Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Proszą Kaźmierską, żeby sama odeszła z "TzG". Takich słów nie mogła się spodziewać zwłaszcza od nich
Karolina Kurek
Karolina Kurek 08.04.2024 12:39

Proszą Kaźmierską, żeby sama odeszła z "TzG". Takich słów nie mogła się spodziewać zwłaszcza od nich

Dagmara Kaźmierska/ "Taniec z gwiazdami"
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, "Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF

Emocje po 6. odcinku “Tańca z gwiazdami” nadal nie opadły, a wręcz rosną ze zdwojoną siłą. Internauci domagają się w mediach społecznościowych, by Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w formacie!

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel to jedna z najpopularniejszych par “Tańca z gwiazdami”. Ich taneczne show to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów każdego odcinka. Cieszą się oni sympatią widzów, ale nie otrzymują zbyt wielu pozytywnych słów ze strony jury. Kaźmierska już wcześniej usłyszała od Pavlović, że nie robi postępów. Jednak w ostatnim odcinku “Czarna Mamba” nie gryzła się w język.

Dagmaro, chciałam ci przypomnieć, że ten program, to "Taniec z gwiazdami". Nie chodzenie z gwiazdami, nie człapanie z gwiazdami. […] I tak, uwaga, to jest twój najlepszy taniec, człapaniec. Ale uwaga, Dagmara dobrze dokończyła, ale i tak było źle - mówiła. 

Za paso doble para otrzymała 19 punktów. 

"Ustawiony werdykt". Wielka afera po wynikach "Tańca z Gwiazdami". Padły mocne słowa Iwona Pavlovic komentuje odzywki Conana. Wbiła potężną szpilę Kaźmierskiej. Zrobiło się nieprzyjemnie

Kto odpadł w 6. odcinku "Tzg"?

W szóstym epizodzie “Tańca z gwiazdami” nie brakowało emocji. Pary ponownie zaprezentowały wysoki poziom na parkiecie, a jurorzy przyznali dwie 40-tki. Pełną pulę punktów zdobyli Krzysztof Szczepaniak i Izabela Skierska oraz Roksana Węgiel i Michał Kassin. 

Zagrożeni byli Dagmara Kaźmierska i Marcina Hakiel oraz Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska. Decyzją telewidzów z programem pożegnał się drugi duet. Po przekazaniu tej informacji w studio zapadła cisza. Wszyscy wydawali się zszokowani, gdyż mężczyzna świetnie sobie radził na parkiecie, cieszył się sympatią widzów, jak i słyszał pozytywne komentarze ze strony jury. Typowany był na zwycięzcę. W sieci wybuchła burza. Internauci są oburzeni odpadnięciem Mackiewicza. 

Telewidzowie chcą, by Kaźmierska zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami"

Fani “Tańca z gwiazdami” idą o krok dalej w komentarzach. Internauci są zdania, iż Dagmara Kaźmierska sama powinna wycofać się z udziału w programie. Biorąc pod uwagę, że to właśnie głosy widzów po raz kolejny ochroniły Dagmarę, to taki wysyp negatywnych komentarzy z ich strony może być sporym zaskoczeniem.

  • Dagmara, odejdź sama z honorem, bo to jest wstyd!
  • Dagmara powinna sama zrezygnować, bo nie umie tańczyć. Przez nią odpadają bardzo fajne pary, co mogą coś osiągnąć, a tu wielkie dno.
  • Szanuję panią Dagmarę za udział w programie mimo problemów z nogą, aczkolwiek uważam, że powinna na tym etapie zrezygnować dobrowolnie.
  • Tak po ludzku pani Dagmara powinna oddać miejsce tej parze... On powinien stać w tym miejscu obok Kryształowej Kuli.

Użytkownicy internetowi uważają, że jeśli “Królowa Życia” sama zrezygnuje z udziału w formacie to Aleks Mackiewicz będzie mógł wrócić do “Tzg”. 

  • Powinna sama odejść, a zostawić miejsce Aleksowi.
  • Ona sama się powinna wycofać i Aleksa przywrócić do programu.
  • Dagmara, oddaj miejsce i ratuj honor. To nie "Pamiętniki z wakacji", tu trzeba mieć talent.

Co o tym myślicie? Co powinna zrobić Dagmara w tej sytuacji? W końcu to widzowie sami wybrali. 

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, "Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF
Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska,
Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska "Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, "Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF
Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska,
Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska "Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF