Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wulgaryzmy i awantura między parą w "Hotelu Paradise". W sieci rozpętała się burza
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.04.2024 10:21

Wulgaryzmy i awantura między parą w "Hotelu Paradise". W sieci rozpętała się burza

Hotel Paradise
fot.: Instagram

Uczestnicy programu "Hotel Paradise" nie przestają zaskakiwać widzów. W jednym z odcinków byliśmy świadkami ostrej sprzeczki pomiędzy bohaterami. Przed kamerami padły obelgi i wyzwiska. Internauci rozpętali burzę w mediach społecznościowych. 

"Hotel Paradise" trwa w najlepsze. Widzowie świadkami kolejnej kłótni

Kontrowersyjne reality show emituje właśnie odcinki 8. sezonu, w którym uczestnicy rozgrzewają do czerwoności widzów. Program zyskał sporą popularność za sprawą intryg, romansów i konfliktów, do których dochodzi często między uczestnikami.

W finale jedna z par zostanie wystawiona na największą próbę. Będą mogli podzielić się nagrodą główną w wysokości 100 tysięcy złotych lub zdradzić drugą połówkę i zgarnąć pieniądze tylko dla siebie. Zanim jednak dojdzie do największych emocji, uczestnicy skutecznie podgrzewają atmosferę. Ich wypowiedzi często szokują, a nawet rozbawiają członków produkcji.

Awantura z ostatniego odcinka mocno poróżniła internautów. W mediach społecznościowych wybuchła burza na temat racji obu stron. Bohaterowie przed kamerami nie mieli hamulców. Na antenie padły wyzwiska i mocne wulgaryzmy.

Wielka kompromitacja uczestniczek "Hotel Paradise". El Dursi nie kryła zażenowania. Wstyd tego słuchać Dramat w "Hotelu Paradise". Najpierw to zrobiła na oczach wszystkich, a teraz? "Jestem pop**na"

Ostra kłótnia w "Hotelu Paradise". Wulgaryzmy i wyzwiska przy kamerach

Produkcja skutecznie zajmuje czas uczestników w rajskiej willi. Tym razem zostali oni podzieleni na osady wioślarskie, które musiały trzymać ogromny sprzęt do pływania. Dodatkowo na dźwięk sygnału nie mogli się ruszać. Jedna z uczestniczek jednak nie dostosowała się do zasad.

Dominika bez zawahania się kontynuowała posiłek, co wyprowadziło z równowagi Bartka. Uczestnik przy wszystkich zwrócił uwagę na złamanie przepisów.

A ty puściłaś wiosło, co ty tu jeszcze robisz? - zapytał.

W odpowiedzi usłyszał nieprzyjemną wiązankę. Widzowie "Hotelu Paradise" mogli być w szoku na taką reakcję dziewczyny.

Nie zes**j się, k***a - odpowiedziała Dominika.

Tyle wystarczyło, by między uczestnikami doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań. Program nie jest emitowany po godzinie 22:00, dlatego widzowie mogli usłyszeć kilka ocenzurowanych słów. Nie brakowało jednak wyzwisk od "chamów" czy "fałszywych osób". Sytuacja wzbudziła sporo emocji w internautach. W mediach społecznościowych posypały się komentarze.

Internauci podzieleni po odcinku "Hotelu Paradise"

Kłótnia uczestników wywołała wiele zamieszania w mediach społecznościowych. Wśród komentarzy nie brak słów wspierających postawę Bartka. Internauci doceniają, że sprzeciwił się łamaniu zasad w "Hotelu Paradise".

  • Bartkowi wiele można zarzucić. Ale tutaj nie powiedział nic złego czy obraźliwego. Reakcja Dominiki mocno atakująca i prowokująca.
  • A tu akurat jestem w zupełności po stronie Bartka.
  • Domi taka trochę hipokrytka, w tej sytuacji jestem jak najbardziej za Bartkiem.

Inni natomiast stoją murem za Dominiką. To nie pierwszy raz, gdy z działań Bartka wybuchają awantury w rajskiej rezydencji.

  • Bartek jest mocno zaburzonym toksykiem, niszczy ludzi, psuje atmosferę, poniża ludzi, obrzydliwy typ.
  • Team Dominika. W końcu ktoś jemu dobrze powiedział.
  • Brawo Dominika. Szkoda że jako jedyna nie bałaś się odezwać, bo jak widać postura i byciem agresywnym chamem można wzbudzać strach w całym domu.

Zarówno Dominika jak i Bartek są w programie od samego początku edycji. Zdążyli już wzbudzić sympatię w internautach, a u innych wywołują skrajne emocje. Kto w tym sporze miał rację?

Hotel Paradise
Między uczestnikami "Hotelu Paradise" doszło do ostrej awantury, fot. Instagram
Hotel Paradise
Między uczestnikami "Hotelu Paradise" doszło do ostrej awantury, fot. Instagram