Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Gwiazdy "Rolnika" razem na zdjęciu. W programie nie znalazły miłości. Teraz cieszą się czymś więcej
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 11.04.2024 23:15

Gwiazdy "Rolnika" razem na zdjęciu. W programie nie znalazły miłości. Teraz cieszą się czymś więcej

"Rolnik szuka żony"/TVP
"Rolnik szuka żony"/TVP

Obie są piękne, charyzmatyczne i czarujące. Obu nie udało się jednak odnaleźć miłości w “Rolnik szuka żony”. Okazuje się jednak, że programu nie opuściły z niczym. Zyskały naprawdę wiele!

"Rolnik szuka żony". Edycja, która pozostawiła ślad w naszych sercach

Razem płakaliśmy, śmialiśmy się i kibicowaliśmy przed telewizorami. Wspólnie przeżywaliśmy każdą szczęśliwą chwilę uczestników, nasze serca wznosiły się, gdy widzieliśmy uśmiech na ich twarzach. Słyszeliśmy słowa nadziei, szczere wyrazy uczuć.

Choć już za rogiem czeka na nas 11. edycja “Rolnik szuka żony”, wielu z nas myślami wciąż pozostaje przy bohaterach poprzedniej odsłony show. Sezonu, który przez dużą część fanów został okrzyknięty jednym z najbardziej emocjonujących w historii formatu.

W ubiegłym roku mieliśmy okazję poznać wyjątkowych bohaterów, rolników i rolniczki, poszukujących uczucia, które może odmienić ich życia. Wśród nich były dwie charyzmatyczne uczestniczki, Ewa i Nicola.

Conan wygrał w zdrapce! Syn Dagmary w euforii: "A śmiali się ze mnie!". Nawet kwotę ujawnił fanom Gwiazda "Rolnika" w popularnym serialu! Odmieniona wróciła przed ekrany. Trudno ją rozpoznać

"Rolnik szuka żony". Ewa i Nicola skradły serca widzów

Obie uczestniczki “Rolnik szuka żony” przeżyły podobny dramat. Były zafascynowane rolnikami, dla których zgłosiły się do programu, dostały się do ostatniego etapu programu i tuż przed finałem zawiodły się na mężczyznach, których tak bardzo chciały poznać.

Ewa od samego początku była faworytką Waldemara. Piękna brunetka o anielskim głosie zafascynowała 41-latka, jednak pod koniec programu między bohaterami zaczęły się rodzić nieporozumienia. Ostatecznie zrezygnowali z kontynuowania znajomości.

Zdaje się, że Nicola została potraktowana dużo gorzej. Darek, którego tak faworyzowała, miał nieoczekiwanie zerwać z nią przez internet. Wkrótce okazało się, że już po emisji pierwszego odcinka, mężczyzna napisał do uczestniczki, którą wcześniej odrzucił, tłumacząc jej, że “dokonał złego wyboru”.

"Rolnik szuka żony". Ewa i Nicola osiągnęły sukces

Ewie i Nicoli nie udało się odnaleźć miłości w “Rolnik szuka żony”. Obie bardzo zawiodły się na mężczyznach, z którymi spędziły tak wiele czasu, zarówno w programie jak i poza kamerami.

Czy żałują swojego udziału w show? Nowe zdjęcie opublikowane w mediach społecznościowych niedoszłej partnerki Darka może być dowodem, że odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Panie nie opuściły bowiem programu z pustymi rękoma.

Zyskały przyjaźń, która dziś rozwijana jest przez nie już poza kulisami show TVP. Na fotografii widzimy je w studiu nagraniowym. Czyżbyśmy wkrótce mogli spodziewać się wspólnej piosenki?

Z programu jestem najbardziej wdzięczna za tę przyjaźń - napisała Nicola.

rolnik instagram
fot. instagram.com/ewaa_ka93