Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Zgasiła go jak peta". Zuza zaimponowała fanom "Love Island". Tak odpowiedziała na głupie pytanie Mateusza
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.04.2024 13:22

"Zgasiła go jak peta". Zuza zaimponowała fanom "Love Island". Tak odpowiedziała na głupie pytanie Mateusza

Love Island
Zuza odgryzła się na pytanie Mateusza w "Love Island", fot. Instagram

Emocje w programie "Love Island" sięgają zenitu. Niedawno doszło do afery z udziałem dwójki uczestników, a teraz kolejni bohaterowie przykuli uwagę widzów. Internauci są pod wrażeniem zachowania Zuzy. Wielu na jej miejscu straciłoby panowanie nad sobą.

Afery w "Love Island". Uczestnicy złamali zasady

Program z Karoliną Gilon w roli prowadzącej zadebiutował na ekranach w 2019 roku. Uczestnicy poszukują miłości w luksusowej willi, gdzie co rusz pojawiają się kolejne osoby. By utrzymać się jak najdłużej w rywalizacji, potrzebne jest stworzenie trwałego sojuszu, a czasem nawet i związku.

Najlepiej dobrana para w finale będzie postawiona przed wyborem: pieniądze lub miłość. Z każdym odcinkiem emocje są coraz większe, a prawdziwą sensację wywołali niedawno Nicole i Mateusz. Duet złamał zasady programu, by dojść jak najdalej. Spotkały ich surowe konsekwencje.

To jednak niejedyne emocje, które szargają uczestnikami "Love Island". Pomiędzy dwójką bohaterów doszło do dyskusji. Zuza w prosty sposób utarła nosa Mateuszowi po jego pytaniu. Internauci mają już swoją faworytkę?

Na wyrzuceniu Nicole i Mateusza się nie skończyło. Kolejny dramat w "Love Island". Polało się dużo łez Wyrzuceni z "Love Island" Nicole i Mateusz gęsto się tłumaczą. Teraz to dopiero namieszali

Finał "Love Island" coraz bliżej. Internauci wybierają faworytów

W programie Polsatu pozostało tylko pięć par, które mają szansę wejść do wielkiego finału. Tam w towarzystwie Karoliny Gilon mają okazję udowodnić, że ich połączenie było prawdziwe. 

Jeśli para wybierze kopertę z napisem "miłość" nagroda główna jest dzielona po równo. Przy wyborze koperty "miłość" i "pieniądze" 100 tysięcy trafia do uczestnika, który wybrał nagrodę finansową. Najgorsze zakończenie edycji trafia się w momencie, kiedy oboje wybiorą gotówkę zamiast uczucia. Wtedy cała kwota przepada, a uczestnicy opuszczają wyspę bez niczego. 

Niektórzy wyspiarze postawili na przyjacielskie sojusze, inni natomiast parają się manipulacją, by zachować przy sobie drugie połówki. Zdarza się też, że uczestników połączy prawdziwe uczucie. Tak jest w przypadku Zuzy i Jarka, którzy oficjalnie oświadczyli, że są w związku.

Nie jesteśmy już razem w parze… tylko jesteśmy w związku! - przyznali.

Czy mają tym sposobem zapewnioną sympatię widzów "Love Island"? Zachowanie Zuzy bardzo przypadło do gustu internautom. Po mistrzowsku odpowiedziała na zaczepki Mateusza.

"Love Island". Zuza odgryzła się uczestnikowi. Internauci pod wrażeniem

Choć pozornie wyspiarze darzą się szacunkiem i spędzają wspólnie czas w rajskim otoczeniu, nie brak między nimi spięć. Do drobnej potyczki doszło niedawno w rozmowie Mateusza i Zuzy. Uczestnik chciał nieco wystawić na próbę szczerość uczucia dziewczyny. Wprost zapytał o jej zdanie na temat Jarka.

A jest coś w Jarku, co ci nie odpowiada? - zagadnął.

Uczestnik jest doskonale znany z rozpoczynania afer i kłótni pomiędzy wyspiarzami. Na szczęście Zuza nie dała się sprowokować i od razu wyszła do niego z ripostą.

Twoje pytanie mi nie odpowiada - powiedziała bez zawahania.

Postawa uczestniczki przypadła do gustu internautom. W mediach społecznościowych pogratulowali jej zachowania zimnej krwi przy taniej prowokacji.

  • Zuza zgasiła go jak peta.
  • Zuza top!
  • Jarek to będzie dopiero dumny po takim tekście Zuzy!
  • Zuza niby cicha myszka ale potrafi pokazać pazura.
  • Zuza jak Ty mi zaimponowałaś kobieto - pisali widzowie.

Po takiej akcji Zuza i Jarek mogli tylko zyskać w oczach widzów "Love Island". Czas pokaże, czy to właśnie ich relacja zostanie wystawiona na próbę w finale programu.

Love Island
Zuza odgryzła się na pytanie Mateusza w "Love Island", fot. Instagram
Love Island
Zuza odgryzła się na pytanie Mateusza w "Love Island", fot. Instagram
Tagi: Love Island