Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Love Island": Dwie osoby złamały regulamin programu! Konsekwencje będą bardzo poważne
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 06.04.2024 09:42

"Love Island": Dwie osoby złamały regulamin programu! Konsekwencje będą bardzo poważne

"Love Island"
Afera w "Love Island 9", fot. mat. prasowe Polsat

9. edycja programu “Love Island. Wyspa miłości” budzi wśród widzów ogromne emocje. Co rusz na jaw wychodzą szokujące fakty. Tym razem okazało się, że dwójka uczestników złamała zasady show. Co zadecyduje produkcja?

Fenomen "Love Island"

Program "Love Island. Wyspa Miłości" to prawdziwy przebój na antenie Polsatu. Po powrocie 4 marca 2024 roku, jest to już dziewiąta edycja tego popularnego show, którą ponownie prowadzi Karolina Gilon. Widzowie ponownie mają okazję śledzić losy uczestników, którzy szukają prawdziwej miłości. Program kręcony jest w malowniczej Hiszpanii, konkretnie w Andaluzji.

Choć opinie fanów na temat uczestników są mieszane, każdy odcinek zapewnia im niezapomniane emocje, szczególnie gdy nadchodzi moment pożegnania się z programem przez jednego z uczestników.

Co wydarzy się w następnym odcinku?

Kolejne zaręczyny na "Love Island"? Adrian ujawnił swoje zamiary. Otwarcie mówi o oświadczynach! "P***dolę, idę pakować walizki". Uczestniczka "Love Island" we łzach opuszcza willę. Co się stało?

Co się wydarzy w 30. odcinku "Love Island 9"?

Na horyzoncie "Wyspy Miłości" gromadzą się ciemne chmury. Nicole i Mateusz zostali uznani za oszustów, łamiąc regulamin i niosąc za sobą konsekwencje, które w nadchodzącym odcinku mogą porównać się do potężnego tornada. Czy mają szansę odzyskać zaufanie pozostałych uczestników? Choć zawiedli wszystkich i skrywają pewną tajemnicę, prawda zawsze w końcu wyjdzie na jaw, a wraz z nią może nadejść szansa na odbudowanie relacji.

Na wyspie miłości temperatura rośnie w zawrotnym tempie! Wszystko za sprawą wzburzonych uczuć i intryg, które rozwijają się między uczestnikami "Love Island". Wejście Nicole, znanej z projektu "Natsu World", wywołało spore zamieszanie wśród mieszkańców willi, ale przecież o to chodzi w tym wszystkim. Zdecydowana dwudziestolatka szczególnie przyciągnęła uwagę Mateusza, który niedawno wykazywał zainteresowanie budowaniem relacji z Oliwią. W ostatnim odcinku najpopularniejszego reality show randkowego w Polsce byliśmy nawet świadkami ich rozmowy. Nicole nie kryje swojego zainteresowania Mateuszem. Od początku nie ukrywali, że znali się wcześniej.

Teraz fani programu dowiedzieli się jednak, skąd znają się Nicole i Mateusz. Zaczynają się pojawiać również doniesienia, że między nimi jest coś więcej. 

Nicole i Mateusza z "Love Island 9" łączyło coś przed programem?

Okazuje się, że Nicole i Mateusz mieli wcześniejsze spotkanie, które do tej pory było tajemnicą. Odkrycie starego nagrania wideo rzuciło wszystkich w osłupienie. Uczestnicy "Love Island" mieli okazję wziąć udział w szybkich randkach na kanale Goats. Filmik zdobył już prawie dwa miliony wyświetleń. Co ciekawe, Mateusz wtedy odrzucił Nicole i zwrócił uwagę na inną singielkę, Wikę. Cała sytuacja miała miejsce w 30. minucie nagrania, które jest poniżej.

Natomiast w zapowiedzi najnowszego odcinka “Love Island” na Instagramie lektor sugeruje, że “zawiedli wszystkich”.

Konsekwencje będą bardzo poważne - przekazała nam w oficjalnym komunikacie produkcja show.

 Od razu zwrócono uwagę, że chodzi o Nicole i Mateusza. 

Czyżby byli parą przed programem?  Ktoś coś? – zasugerowała jedna fanka w komentarzu.

Pod tym komentarzem rozpoczęły się różne teorie spiskowe ze strony fanów. 

  • Brali udział w Szybkie Randki u Goats
  • oni chyba cały czas są parą, przed programem jak i teraz 
  • mówili, że się znają :) więc jakaś grubsza sprawa  - tak mi się wydaje
  • na bank są parą z przed programu – czytamy.

Co o tym myślicie?

 

Karolina Gilon, fot. mat. prasowe Polsat
Karolina Gilon, fot. mat. prasowe Polsat
"Love Island", fot. mat. prasowe Polsat
Tagi: Love Island