Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Rozstanie już na lotnisku". Burza po finale "Love Island". Widzowie im nie wierzą
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.04.2024 12:19

"Rozstanie już na lotnisku". Burza po finale "Love Island". Widzowie im nie wierzą

Love Island
fot. Kadr z:"Love Island", Polsat

Po tygodniach rywalizacji i miłosnych zawirowań poznaliśmy zwycięzców 9. edycji programu "Love Island". Nie zabrakło niespodzianek, które żywo komentowali internauci. Jednej z par nie wróżą szczęśliwej przyszłości. Do rozstania dojdzie jeszcze przed powrotem do Polski?

9. edycja programu "Love Island" dobiegła końca

Rozrywkowy program Polsatu już od pięciu lat wzbudza emocje w widzach. Ostatnia edycja opiewała w zaskakujące zwroty akcji, afery, a także zaskakujące decyzję uczestników. Podczas wielkiego finału nie brakowało emocji.

Przed Karoliną Gilon ostatecznie stanęły tylko trzy pary, które według wyspiarzy i widzów były najlepiej dobrane. Po tygodniach zmagań jedna z nich usłyszała gratulacje od prowadzącej z tytułu zwycięstwa "Love Island". Po finale nie brakowało ostrej dyskusji.

Widzowie są przekonani, że związek jednej z par nie przetrwa długo. Jak potoczyły się ich losy po opuszczeniu rajskiego krajobrazu?

Dan swoim wyznaniem przyćmił finał "Love Island". Ogłosił to oficjalnie. Zaskoczył fanów To oni wygrali "Love Island"! Zuza i Jarek czy Patrycja i Rafał? Ich pokochali widzowie i uwierzyli w miłość

Finał 9. edycji "Love Island". Kto wygrał?

Po głośnych aferach i nieoczekiwanych odejściach z programu do finałowego odcinka "Love Island" doszły trzy pary: Zuza i Jarek, Asia i Rafał oraz Patrycja i Robert. W ostatniej odsłonie 9. edycji telewizyjnego hitu nie brakowało też emocji z uwagi na pozostałych uczestników.

Ostatecznie trzecie miejsce podium trafiło do Asi i Rafała, którzy mogli pochwalić się najdłuższych stażem jako para pośród uczestników "Love Island". Zaraz za nimi uplasowała się Patrycja z Robertem, a Zuza i Jarek zostali zwycięzcami 9. edycji telewizyjnego programu.

Ich historia opiewała w wiele zwrotów akcji, a duet musiał wielokrotnie udowadniać pozostałym wyspiarzom prawdziwość swoich uczuć. Po finałowym odcinku w mediach społecznościowych wybuchła dyskusja. Widzowie nie mają wątpliwości, że jedna z finałowych par nie przetrwa długo w związku. Jak podsumowali ich relacje?

Burza w komentarzach po finale "Love Island"

Bohaterowie telewizyjnego show dobierają się w pary na podstawie sojuszy, przyjaźni a czasem nawet prawdziwego uczucia. Od pierwszego odcinka mogliśmy obserwować, jak rozwija się relacja Asi i Rafała. Duet nie od razu dobrał się w romantyczny związek, jednak z czasem ich ścieżki przecięły się na dłużej.

Po finałowym odcinku "Love Island" nie brak jednak doniesień o szybkim rozstaniu duetu. Internauci nie wierzą w autentyczność ich uczuć?

  • Zgodnie z przewidywaniami. Oto początek końca tej relacji.
  • Do bramy i się nie znamy.
  • Asia tylko czeka na lotnisko by móc zerwać.
  • Rozstanie już na lotnisku.
  • I widać kto tu był na pokaz.

Po finałowym odcinku bohaterowie odezwali się do internautów w mediach społecznościowych. Oboje podziękowali za wsparcie i sympatię okazywaną podczas programu. Uczestnicy byli jednak w innych lokalizacjach. Asia nagrała filmik z lotniska, a Rafał powitał nowych obserwatorów na wygodnej kanapie. Czyżby widzowie "Love Island" nie mylili się co do tej dwójki?

Love Island
Widzowie "Love Island" nie wróżą przyszłości finałowej parze, fot. Kadr z:"Love Island", Polsat
Love Island
Widzowie "Love Island" nie wróżą przyszłości finałowej parze, fot. Kadr z:"Love Island", Polsat
Love Island
Widzowie "Love Island" nie wróżą przyszłości finałowej parze, fot. Kadr z:"Love Island", Polsat