Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Życie uczy, od kogo trzymać się z daleka". Dorota z "Rolnika" zaskoczyła wpisem. Mnożą się pytania o związek z Waldkiem
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 10.04.2024 17:37

"Życie uczy, od kogo trzymać się z daleka". Dorota z "Rolnika" zaskoczyła wpisem. Mnożą się pytania o związek z Waldkiem

"Rolnik szuka żony"/TVP
fot. Rolnik szuka żony/TVP

Dorota z “Rolnik szuka żony” opublikowała w swoich mediach społecznościowych niepokojący wpis. Uczestniczka show zdaje się sygnalizować złe wieści. Co z jej relacją z Waldemarem?

"Rolnik szuka żony". Waldemar wybrał Dorotę

11. edycja “Rolnik szuka żony” już za rogiem, a fani wciąż żyją historiami bohaterów z poprzedniej odsłony programu. Nic dziwnego, 10. sezon show uznawany jest dziś za jeden z najciekawszych w historii formatu.

Poznaliśmy w nim m.in. Waldemara, gospodarza z kujawsko-pomorskiego, a prywatnie wielbiciela filmów. Mężczyzna smalił cholewki do piosenkarki Ewy i ostatecznie to z nią właśnie próbował stworzyć relację.

Niestety, w finale dowiedzieliśmy się, że związek nie przetrwał. Zaczęły się nieporozumienia, a para doszła do wniosku, że nie jest w stanie zbudować nic trwałego. Wtedy rolnik skupił swoją uwagę na Dorocie, którą wcześniej odrzucił.

Tylko u nas: Kolejne tornado w TVP. Prawie setka aktorów może stracić pracę! Gwiazda "Rolnika" wróciła na Instagrama i od razu zrzuciła ogromną bombę. Zdradziła sekret programu

Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" planowali wspólną przyszłość

Dorota nie wydawała się mieć Waldemarowi za złe, że wcześniej zamiast niej wybrał Ewę. Uczestnicy show Telewizji Polskiej odnowili znajomość i zaczęli się spotykać, jednocześnie nie kryjąc, że planują wspólną przyszłość.

W mediach społecznościowych pary zaczęły pojawiać się wspólne zdjęcia z wypadów, jednak w pewnym momencie fani zaczęli przeczuwać, że coś jest nie tak. Wszystko za sprawą zabawy karnawałowej, na której mężczyzna pojawił się sam.

Wielbiciele “Rolnik szuka żony” nie dawali wiary słowom Waldemara, że “czasem z powodu nieprzewidywalnego zdarzenia trzeba samemu wyjść”. Ich obawy może wzmocnić post, który pojawił się w środę na Instagramie Doroty.

Dorota z "Rolnika" zamieściła niepokojący post

W swoich mediach społecznościowych Dorota opublikowała swoje zdjęcie w ciemnych okularach. Uczestniczka “Rolnik szuka żony” pozowała na tle rzeki. Uwagę zwróciła również treść postu, który udostępniła wraz z fotografią.

Pozwól ludziom gadać, szemrać i krytykować. To, co mówią lub myślą, nie ma z tobą nic wspólnego. Zachowaj dystans. Masz prawo być sobą bez względu na sytuację. Życie stopniowo uczy, od kogo powinniśmy trzymać się z daleka - czytamy.

Czyżby gwiazda programu TVP miała na myśli Waldemara? Choć fani mogą być zaniepokojeni, niewiele wskazuje jednak na to, by związek gwiazd przechodził przez kryzys. Jeszcze w Wielkanoc mężczyzna zamieścił na swoim Instagramie wspólne zdjęcie z Dorotą, w którym znalazło się wyjątkowe zdanie.

My z Dorotka jesteśmy przykładem że warto marzyć, planować i dążyć do realizacji swoich pragnień - napisał Waldemar.

Wydaje się, że to kolejna odpowiedź Doroty na wszystkie wątpliwości fanów “Rolnik szuka żony” na temat jej związku z Waldemarem.

dorota instagram
fot. instagram.com/bully_b33