Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Na wyrzuceniu Nicole i Mateusza się nie skończyło. Kolejny dramat w "Love Island". Polało się dużo łez
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 08.04.2024 17:35

Na wyrzuceniu Nicole i Mateusza się nie skończyło. Kolejny dramat w "Love Island". Polało się dużo łez

"Love Island"
"Love Island", fot. mat. prasowe Polsat

Na tydzień przed wielkim finałem 7. edycji “Love Island” emocje sięgają zenitu. Najpierw wyrzucono Nicole i Mateusza za złamanie regulaminu, a teraz w show rozgrywa się kolejny dramat. Czego będziemy świadkami w najnowszym odcinku?

Nicole i Mateusz złamali zasady "Love Island"

Mateusz i Nicole, uczestnicy “Love Island” to jedna z tych par, które od początku przyciągają uwagę. Według reszty uczestników, od samego początku tworzyli zażyłą relację. Chcieli się do siebie zbliżyć jeszcze bardziej. Niestety, okazało się, że ich relacja była bardziej zawiła, niż się wydawało. Nicole i Mateusz zawarli pewną umowę. Para złamała jedno z kluczowych zasad programu. Mateusz wyjawił tajemnicę przed innym uczestnikiem, Danielem. Prawdę ujawniła prowadząca program, Karolina Gilon, podczas zebrania całej grupy w Kręgu Ognia.

O co chodziło?

Dwoje uczestników "Love Island" pożegnało się z programem. Reakcja Dody hitem sieci "Kpina z widzów". Fani "Love Island" oburzeni nagłą eliminacją. Piszą wprost o ustawce

Nicole i Mateusz zostali wyrzuceni z show

Para zawarła porozumienie, że będą wspierać się nawzajem w dążeniu do finału. Jednak uczestniczka starała się wyjaśnić swoje postępowanie w tej sytuacji.

Z mojej perspektywy to nie było tak. Dla mnie to nie było zgadanie się - zapewniała Nicole.

Jarek był wyraźnie zaskoczony po usłyszeniu tych informacji od innego uczestnika Love Island.

Serio, Mati? Ja was tutaj sparowałem, myślałem, że to fajnie - powiedział.

Rafał wprost wyraził swoje zdanie na temat postawy pary.     

Nienawidzę kłamstwa. Straciliście w moich oczach - nie krył emocji. 

Nicole i Mateusz zostali wydaleni z programu "Love Island. Wyspa Miłości" za złamanie zasad, co skutkowało koniecznością opuszczenia willi.

 

Co będzie się działo w następnym odcinku "Love Island"?

Jarek jest zdezorientowany, nie rozumie, dlaczego Zuzia unika go, a próby kontaktu nie przynoszą rezultatów. Zuzia wyraża zastrzeżenia co do postępowania Jarka, co sprawia, że czuje się jeszcze bardziej zagubiony. Asia i Dan stają po stronie Zuzi, próbując jej pomóc. W tym czasie Ola i Dawid zdają się oddalać od siebie. Patrycja, mimo że wybrała Kubę, wciąż nurtują ją wątpliwości co do poprawności swojej decyzji. Wieczorne spotkanie uczestników Love Island przy ognisku nie należało do przyjemnych. 

We fragmencie zapowiadającym najnowszy odcinek “Love Island” na Instagramie widać ogromne emocje, jakie podczas niego zapanują. Wynika z tego, że Zuzia zastanawia się nad powrotem. Na końcu uczestnicy będą musieli zdecydować, kto opuści program.

Będziecie oglądać?

"Love Island":dziewczyny, fot. mat.prasowe Polsat
"Love Island":islandersi, fot. mat. prasowe Polsat
Tagi: Love Island