Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Iwona Pavlovic komentuje odzywki Conana. Wbiła potężną szpilę Kaźmierskiej. Zrobiło się nieprzyjemnie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.04.2024 08:14

Iwona Pavlovic komentuje odzywki Conana. Wbiła potężną szpilę Kaźmierskiej. Zrobiło się nieprzyjemnie

Iwona Pavlović, Dagmara Kaźmierska
Iwona Pavlović reaguje na słowa Conana w “Tańcu z Gwiazdami”, fot. KAPiF

Za nami kolejny odcinek hitu "Taniec z Gwiazdami". Emocji nie zabrakło podczas występów, ale także przed jurorami. Syn Dagmary Kaźmierskiej przed kamerami wbił szpilę przewodniczącej jury, Iwonie Pavlović. Gwiazda zareagowała na jego słowa. Ma mu coś do zarzucenia? Oberwało się "królowej życia".

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami". Jak jej poszło?

W niedzielny wieczór widzowie Polsatu po raz kolejny mogli oglądać taneczne zmagania gwiazd w telewizyjnym hicie. Wśród uczestników 24. edycji "Tańca z Gwiazdami" znalazła się Dagmara Kaźmierska, czyli słynna "królowa życia" i nowa gwiazda Polsatu. 

Celebrytka z tygodnia na tydzień coraz bardziej zaskakuje widzów. Choć nie stała się ulubienicą jurorów, za każdym razem awansuje za sprawą głosów internautów. Tym razem zdawało się, że jej eliminacja jest nieunikniona.

Za paso doble Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel zgarnęli jedynie 19 punktów, co po raz kolejny uplasowało ich na ostatnim miejscu punktacji jurorów. Podczas eliminacji znaleźli się w zagrożonym kręgu, jednak mimo to doszło do zaskakującej decyzji.

Po występie nie zabrakło gorących momentów z udziałem Ivony Pavlović i syna celebrytki, Conana. Mężczyzna wbiegł na parkiet i po chwili przejął mikrofon. Wszyscy usłyszeli, co ma do powiedzenia jurorce.

Anita Sokołowska jest starsza od Dagmary Kaźmierskiej. Fani "TzG" nie kryją zaskoczenia: "Jak to?" "TzG". Cisza na widowni... To oni odpadli w 6. odcinku. Dagmara Kaźmierska nie wiedziała, jak zareagować

Po występie Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami" na parkiecie pojawił się Conan

Damara Kaźmierska zgodziła się na udział w "Tańcu z Gwiazdami" pomimo kłopotów zdrowotnych. Kilka lat temu uczestniczyła w wypadku samochodowym, który doprowadził do poważnych problemów z nogami. Mimo to podjęła się wyzwania na parkiecie, choć jej dolegliwości są widoczne gołym okiem.

Po pasodoble na parkiecie pojawił się Conan, który wręczył matce ogromny bukiet czerwonych róż. Syn bardzo wspiera matkę, także podczas treningów, co widzowie Polsatu mogli zobaczyć przed występem Dagmary i Marcina. Uroczy gest nie osłodził jednak słów "Czarnej Mamby".

Dagmaro, chciałam ci przypomnieć, że ten program, to "Taniec z Gwiazdami". Nie chodzenie z gwiazdami, nie człapanie z gwiazdami. […] I tak, uwaga, to jest twój najlepszy taniec, człapaniec. Ale uwaga, Dagmara dobrze dokończyła, ale i tak było źle - powiedziała Iwona Pavlović po występie duetu.

Po tych słowach syn Dagmary Kaźmierskiej nie mógł wytrzymać. Chwycił mikrofon i przed kamerami postanowił odgryźć się przewodniczącej jury.

Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami nawet by kroku nie zrobiła… - skwitował.

Na to musiała zareagować sama "królowa życia" podkreślając, że zgadzając się na udział w "Tańcu z Gwiazdami" zgodziła się także na oceny jurorów. Tym razem wyjątkowo była przychylna słowom Iwony Pavlović.

Tutaj mama się zgadzała z panią Iwonką i tu nie ma dyskusji, synek! - ucięła.

Choć gwiazda nie miała okazji zareagować na słowa Conana przed kamerami, zrobiła to po nagraniach. Ma mu za złe takiej postawy? Wbiła potężną szpilę Dagmarze Kaźmierskiej. Szczegóły poniżej.

Taniec z Gwiazdami
Conan odgryzł się Iwonie Pavlović w “Tańcu z Gwiazdami”, fot. KAPiF

Iwona Pavlović reaguje na odzywki Conana. Ma za złe synowi Dagmary Kaźmierskiej?

Zachowanie Conana nie umknęła uwadze Iwonie Pavlović. W rozmowie z Pomponikiem skomentowała jego uszczypliwość. O dziwo zgodziła się z jego stwierdzeniem, a nawet powiedziała, że "spodobała jej się jego postawa".

Myślę, że tak by było, że bym nic nie zatańczyła, ale kompletnie się nie denerwuję. […] To jest syn i nawet, nie mówię, że jestem dumna, ale podobała mi się jego postawa, że bardzo broni swojej mamy i tak powinno być. Tutaj absolutnie ani nie denerwuję się na niego. Myślę, że to była bardziej emocjonalna w danej chwili uwaga - przyznała.

Iwona Pavlović nie poprzestała jedynie na komentarzu słów Conana. Jurorka już w poprzednim odcinku "Tańca z Gwiazdami" przyznała, że Dagmara Kaźmierska jest jedyną z gwiazd, które nie robią postępów na parkiecie. W rozmowie z portalem gdybając, wbiła szpilę celebrytce.

Możemy zadać pytanie, czy wtedy bym się zgłosiła do programu "Taniec z Gwiazdami" - wyznała z przekąsem.

Gorąca atmosfera między jurorką a "królową życia" nie opada, a przyszły odcinek programu może zupełnie wyprowadzić je z równowagi. Gwiazdy przygotują tym razem dwie nowe choreografie, a to daje możliwość jeszcze większych przytyków w stronę Dagmary Kaźmierskiej

Taniec z Gwiazdami
Iwona Pavlović reaguje na słowa Conana w “Tańcu z Gwiazdami”, fot. KAPiF
Taniec z Gwiazdami
Iwona Pavlović reaguje na słowa Conana w “Tańcu z Gwiazdami”, fot. KAPiF
Taniec z Gwiazdami
Iwona Pavlović reaguje na słowa Conana w “Tańcu z Gwiazdami”, fot. KAPiF
Taniec z Gwiazdami
Iwona Pavlović reaguje na słowa Conana w “Tańcu z Gwiazdami”, fot. KAPiF
Taniec z Gwiazdami
Iwona Pavlović reaguje na słowa Conana w “Tańcu z Gwiazdami”, fot. KAPiF

Źródło: Pomponik