Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Fani "Sanatorium miłości" zrównali ją z ziemią. Uczestniczka nie wytrzymała. Tak się odgryzła
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 17.04.2024 10:27

Fani "Sanatorium miłości" zrównali ją z ziemią. Uczestniczka nie wytrzymała. Tak się odgryzła

"Sanatorium miłości"
fot.: kadr "Sanatorium miłości"/TVP

Małgorzata z “Sanatorium miłości” zmaga się w ostatnim czasie z niemałym hejtem w sieci. Uczestniczka zdecydowała się zabrać głos. W wywiadzie udzielonym TVP odpowiedziała na zarzuty internautów.

"Sanatorium miłości".: o cym jest?

“Sanatorium miłości” okazało się strzałem w dziesiątkę. Po sukcesie “Rolnik szuka żony” Telewizja Polska wpadła na pomysł nowego reality show, tym razem skierowanego do seniorek i seniorów.

Program, podobnie jak jego poprzednik, prowadzony jest przez Martę Manowską i cieszy się ogromną popularnością. Doczekał się pięciu edycji, a obecnie w telewizji emitowana jest szósta.

Widzowie mają już niecały miesiąc na obserwowanie losów charyzmatycznych bohaterów, którzy dwoją się i troją, by odnaleźć prawdziwe uczucie. Nie wszyscy budzą jednak jednakową sympatię fanów.

Widzowie miażdżą nowy program Rozenek. Nie zostawili na Małgosi suchej nitki. Zawrzało po pierwszym odcinku "Ninja Warrior". Oto pierwszy polski zdobywca góry Midoryiama! To on zapisał się w historii programu

"Sanatorium miłości". Hejt na Małgorzatę

Jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek szóstej odsłony “Sanatorium miłości” jest pochodząca z Sobótki Małgorzata. Kobieta w przeszłości była dwukrotnie żonata. Pierwszy mąż zmarł, a druga relacje zakończyła się rozwodem.

W programie bohaterka pałała sympatią do Andrzeja, który zdecydował się ukierunkować swoje uczucia w stronę Teodozji. Jakiś czas później bezskutecznie zabiegała o względy Stanisława.

Gdy i on nie odwzajemnił się Małgorzacie, ta zaczęła zbliżać się do występującego gościnnie uczestnika poprzedniej edycji “Sanatorium miłości”, Józefa. To przelało czarę goryczy wśród fanów programu, którzy w sieci nie szczędzili kuracjuszce uszczypliwości.

Małgorzata z "Sanatorium miłości" odpowiada hejterom

Po zarzutach o “desperację” i wywoływanie “dram”, Małgorzata udzieliła wywiadu serwisowi TVP.pl, w którym opowiedziała, jak znosi przykre komentarze pod swoim adresem.

Niestety w ostatnim czasie wylało się na mnie trochę hejtu i nie będę ukrywała, że mnie to nie dotyka. Dzięki temu doświadczeniu zrozumiałam jednak, że ocenianie innych przychodzi nam z wielką łatwością, trudniej jest znaleźć w sobie odwagę, żeby stanąć przed wyzwaniem, kamerą i zaprezentować siebie w pełni, zawalczyć o coś - stwierdziła kuracjuszka “Sanatorium miłości”.

Zdaniem Małgorzaty, internauci powinni nabrać nieco więcej dystansu do oglądanego przez siebie programu. Sama nie będzie żałować swojego udziału w show, a zwłaszcza nawiązanych tam przyjaźni.

Uważam, że osoby piszące negatywne komentarze powinny być bardziej wyrozumiałe. Ja cały czas staram się podchodzić do wszystkiego z otwartością i humorem. Program traktuję jako wspaniałą przygodę i piękny czas. Uważam, że większość relacji nawiązanych w "Sanatorium miłości" zostanie ze mną na długo, o ile nie na zawsze - orzekła kobieta.

sanatorium miłości
screen: “Sanatorium miłości”/TVP
sanatorium miłości
screen: “Sanatorium miłości”/TVP
sanatorium miłości
screen: “Sanatorium miłości”/TVP

Źródło: tvp.pl