Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Hotel Paradise: Klaudia El Dursi wygadała się, co stało się podczas finału 9. sezonu
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 02.04.2024 14:22

"Hotel Paradise: Klaudia El Dursi wygadała się, co stało się podczas finału 9. sezonu

Klaudia El Dursi, fot. KAPiF; instagram.com/klaudia_el_dursi
Klaudia El Dursi, fot. KAPiF; instagram.com/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi powróciła do Polski po trzech miesiącach spędzonych w Wietnamie, gdzie realizowane były zdjęcia do kolejnych edycji “Hotelu Paradise”. W swoich mediach społecznościowych zdradziła kulisy finału dziewiątego sezonu. Problem w tym, że seria nawet się nie rozpoczęła!

Klaudia El Dursi wraca z Wietnamu

Klaudia El Dursi powróciła do Polski, jednak nie zagrzała na długo miejsca w domu. Zaraz po przyjeździe wyjechała na Mazury, gdzie spędziła święta wielkanocne w luksusowym hotelu.

Trzy ostatnie miesiące gwiazda spędziła w pracy. Modelka przebywała w Wietnamie, gdzie realizowano zdjęcia do dwóch edycji “Hotelu Paradise”. Jedną z nich (ósmą) można obecnie podziwiać na antenie TVN Siedem.

Na profilu w mediach społecznościowych Klaudii El Dursi pojawiła się intrygująca relacja, która mogła zaskoczyć wielu fanów programu. Prezenterka wygadała się bowiem na temat tego, co stanie się w dziewiątej odsłonie popularnego show. Szczegóły poniżej.

Dwoje uczestników "Love Island" pożegnało się z programem. Reakcja Dody hitem sieci Anna z "Rolnika" ich obwinia o to, co się jej przytrafiło. Nie pozostawiła wątpliwości, co o tym wszystkim myśli

"Hotel Paradise". Wiemy, co stanie się w dziewiątej edycji?

Praca na zdjęciami do “Hotelu Paradise” bywa wyczerpująca, o czym świadczyć może jedna z ostatnich relacji Klaudii El Dursi na Instagramie. Gwiazda zamieściła nagranie, na którym zobaczyć możemy ją na planie podczas jednej z prób.

Zniecierpliwiona i zirytowana nieco czynnikami zewnętrznymi, które mocno utrudniały realizację wejścia, prezenterka posunęła się do użycia wulgarnych słów.

Nazywam się Klaudia El Dursi i spie*******ie stąd - zaśmiała się w pewnym momencie gwiazda.

Przed swoją nową publikacją gospodyni “Hotelu Paradise” powinna jednak zamieścić planszę z napisem “Spoiler Alert”, bo choć dziewiąty sezon show nawet się jeszcze nie rozpoczął, modelka wygadała się co do szczegółów finału edycji. O szczegółach piszemy poniżej.

Co stanie się w finale 9. sezonu "Hotelu Paradise"?

Dziewiąta odsłona “Hotelu Paradise” zadebiutuje na antenie TVN Siedem najprawdopodobniej dopiero jesienią. Klaudia El Dursi jednak już teraz zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy dotyczącego finału widowiska.

Gwiazda zamieściła swoje zdjęcie, na którym zobaczyć możemy jej włosy w nieładzie, być może wskutek działania silnego wiatru. Czyżby w trakcie finału 9. sezonu “Hotelu Paradise" rozpętała się potężna wichura? Modelka opatrzyła fotografię bardzo wymownym komentarzem.

Był też finał dziewiątego sezonu "Hotelu Paradise". Nie da się ukryć, że było wystrzałowo. Ale musicie mi wierzyć, że jeszcze chwilę wcześniej wyglądałam całkiem przyzwoicie - napisała.

Klaudia El Dursi
fot. instagram.com/klaudia_el_dursi
Klaudia El Dursi
fot. instagram.com/klaudia_el_dursi
Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi, fot. KAPiF