Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wielka radość gwiazdy "Rolnika". Urocze zdjęcie słodkiego maluszka i jego mamy trafiło do sieci
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 10.04.2024 21:10

Wielka radość gwiazdy "Rolnika". Urocze zdjęcie słodkiego maluszka i jego mamy trafiło do sieci

"Rolnik szuka żony"/TVP; Instagram
"Rolnik szuka żony"/TVP; Instagram

Agnieszka z “Rolnik szuka żony” zaskoczyła swoich fanów niespodziewanym zdjęciem. W mediach społecznościowych uczestniczki show TVP pojawiło się rozkoszne zdjęcie uroczego maleństwa. Ile radości w domu właścicielki stadniny!

"Rolnik szuka żony". Agnieszka nie odnalazła miłości

“Rolnik szuka żony” to istny telewizyjny fenomen, który zdołał połączyć ze sobą serca, które zdawały się szukać się wzajemnie przez całe życie. Program umożliwia rolnikom i rolniczkom z całej Polski odnalezienie drugiej połówki.

10. edycja okazała się wyjątkowo emocjonująca. Do ostatnich chwil nie wiadomo było, jak potoczą się losy poszczególnych par w programie. Niektórym, tak jak choćby Jakubowi i Annie, udało się osiągnąć cel, inni nie mieli jednak tyle szczęścia.

Uczucia w “Rolnik szuka żony” nie odnalazła Agnieszka Kwiatkowska. 40-latka spotykała się wprawdzie z mężczyznami w programie, jednak żaden z nich nie zdołał skraść jej serca.

"Życie uczy, od kogo trzymać się z daleka". Dorota z "Rolnika" zaskoczyła wpisem. Mnożą się pytania o związek z Waldkiem Tylko u nas: Kolejne tornado w TVP. Prawie setka aktorów może stracić pracę!

Agnieszka o decyzjach z "Rolnik szuka żony"

Wkrótce po zakończeniu przygody z programem, Agnieszka zamieściła na swoim Instagramie post, w którym podsumowała swój udział w “Rolnik szuka żony”. Wyznała, że choć nie odnalazła miłości, nabyła cenną umiejętność.

Nie znalazłam w programie miłości za to poznałam bardziej siebie. Możliwość spojrzenia na siebie z boku w różnych sytuacjach jest nieoceniona. Czy mogłam zrobić lub zachować się inaczej ? Pewnie tak, ale wtedy nie byłabym sobą - orzekła bohaterka show TVP.

Agnieszka wciąż pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze swoimi fanami nowinkami ze swojego życia. Ostatnio zamieściła zdjęcie, które rozczuliło internautów.

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" pochwaliła się słodkim maleństwem

Agnieszka Kwiatkowska nigdy nie kryła zamiłowania do koni. W “Rolnik szuka żony” podziwiać można było prowadzony przez nią ośrodek jeździecki. Tymczasem w stajni pojawił się nowy mieszkaniec.

Bohaterka programu pochwaliła się zdjęciem, na którym zobaczyć możemy młode źrebię, które dopiero co przyszło na świat. Jego matka z czułością trąca go pyskiem, zachęcając do powstania na nogi.

Mama i córka. Nasz pierwszy źrebak w tym roku - powiadomiła Agnieszka.

Prawda, że to słodki widok?

Agnieszka instagram
fot. instagram.com/agakwiat83