Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Tego jeszcze nie było. Uczestniczka zrezygnowała z udziału w "Sanatorium miłości". Pierwsza taka sytuacja
Karolina Kurek
Karolina Kurek 22.04.2024 10:21

Tego jeszcze nie było. Uczestniczka zrezygnowała z udziału w "Sanatorium miłości". Pierwsza taka sytuacja

"Sanatorium miłości"
fot. Instagram

“Sanatorium miłości” to uwielbiany program TVP. W ostatnim odcinku okazało się, że jedna z uczestniczek postanowiła odejść z show. O kogo chodzi? Szczegóły.

"Sanatorium miłości" w Telewizji Polskiej

“Sanatorium miłości” jest jednym z popularnych programów rozrywkowych Telewizji Polskiej. Prowadzącą show jest znana z innego formatu “Rolnik szuka żony”, Marta Manowska. Produkcja zadebiutowała na antenie w 2019 roku. Do programu zgłaszają się seniorzy, którzy chcą dać sobie drugą szansę na miłość i szczęście.

“Sanatorium miłości” cieszy się dużą popularnością wśród telewidzów. Aktualnie na antenie emitowana jest 6. odsłona show. Nie brakuje w niej barwnych uczestników, którzy dostarczają wielu emocji. Wielu kuracjuszy znalazło swoją drugą połówkę i dzieli życie z poznanymi w programie osobami. W 7. edycji doszło jednak do nieoczekiwanej sytuacji. Jedna z uczestniczek postanowiła pożegnać się z reality show. 

Bohaterka "Sanatorium miłości" zdemaskowała matrymonialnego oszusta. Wszyscy dali się nabrać Widzowie wściekli na decyzję produkcji. Nowa uczestniczka "Sanatorium miłości" nieźle namieszała

Uczestniczka "Sanatorium miłości" rezygnuje z udziału w programie

Maria Luiza z Gliwic postanowiła odejść z popularnego programu “Sanatorium miłości”. Podjętą decyzję wyjawiła pozostałym uczestnikom na początku 7. odcinka formatu. Kobieta wyznała, że nie potrafi zaangażować się w relacje z poznanymi w show panami. Dlatego zdecydowała się na rezygnację. 

Bardzo szkoda, ale to jest życie. Czuję, że powinnam w tym momencie wyjść. To jest silniejsze ode mnie. Nie przypuszczałam, że w ciągu dwóch tygodni można się tak zintegrować, że tak można fajnie spędzać czas - powiedziała. 

W jej miejsce pojawiła się inna pani - Maria z Łodzi. 

Fani komentują decyzję Marii Luizy z "Sanatorium miłości"

Uczestniczka “Sanatorium miłości”, Maria Luiza decyzją o odejściu zaskoczyła nie tylko pozostałych kuracjuszy, ale też fanów formatu. To pierwsza sytuacja w historii programu, by ktoś rezygnował. Internauci mieli bardzo mieszane opinie na ten temat. 

Jedni popierali decyzję Marii Luizy, że jeśli nie czuła się komfortowo, to najlepszą opcją w tej sytuacji było odejść i wyrazili żal z powodu takiego obrotu spraw. Inni natomiast nie kryli oburzenia. 

  • Wiedziała że tak to będzie.. Po co poszła, a Gośka dramat.
  • Cudowna kobieta.
  • Trochę mnie dziwi zachowanie, rozumiem że nie poczuła nic więcej do kogoś z turnusu, ale z drugiej strony w poprzednich edycjach wiele było takich osób że wyszły beż pary, a mimo to nikt nie rezygnował. Tak ciężko było jej że mimo sympatii nie potrafiła wytrzymać jeszcze 10dni..? Trochę to dziwne zachowanie i nie wiem czy tak do końca na miejscu.. Zgłosiła się, nie ma nikogo ahhh to idzie.
  • Moja ulubiona uczestniczka tego sezonu SM..... popłakałam się, że odeszła.
  • A ja nie jestem zachwycona decyzją Marii Luizy. Wygląda to tak jakby pobawiła się w programie, znudziła się i nie już nie chciała tracić czasu (choć to tylko kilka dni do końca edycji) - pisali fani formatu w komentarzach.

Co o tym myślicie?

Maria Luiza,
Maria Luiza, "Sanatorium miłości", fot. Instagram
Maria Luiza,
Maria Luiza, "Sanatorium miłości", fot. Instagram