Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Widzowie już wiedzą, kto przegra finał "Love Island". Tej parze nie dają szans: "Przyszli tylko po kasę"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.04.2024 20:05

Widzowie już wiedzą, kto przegra finał "Love Island". Tej parze nie dają szans: "Przyszli tylko po kasę"

Love Island
Fot. "Love Island", TV4

Finał „Love Island. Wyspa miłości” już za chwilę. Do finałowego odcinka dotarły trzy pary. Widzowie tylko jednej z nich nie dają żadnych szans, wszystko przez ostatnie afery. W sieci wylewa się powszechna krytyka.

Kto dotarł do finału w „Love Island. Wyspa miłości”?

9. sezon „Love Island. Wyspa miłości” dobiega końca. Finałowy odcinek zostanie wyemitowany już dziś o godzinie 22:00 na TV4. Do finału dotarły trzy pary:

 • Joanna Baziak oraz Rafał Bierówka
 • Zuzanna Maciejewska oraz Jarek Mrozowski
 • Patrycja Piórkowska oraz Robert Gruszka

Zadaniem uczestników było znalezienie prawdziwej miłości i stworzenie zdrowej, dobrej relacji. W dziewiątym sezonie uczestnicy mieli z tym jednak spore problemy. Kto z nich wzbudził najwięcej sympatii widzów, a kto stracił szansę na wygraną niemal na ostatniej prostej? Ostatnie afery i kłótnie sporo namieszały, ekscytujące szczegół poniżej.

Finał "Love Island" już dziś, tymczasem w "Hotelu Paradise" wielka drama! "Buc, cham i toksyk"! Widzowie wzywają produkcję do interwencji Była dziewczyna Roberta z "Love Island" ujawnia prawdę. Przed finałem takie słowa. Patrycja nie będzie zachwycona

Afery tuż przed finałem „Love Island. Wyspa miłości”

Do finału nie dotarli Angelika i Mateusz oraz Amanda i Daniel. Ich odejście wywołało sporo komentarzy, ale jeszcze więcej dzieje się pomiędzy dwiema finałowymi parami. Jakiś czas temu Jarek i Zuzanna mierzyli się w programie z zarzutami o hipokryzję. Część osób twierdziła, że jedynie udają uczucie. Jarek podsumował te oskarżenia następująco:

Chcecie na siłę zburzyć to, co jest między mną a Zuzą, czyli wyeliminować najbardziej mocną parę – ogłosił uczestnik.

Właśnie wtedy widzowie zobaczyli drugą stronę Rafała, partnera Asi. Rafał był uważany za dobrego kolegę Jarka, internauci byli więc w szoku, że nie wsparł przyjaciela w obliczu tak nieprzyjemnej sytuacji. Bardzo stracił wtedy w oczach fanów. Teraz w oficjalnych mediach społecznościowych programu pojawiło się nagranie, które na nowo wyzwoliło urazy i frustracje. Jakie są komentarze?

Najbardziej krytykowana para w 9. sezonie „Love Island. Wyspa miłości”

Kilka godzin przed emisją finałowego odcinka w mediach społecznościowych „Love Island. Wyspa miłości” pojawił się film z Rafałem i Asią. Romantyczne i czułe nagranie bynajmniej nie wzbudziło sympatii u internautów.

 • Rafała lubiłam, ale stracił w moich oczach, Asia kojarzy mi się tylko z tekstem „pytanie: co można włożyć do ust? Asia: pen*sa”. I to by było na tyle.
 • Najbardziej sztuczny filmik ze wszystkich 3. Zuzia Jarek – autentyczność, swoboda, miłość, Patrycja i Robert czułość, spokój, wrażliwość, a tu? Nie ma emocji.
 • Jakoś mi to ich wyznanie nie wydaje się szczere… to już bardziej bym wierzyła w „za*ebałem się w tobie…” Adriana niż to.
 • Ludzie tak długo noszą maski, jak długo mają siłę udawać. Wcześniej czy później maski spadają. Rafałowi spadła, kiedy bardzo szybko żegnał Jarka w jego chwili słabości, zamiast wesprzeć słowem czy próbować go zatrzymać. Przykre i smutne.
 • Czy tylko ja mam wrażenie, że Aśka odkąd usłyszała, że widzowie Rafala mają za wzór kandydata na męża, to już nie robi dram i wielka miłość się zrodziła, bo czuje pieniądz?
 • Najbardziej udawana para tego finału, aż się niesmacznie patrzy na nich. Rafał pokazał prawdziwe oblicze. Nie chciałabym mieć jego za przyjaciela, bo jest nieszczery i tyle.
 • Oboje przyszli tam po kasę jak ta koza po trawę.
 • Rafał mi się nie podobał z wyglądu, a ostatnie dni utwierdziły, że i charakter podły.
 • Nie udawajcie zakochanych! My widzimy dobrze, kto nie udaje i to są: Jarek i Zuza – czytamy w komentarzach.

A wy której parze kibicujecie?

Love Island. Wyspa miłości: finałowy odcinek, głosowanie, kto wygra
Asia i Rafał w “Love Island 9”, fot. facebook.com/loveislandwyspamilosci
Love Island. Wyspa miłości: finałowy odcinek, głosowanie, kto wygra
Asia i Rafał w “Love Island 9”, fot. facebook.com/loveislandwyspamilosci
Love Island. Wyspa miłości: finałowy odcinek, głosowanie, kto wygra
Jarek i Zuza w “Love Island 9”, fot. facebook.com/loveislandwyspamilosci
Love Island. Wyspa miłości: finałowy odcinek, głosowanie, kto wygra
Robert i Patrycja w “Love Island 9”, fot. facebook.com/loveislandwyspamilosci
Love Island. Wyspa miłości: finałowy odcinek, głosowanie, kto wygra
Asia i Rafał w “Love Island 9”, fot. facebook.com/loveislandwyspamilosci