Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wielka kompromitacja uczestniczek "Hotel Paradise". El Dursi nie kryła zażenowania. Wstyd tego słuchać
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 17.04.2024 23:04

Wielka kompromitacja uczestniczek "Hotel Paradise". El Dursi nie kryła zażenowania. Wstyd tego słuchać

Wielka kompromitacja uczestniczek "Hotel Paradise",
fot. Player/Instagram

Uczestnicy “Hotelu Paradise” często budzą wśród widzów kontrowersje. Teraz jednak uczestniczki przeszły same siebie. Wzięły udział w quizie z wiedzy ogólnej i dały ciała po całości. 

Fenomen "Hotelu Paradise"

"Hotel Paradise" stał się prawdziwym przebojem stacji telewizyjnej. Niezwykle barwne postacie i ich wybory wzbudzają gorące dyskusje wśród internautów. Uczestnicy stają przed wyzwaniem - muszą znaleźć swoje idealne partnerki lub partnerów podczas pobytu na rajskiej wyspie w Wietnamie. Niektórzy bazują na sojuszach i przyjaźniach, podczas gdy innym zaczyna rozwijać się prawdziwe uczucie.  

Para, która zostanie uznana za najlepiej dobraną, zmierzy się w ostatecznym teście podczas finału "Hotelu Paradise". Przed pozostałymi uczestnikami i prowadzącą, Klaudią El Dursi, stanie "ścieżka lojalności", która pokaże, czy para zdecyduje się podzielić główną nagrodą, czy też zachować ją dla siebie. Jednak zanim widzowie będą mogli przeżyć ten emocjonujący moment, bohaterowie będą musieli zmierzyć się z wieloma wyzwaniami.

Teraz uczestniczki show stanęły, przed nie lada trudnością. Musiały sprawdzić swoją wiedzę w prawdziwym teście.

"On się znęca nad nią". Fani "Hotelu Paradise" wściekli na Bartka. Nie mogą mu wybaczyć tego, jak potraktował Luizę "To musi być ustawione". Widzowie "Hotelu Paradise" przecierają oczy ze zdumienia. Aż nie wierzą w to, co widzą

Konkurs wiedzy ogólnej w "Hotelu Paradise"

W czasie każdego sezonu "Hotelu Paradise" następuje pewien moment, gdy uczestnicy muszą zmierzyć się z testem obejmującym ogólną wiedzę. W poprzednich edycjach ich odpowiedzi wielokrotnie zaskakiwały widzów i wywoływały dyskusje na temat kondycji polskiego systemu edukacji. 

W bieżącym sezonie tylko uczestniczki odpowiadały na pytania, a ich partnerzy mieli ocenić, jak sobie poradzą. Jedno z pierwszych pytań dotyczyło autora "Zemsty", a niektóre z uczestniczek sądziły, że to Adam Mickiewicz. Natomiast na pytanie o "mandolinę" padały odpowiedzi takie jak: 

  • narzędzie
  • jakaś substancja
  • kobieta
  • jakiś materiał

Kolejnym "podchwytliwym pytaniem" było, ile wymion ma... byk. Natalia odpowiedziała "dwa", wyjaśniając później, że myślała o rogach.

Uczestniczki "Hotelu Paradise" skompromitowały się na wizji

W dalszej części testu uczestniczki musiały podać datę rozpoczęcia II wojny światowej. Agnieszka mylnie odpowiedziała, że to 11 września 1937 roku, podczas gdy Ada podała datę 13 września 1980 roku

Pytanie o pochodzenie "Inwokacji" również okazało się trudne dla wielu z nich. Usłyszeliśmy odpowiedzi takie jak "Oda do radości" i "Pieśń do ojczyzny". Następnie uczestniczki miały określić kim był Ulrich von Jungingen, wielki mistrz zakonu krzyżackiego, który zginął w bitwie pod Grunwaldem. Padły odpowiedzi, takie jak:

  • filozof
  • kompozytor
  • malarz 
  • wynalazca

Natalia wykazała się największą "kreatywnością", sugerując, że to prezydent Wietnamu. Na koniec usłyszeliśmy jeszcze, że "John Lennon grał w zespole Daft Punk", a także że "tablicę Mendelejewa opracowała Maria Skłodowska-Curie".

Klaudia El Dursi nie kryła, że momentami jest zażenowana, a nie da się ukryć, że uczestniczki zaliczyły wielką kompromitację. 

Wielka kompromitacja uczestniczek
Wielka kompromitacja uczestniczek "Hotel Paradise", fot. Instagram
Wielka kompromitacja uczestniczek
Wielka kompromitacja uczestniczek "Hotel Paradise", fot. Instagram