Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ciężarna Ania z "Rolnika" wraca po przerwie na Instagram. "Trochę ciężko". Już nie owija w bawełnę
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 16.04.2024 14:39

Ciężarna Ania z "Rolnika" wraca po przerwie na Instagram. "Trochę ciężko". Już nie owija w bawełnę

kadr: YouTube/Rolnik szuka żony
fot. kadr YouTube

“Rolnik szuka żony” połączył ze sobą Annę i Jakuba. Ich miłość już wkrótce przyniesie owoce - w drodze na świat jest ich wspólne dziecko. Tymczasem przyszła mama wyjawiła, jak się obecnie czuje.

"Rolnik szuka żony". Ania i Jakub wygrali miłość

11. edycja “Rolnik szuka żony” za rogiem, a fani wciąż żyją jeszcze poprzednią odsłoną programu, która wzbudziła ogromne emocje. Zaskakujący okazał się przede wszystkim finał, w którym okazało się, że niemal wszystkie pary z reality show TVP rozpadły się tuż po zakończeniu zdjęć.

Nie stało się tak jednak w przypadku Ani i Jakuba i choć piękna rolniczka nie od początku faworyzowała 30-latka z Ostrowa Wielkopolskiego, to właśnie jemu ostatecznie udało się skraść jej serce.

Radość fanów “Rolnika…” wzbudziła obecność zakochanych w specjalnym bożonarodzeniowym wydaniu programu. To właśnie wówczas para ogłosiła na antenie cudowne wieści.

"Rozstanie już na lotnisku". Burza po finale "Love Island". Widzowie im nie wierzą Nowe pary w "Tańcu z gwiazdami". W ćwierćfinale zmieni się obsada. Dagmara i Roxie zostaną przyćmione

"Rolnik szuka żony". Ania i Jakub czekają na dziecko

Jak zdradzili Jakub i Anna z “Rolnik szuka żony”, przyszłe święta spędzą już w powiększonym gronie. Uczestniczka programu jest w stanie błogosławionym i już wkrótce spodziewa się rozwiązania.

Tymczasem po krótkiej przerwie gwiazda powróciła na swój Instagram, gdzie pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami. Specjalnie dla nich zorganizowała sesję Q&A, podczas której miłośnicy show TVP mogli zadawać jej pytania. Nie zabrakło również tych, dotyczących ciąży. “Jeszcze jesteś w całości czy już po?” - spytała jedna z fanek.

Jestem w całości i mam nadzieję, że w całości pozostanę po porodzie - żartowała Anna.

Jak czuje się Ania z "Rolnika..."?

Jak widać, dobry humor nie opuszcza Anny z “Rolnik szuka żony”. Czy jednak na pewno wszystko jest w porządku? Bohaterka programu wyjawiła, że trzeci trymestr okazał się dla niej trudniejszy niż przypuszczała.

Czuję się trochę ciężko, ale jest ok generalnie (…) Wiadomo, są dni lepsze i słabsze, ale nie mogę narzekać. Faktycznie ostatni trymestr jest cięższy od poprzednich dwóch. Kilogramy dodatkowe robią swoje - zdradziła ukochana Jakuba.

Ania zapewniła też fanów, że da im znać, jak tylko maluch pojawi się na świecie. Wygląda na to, że to już niebawem, tym bardziej zaciskamy kciuki i z niecierpliwością oczekujemy wspaniałych wieści!

rolnik szuka żony
screen: YouTube/Rolnik szuka żony
rolnik szuka żony
screen: YouTube/Rolnik szuka żony
rolnik szuka żony
screen: YouTube/Rolnik szuka żony