Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Gwiazda "Rolnika" w popularnym serialu! Odmieniona wróciła przed ekrany. Trudno ją rozpoznać
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 11.04.2024 20:22

Gwiazda "Rolnika" w popularnym serialu! Odmieniona wróciła przed ekrany. Trudno ją rozpoznać

"Rolnik szuka żony"/TVP
"Rolnik szuka żony"/TVP

Jessica, którą cała Polska poznała w piątym sezonie “Rolnik szuka żony” ponownie na ekranie. Uczestniczkę show TVP można podziwiać w jednym z popularnych seriali. Czy czeka ją wielka kariera?

Jessica z "Rolnik szuka żony" w pamięci widzów

Pochodząca z Leszna Jessica Miemiec zgłosiła się do piątej edycji “Rolnik szuka żony”. Jej zaskakująca bezpośredniość szybko doprowadziła do tego, że zaskarbiła sobie sympatię dużej części widzów.

Gorzej poszło niestety z Krzysztofem, z którym randkowała w programie Telewizji Polskiej. Uczestniczka nie zdobyła serca rolnika, który ostatecznie postanowił ją odprawić. Ta nie zamierzała jednak zrezygnować z występów w telewizji.

Dziś Jessica spełnia się w cieszącym się ogromną popularnością serialu, który nieoczekiwanie powrócił na antenę. W nowym sezonie możemy poznać bohaterkę, w którą wciela się gwiazda “Rolnik szuka żony”

Wielka tragedia uczestniczki "Kuchennych rewolucji". Naprawa restauracji w cieniu rodzinnego dramatu Magia sztucznej inteligencji na wyciągnięcie ręki. Samsung rozszerza dostępność przełomowych funkcji Galaxy AI

Jessica z "Rolnika..." szturmem podbija telewizję

Jessica z “Rolnik szuka żony” bardzo polubiła pracę w telewizji. Jakiś czas po zakończeniu zdjęć do reality show TVP wzięła udział w kolejnych castingach, które zapewniły jej nowe możliwości. Podziwiać mogliśmy ją zatem m.in. w “Grach małżeńskich”, “19+”, “Jak matka z córką”, czy “Shopping Queens”.

Zdecydowała się też wziąć udział w kolejnym randkowym formacie, tym razem dużo bardziej kontrowersyjnym. Chodzi o polską edycję “Magii nagości”, gdzie widzowie mogli zobaczyć Jessicę w pełnym negliżu.

Teraz przed gwiazdą kolejne wyzwanie. W marcu w telewizji zadebiutował nowy sezon serialu, w którym wciela się w jedną z ról. Jak wypadła? Przekonajcie się sami!

Jessica z "Rolnika..." w serialu TV4

Jessica Miemiec wystąpiła w paradokumentalnym serialu “Pamiętniki z wakacji”, gdzie wciela się w postać Kory, którą główny bohater poznaje podczas wakacji w upalnym Gran Canarii.

Fanom “Rolnik szuka żony” niełatwo będzie rozpoznać w bohaterce uczestniczkę piątego sezonu randkowego show. Wszystko za sprawą jej blond włosów oraz zdecydowanie lżejszego makijażu.

Czy “Pamiętniki z wakacji” okażą się dla Jessiki przepustką do wielkiej kariery? Niewykluczone, warto bowiem pamiętać, że nie jest pierwszą osobowością telewizyjną, która pojawiła się w tym serialu - wcześniej podziwiać mogliśmy w nim… Dagmarę Kaźmierską!