Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Dan swoim wyznaniem przyćmił finał "Love Island". Ogłosił to oficjalnie. Zaskoczył fanów
Karolina Kurek
Karolina Kurek 15.04.2024 10:46

Dan swoim wyznaniem przyćmił finał "Love Island". Ogłosił to oficjalnie. Zaskoczył fanów

"Love Island. Wyspa Miłości"
fot. Instagram

Wielki finał programu “Love Island. Wyspa Miłości” już za nami. Ten ważny moment dla zwycięzców show został przyćmiony przez wyznanie Dana - innego uczestnika show. 

"Love Island. Wyspa miłości" po raz dziewiąty na antenie

"Love Island. Wyspa miłości" to uwielbiany hit stacji telewizyjnej Polsat. Tej wiosny na ekranach odbiorników gościła 9. edycja show. Od pierwszego odcinka nie brakowało w niej kontrowersji i silnych emocji. Początkowo telewidzowie nie byli przekonani co do uczestników tej odsłony. Z czasem przekonali się, a na plan wysunęli się faworyci. 

Tuż przed wielkim finałem, który został wyemitowany w niedzielę 14 kwietnia 2024 roku, między wyspiarzami doszło do kilku konfliktów. Ale kto został zwycięzcą 9. edycji formatu?

To oni wygrali "Love Island"! Zuza i Jarek czy Patrycja i Rafał? Ich pokochali widzowie i uwierzyli w miłość Widzowie już wiedzą, kto przegra finał "Love Island". Tej parze nie dają szans: "Przyszli tylko po kasę"

Wielki finał 9. edycji "Love Island"

W finale show znaleźli się Patrycja i Robert, Rafał i Asia oraz Zuza i Jarek.  Przed nimi postawiono trudny wybór, czyli dwie koperty. Pierwsza z nich to “miłość" a drugą było “100 000”. Wyspiarze mogli zdobyć sporą sumę lub opuścić format z pustymi rękoma. Wszystko zależało od tego na co się zdecydują.

Zwycięzcami 9. edycji programu “Love Island. Wyspa Miłości” okazali się Zuza i Jarek, którzy wybrali miłość. Tuż za nimi uplasowali się Patrycja i Rafał. Trzecie miejsce należało do Asi i Rafała.

Tą wielką chwilę przyćmiła na chwilę wiadomość od innego uczestnika programu. 

Dan skradł finał "Love Island"

Podczas wielkiego finału już po ogłoszeniu wyników, iż zwyciężyli Zuza i Jarek show na chwilę skradł inny uczestnik - Dan. Wyspiarz wyznał, że jest bardzo szczęśliwy, gdyż jest w oficjalnym związku! Jego partnerką jest Amanda, którą poznał w “Love Island. Wyspa Miłości”, z którą parował się  w formacie. Fani byli zachwyceni jego wyznaniem.

Pozostaje nic tylko pogratulować Danowi i Amandzie oraz życzyć szczęścia!

Dan zaskoczył wyznaniem w
Dan zaskoczył wyznaniem w "Love Island", fot. Instagram
Dan,
Dan, "Love Island", fot. Instagram
Dan i Amanda,
Dan i Amanda, "Love Island", fot. Instagram
Dan i Amanda,
Dan i Amanda, "Love Island", fot. Instagram