Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Smutny powód rezygnacji Magdy Mołek z "TzG". Już wszystko było ustalone, ale… "Tak bardzo chciałam"
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 11.04.2024 14:59

Smutny powód rezygnacji Magdy Mołek z "TzG". Już wszystko było ustalone, ale… "Tak bardzo chciałam"

Magda Mołek, Taniec z gwiazdami
fot.: KAPIF

Magda Mołek miała wystąpić w “Tańcu z gwiazdami”. Zdradziła, że miała już wynegocjowane warunki, ale musiała ostatecznie odrzucić ofertę. Dlaczego? Smutny powód zdradziła podczas wywiadu z Anitą Sokołowską.

"Taniec z gwiazdami" trampoliną do sukcesu

“Taniec z gwiazdami” generuje ogromne emocje wśród widzów i nierzadko reanimuje kariery gwiazd. Przekonało się o tym już wiele z nich – Kinga Rusin, Agata Kulesza czy Misheel Jargalsaikhan. Obecnie swoje 5 minut ma Anita Sokołowska, która okazała się objawieniem tanecznego widowiska Polsatu.

Gwiazda “Przyjaciółek” co tydzień zbiera ochy i achy od jurorów. Widzowie też nie pozwalają jej odpaść. Świetnie wykonane układy choreograficzne sprawiły, że aktora stała się czarnym koniem wiosennego sezonu show.

Anito, nasza diablico. Po programie będzie dla Ciebie całe morze możliwości. Ja Ciebie kojarzyłam, jako takie pitu-pitu… Tutaj pokazałaś, że masz charakter. Ale w tańcu… Cza-czę tańczyłaś na rękach Jacka… – mówiła Pavlović po ostatnim występie aktorki.

Sokołowska zwróciła na siebie uwagę także Magdy Mołek, która zaprosiła ją do swojego internetowego programu “W moim stylu”.

Magda Mołek pokazała się pierwszy raz publicznie od ogłoszenia rozwodu. Tak zmieniło ją rozstanie z mężem... Dla tych gwiazd Wielkanoc mogłaby nie istnieć. Coraz więcej mówi "NIE". Rozenek, Mołek, Zborowska… Kto jeszcze?

Magda Mołek i "Taniec z gwiazdami" – a jednak prawda

Magda sama wielokrotnie była zapraszana do “Tańca z gwiazdami”. Niemal za każdym razem odmawiała udziału. Skupiała się na karierze i miała wrażenie, że duży parkiet oraz skomplikowane układy taneczne nie do końca są dla niej.

Wszystko zmieniło się kilka lat temu. W mediach huczało, że Mołek zawalczy o Kryształową Kulę. Jej nazwisko często przewijało się na liście potencjalnych uczestników. Pisano wręcz, że miała podpisać umowę i przygotowywać się do treningów. Tymczasem ostatecznie zabrakło jej na parkiecie.

Dlaczego Magda Mołek nie wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami"?

Po latach Magda Mołek wyjawiła, dlaczego nie wystąpiła w “Tańcu z gwiazdami”, chociaż była już dogadana z produkcją. Powód okazał się smutny. Prezenterka musiała ostatecznie odrzucić propozycję ze względu na problemy zdrowotne:

Ja chcę o tym "Tańcu z gwiazdami" porozmawiać, bo chce się przyznać, że mimo zaproszenia, nie wzięłam udziału w tej edycji, a tak bardzo chciałam. A ja już naprawdę prawie się zgodziłam. Ale jednak moje względy zdrowotne gdzieś tam zaważyły ostatecznie na tym, że się jednak tego nie podjęłam. Bardzo wam wszystkim kibicuję i bardzo wam wszystkim zazdroszczę – wyznała.

Magda nie zdradziła, co dokładnie jej dolegało. W jednym z wywiadów, tuż przed ogłoszeniem rozwodu, wyznała tylko, że ma za sobą trudny czas:

W tym roku pierwszy raz w życiu płakałam ze zmęczenia. Czułam się bezsilna, zagubiona, miałam wrażenie, że nigdy już nie będzie lepiej – zwierzyła się “Vivie!”.

Mamy nadzieję, że problemy zdrowotne Magdy udało się rozwiązać i zobaczymy ją w jednej z kolejnych edycji “Tańca z gwiazdami”.

Poniżej cały wywiad dziennikarki z Anitą Sokołowską.