Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Conan wygrał w zdrapce! Syn Dagmary w euforii: "A śmiali się ze mnie!". Nawet kwotę ujawnił fanom
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 11.04.2024 21:06

Conan wygrał w zdrapce! Syn Dagmary w euforii: "A śmiali się ze mnie!". Nawet kwotę ujawnił fanom

Conan Kaźmierski, fot. Instagram/KAPiF
Instagram/KAPiF

Ależ on ma szczęście! Conan Kaźmierski, syn znanej z “Królowych życia” Dagmary Kaźmierskiej, pochwalił się właśnie wygraną. Nieprawdopodobne, co przyniosła mu niepozorna zdrapka ze stacji benzynowej!

Conan Kaźmierski idzie na swoje

22-letniego już dziś Conana Kaźmierskiego po raz pierwszy widzowie mogli poznać w programie TTV “Królowe życia”, w którym pojawił się u boku swojej mamy, Dagmary Kaźmierskiej.

Również po zakończeniu show, fani żywo interesowali się życiem młodego mężczyzny. Kibicowali mu, gdy informowano o tym, że otwiera własną lodziarnię, cieszyli się, gdy zdecydował się na studia medyczne.

Od niedawna znów mogą podziwiać go na ekranie swoich telewizorów. Wszystko za sprawą “Tańca z gwiazdami”, w którym wprawdzie nie zobaczymy go na parkiecie, a na widowni, gdzie dopinguje swoją rodzicielkę.

Wielka tragedia uczestniczki "Kuchennych rewolucji". Naprawa restauracji w cieniu rodzinnego dramatu Magia sztucznej inteligencji na wyciągnięcie ręki. Samsung rozszerza dostępność przełomowych funkcji Galaxy AI

Conan podpadł produkcji "Tańca z gwiazdami"?

Zaangażowanie w kibicowanie swojej mamie okazało się tak duże, że Conan miał nawet podobno podpaść produkcji “Tańca z gwiazdami”. Ciężko się dziwić, skoro zadarł z samą Iwoną Pavlović. Gdy ta źle oceniła jeden z występów Dagmary Kaźmierskiej, młody mężczyzna wszedł na parkiet.

Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami by nawet kroku nie zrobiła. Przepiękny taniec - orzekł syn gwiazdy “Królowych życia”.

Informator, na którego słowa powołuje się redakcja Pudelka, twierdzi, że produkcja programu zdecydowała się nawet interweniować w sprawie Conana u jego matki.

Produkcja ma dość Conana, który nie przestrzega zasad programu. Goście nie powinni wchodzić na parkiet, wręczać kwiatów i rzucać maskotek. Produkcja postanowiła porozmawiać na ten temat z Dagmarą - twierdzi źródło portalu.

Może i syn “królowej życia” jest na cenzurowanym w Polsacie, ale ma powody do radości! Na swoim Instagramie poinformował fanów, że udało mu się wygrać pieniądze!

Conan zatryumfował w konkursie zdrapek

Na jednej z popularnych stacji benzynowych trwa promocja związana ze zdrapkami. Tankujący otrzymują mały kuponik, dzięki któremu mają szansę na wygraną m.in. rocznego zapasu paliwa. W konkursie postanowił wziąć udział Conan Kaźmierski i, jak się okazuje, udało mu się odnieść sukces!

Każdy się ze mnie śmiał, z tych zdrapek, jak miałem nadzieję, że wygram zapas roczny paliwa. Słuchajcie tu, zdrapuję pierwszą, drugą, wiadomo, graj dalej, trzecia? Kod kreskowy! Tak się najarałem! Niestety tylko 3 złote rabatu w Wild Bean Cafe. Dobre i tyle, wygrana to wygrana - pochwalił się syn Dagmary Kaźmierskiej.

Niezmierna radość Conana z pewnością zmotywuje jego fanów do spróbowania swoich sił w konkursie, młodzieniec jest żywym dowodem na to, że warto wierzyć w siebie i nie słuchać się “życzliwych” porad innych.

Conan Kaźmierski instagram
Conan Kaźmierski wygrał 3 zł zniżki do kawiarni w zdrapce, fot. instagram.com/conanbestia
Conan Kaźmierski instagram
Conan Kaźmierski wygrał 3 zł zniżki do kawiarni w zdrapce, fot. instagram.com/conanbestia
Conan Kaźmierski instagram
Conan Kaźmierski wygrał 3 zł zniżki do kawiarni w zdrapce, fot. instagram.com/conanbestia
Conan Kaźmierski instagram
Conan Kaźmierski wygrał 3 zł zniżki do kawiarni w zdrapce, fot. instagram.com/conanbestia

Źródło: swiatgwiazd.pl, pudelek.pl