Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Osoba z produkcji "TzG" wygadała się na temat liczby SMS-ów na Dagmarę. "Nawet w stacji są zaskoczeni"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.04.2024 11:14

Osoba z produkcji "TzG" wygadała się na temat liczby SMS-ów na Dagmarę. "Nawet w stacji są zaskoczeni"

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska idzie przez program “Taniec z Gwiazdami” jak burza. Celebrytka zmiata po drodze kolejnych konkurentów, którzy muszą się pożegnać z show. Nie jest tajemnicą, że “królowa życia” wszystko zawdzięcza widzom. Pracownik Polsatu zdradził wyniki głosowania.

Dagmara Kaźmierska wzbudza wielkie emocje w "Tańcu z Gwiazdami"

Gdy oficjalnie ujawniono, że "królowa życia" zagości na parkiecie Polsatu, media rozpisywały się na jej temat. Tym bardziej że jej partnerem został Marcin Hakiel, który od rozwodu z Kasią Cichopek nie schodzi z ust portali plotkarskich. Duet był podekscytowany współpracą pomimo kłopotów zdrowotnych Dagmary Kaźmierskiej. Po wypadku samochodowym ma ona problemy z nogami.

W "Tańcu z Gwiazdami" widać ze celebrytka ma trudności z wykonywaniem skomplikowanych układów, co odbija się na ocenach jury. Do tej pory duet zawsze zajmował ostatnie miejsce w klasyfikacji gwiazd. W ostatnim odcinku Iwona Pavlović nie gryzła się w język oceniając jej pasodoble.

Dagmaro, chciałam ci przypomnieć, że ten program, to "Taniec z gwiazdami". Nie chodzenie z gwiazdami, nie człapanie z gwiazdami. […] I tak, uwaga, to jest twój najlepszy taniec, człapaniec. Ale uwaga, Dagmara dobrze dokończyła, ale i tak było źle - mówiła.

Słowa gwiazdy doprowadziły do skandalu z udziałem syna Dagmary Kaźmierskiej, Conanem. Produkcja "Tańca z Gwiazdami" zaczęła wyciągać już konsekwencje w sprawie gwiazdy. Jej udział w programie jest zagrożony?

"Produkcja TzG ma dość Conana". Gorąco po ostatnich wybrykach syna Dagmary. Gwiazda wezwana na rozmowę Czegoś takiego w historii "TzG" jeszcze nie było. Polsat oficjalnie potwierdza zmiany

Afera w "Tańcu z Gwiazdami". Dagmarę Kaźmierską spotkają konsekwencje?

Po ostatnim występie Dagmary Kaźmierskiej na parkiecie pojawił się jej syn, który niewybrednie skomentował opinię Iwony Pavlović.

Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami by nawet kroku nie zrobiła. Przepiękny taniec - powiedział.

Po występku produkcja przeprowadziła poważną rozmowę z Dagmarą Kaźmierską. Celebrytka ma świadomość, że zachowanie jej syna może odbić się na współpracy ze stacją, a ta wygląda coraz bardziej obiecująco.

To prawda, że produkcja poprosiła Dagmarę o interwencję i rozmowę z Conanem. Wszyscy wiedzą, że on nie chciał źle i że czasem emocje biorą górę, ale w programie emitowanym na żywo nie można pozwalać sobie na takie incydenty - zdradziła nam osoba pracująca przy "Tańcu z Gwiazdami".

Słowa Conana wywołały skandal, a całą sytuację podgrzała eliminacja podczas 6. odcinka "Tańca z Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska po raz kolejny znalazła się w grupie zagrożonych odpuszczeniem parkietu. 

Obok niej stanął Aleks Mackiewicz, który za sambę otrzymał od jurorów 38 punktów. Było to dwa razy więcej od występu "królowej życia", jednak mimo to, to celebrytka awansowała do dalszej rywalizacji. Internauci zaczęli nawet ją prosić o rezygnację.

Teraz osoba z produkcji zdradza zakulisowe szczegóły ogłaszanego werdyktu. Wiadomo, dzięki czemu Dagmara Kaźmierska tak długo utrzymała się w programie.

Uczestnicy programu
Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska faworytką widzów "Tańca z Gwiazdami". Zdradzono, ile dostaje głosów

Wielki finał "Tańca z Gwiazdami" zbliża się nieubłaganie, a produkcja już zdążyła nagiąć dotychczasowe zasady. Okazuje się, że sytuacja związana z ciągłym awansem Dagmary Kaźmierskiej zaskakuje nawet produkcję programu.

Obstawiano, że dojdzie do 3, maksymalnie 4 odcinka... - wyznała osoba związana z hitem Polsatu "Super Expressowi".

Skąd więc tak imponujący wynik w przypadku "królowej życia"? Na ostateczny werdykt wpływają oceny gwiazdorskiego jury, a także głosy widzów. Fani mogą wspierać swoich faworytów za pomocą SMS-ów oraz wyborów w programowej aplikacji.

Okazuje się, że spośród wszystkich uczestników to Dagmara Kaźmierska może liczyć na największe wsparcie. Jej liczby pozostawiają w tyle nawet Roksanę Węgiel, która w oczach jurorów i części internautów jest odkryciem tego sezonu "Tańca z Gwiazdami".

Jeśli chodzi o głosy widzów, Dagmara praktycznie co odcinek dostaje ich najwięcej. Kilka razy jedynie Roxie ją wyprzedziła, ale o włos. Nawet w stacji są zaskoczeni, że Dagmara ma aż taki wynik od widzów - przyznaje informator.

Już niedługo przekonamy się, czy widzowie po raz kolejny stanął w obronie tanecznych umiejętności Dagmary Kaźmierskiej. 7. odcinek "Tańca z Gwiazdami" już w niedzielę, 14 kwietnia, o godzinie 20:00 w Polsacie.

Dagmara Kaźmierska
Ujawniono sekret sukcesu Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Ujawniono sekret sukcesu Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
Ujawniono sekret sukcesu Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska w
Ujawniono sekret sukcesu Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Ujawniono sekret sukcesu Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF

Źródło: SE