Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Hotel Paradise". Wielka afera tuż przed finałem
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 13.05.2024 19:03

"Hotel Paradise". Wielka afera tuż przed finałem

"Hotel Paradise"
fot. Facebook

Finał “Hotelu Paradise 8” zbliża się wielkimi krokami. Okazuje się jednak, że emocje sięgają zenitu. Internauci są oburzeni tym, jak potraktowano jedną z uczestniczek. 

"Hotel Paradise" w telewizji

“Hotel Paradise” to reality show o kontrowersyjnej tematyce nadaje aktualnie odcinki 8. sezonu, który przyprawia widzów o gorące emocje. Program zdobył dużą popularność dzięki intrygom, romansom i częstym spięciom pomiędzy uczestnikami. 

W finałowym etapie jedna z par stanie przed trudnym wyborem: podzielić się główną nagrodą w wysokości 100 tysięcy złotych lub zdradzić partnera, by zgarnąć pieniądze wyłącznie dla siebie. Jednak zanim nastąpi kulminacyjny moment, uczestnicy skutecznie podgrzewają atmosferę. Ich wypowiedzi często budzą zdziwienie, a nawet śmiech wśród członków ekipy produkcyjnej.

Dramat w "Hotelu Paradise". Najpierw to zrobiła na oczach wszystkich, a teraz? "Jestem pop**na" "On się znęca nad nią". Fani "Hotelu Paradise" wściekli na Bartka. Nie mogą mu wybaczyć tego, jak potraktował Luizę

Wielkie emocje w "Hotelu Paradise 8"

Emocje w programie “Hotel Paradise 8” zdają się być już czymś stałym. Podobnie jak liczne kontrowersje i skandaliczne wypowiedzi, które niejednokrotnie padają w trakcie emisji. Uczestnicy tej edycji reality show okazali się dla siebie niezwykle niemiłosierni i często wypowiadali słowa, za które zgodnie z opinią widzów powinni się wstydzić. 

Widzowie programu “Hotel Paradise 8” ostro krytykowali zwłaszcza Bartka, uznając, że źle traktował Adę i manipulował jej emocjami. Nie brakowało również niemiłych słów w jego kierunku oraz w stosunku do innych uczestników. Niemniej, w najnowszym odcinku to ktoś inny znalazł się w ogniu krytyki, chociaż ponownie dotyczyło to Ady. Słowa, które padły w jej kierunku, były niezwykle zaskakujące i natychmiast spotkały się z potępieniem ze strony widzów.

Widzowie "Hotel Paradise" oburzeni pytaniem skierowanym do Ady

Oglądający “Hotel Paradise 8” mieli okazję usłyszeć różne wypowiedzi w tej edycji, niektóre dotknęły ich bardziej, inne mniej. Jednak po wydarzeniach z ostatniego odcinka, ich nerwy zostały mocno wystawione na próbę. Wszystko za sprawą specjalnej Pandory, w której finaliści byli pytani przez pozostałych uczestników. Ada została zapytana: 

Czy uważasz, że twoja mama byłaby dumna z twojego zachowania w programie? 

Widzowie programu wiedzą, że mama Ady nie żyje. To wywołało falę negatywnych reakcji w komentarzach.

  • Nie bylo na miejscu pytanie do Ady ,ale to jak oni sie zachowali w stosunku do tych ,ktorzy doszli do finalu to chwyt ponizej pasa.
  • Ale pytanie do Ady mocna przesada... Rodzice chyba dumni nie byli z córki widząc jak się zachowuje w programie a do Ady się czepia i do jej zmarłej mamy... Wstyd!!!
  • Podczas tzw. uber pandory, w kierunku Ady pada pytanie w sprawie jej Mamy. Nie będę tutaj wchodzić w szczegóły. Nie mniej napiszę, że szczytem bezduszności jednego z uczestników było zadanie tegoż pytania.
  • Nie rozumiem jak można stosować taka przemoc psychiczna nad Adą, zadawać jej takie pytanie na Pandorze odnośnie jej mamy, a produkcja nic na to!!! Żenada !!! Takie zachowania od razu powinny zostać wyjaśniane!!! – czytamy. 

Osoby komentujące sugerują, że Ola jest autorką pytania skierowanego do Ady. Czy ich podejrzenia są uzasadnione? Nie jest to możliwe do ustalenia w sposób pewny, ponieważ uczestnicy zadawali pytania, zachowując anonimowość.

Będziecie oglądać wtorkowy finał?

"Hotel Paradise", fot. Facebook
"Hotel Paradise", fot. Facebook