażu w tak nietypowym miejscu.

  • Bolało ?
  • I jak bolalo? – pytały modelki.

Celebryta jeszcze nie był gotowy, aby pokazać światu efekt końcowy swojego tatuażu.

Adam Boguta, fot. Instagram
Adam Boguta, fot. Instagram
Adam Boguta, fot. Instagram
Adam Boguta, fot. Instagram