Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Anita Sokołowska jest starsza od Dagmary Kaźmierskiej. Fani "TzG" nie kryją zaskoczenia: "Jak to?"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 07.04.2024 22:41

Anita Sokołowska jest starsza od Dagmary Kaźmierskiej. Fani "TzG" nie kryją zaskoczenia: "Jak to?"

Taniec z gwiazdami
Anita Sokołowska jest starsza od Dagmary Kaźmierskiej?, fot. KAPiF

Anita Sokołowska jest jedną z faworytek „Tańca z gwiazdami”. Dagmara Kaźmierska nie jest ulubienicą jurorów, ale głosami telewidzów udaje jej się przechodzić do kolejnych odcinków. Kobiety mają bardzo różny styl. Tym bardziej fani byli w szoku, kiedy okazało się, że aktorka jest starsza od Królowej Życia.

Taniec z gwiazdami: Anita Sokołowska i Dagmara Kaźmierska

Nowy sezon programu „Taniec z gwiazdami” dostarcza zupełnie niespodziewanych emocji. Widzowie zupełnie nie spodziewali się ładunku wrażeń i doświadczeń, jakie zaserwowali im Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, tańczący z numerem 10. Także jurorzy doceniają ich talenty na parkiecie. W piątym odcinku programu para otrzymała maksymalne 40 punktów, a w 6. epizodzie wynik był tylko trochę gorszy; musieli zadowolić się 35 punktami.

Zupełnie innych wrażeń dostarcza para numer 8, czyli Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel. Choć duet nie cieszy się wsparciem jurorów (w 5. odcinku zdobyli 23 punkty, w 6. tylko 19). Gwiazda programów „Królowe życia” oraz „Dagmara szuka męża” nieustannie urzeka jednak widzów swoją charyzmą. Ich głosy pozwalają jej pokonywać kolejnych rywali. Teraz jednak wyszły na jaw zupełnie niespodziewane informacje.

„TzG”: Oj, kamera miała tego nie pokazać. Dagmara Kaźmierska musiała ratować sytuację na gorąco Pokazali próby Sokołowskiej do "TzG". Internautka nie wytrzymała: "Ta Anita jest wkurzająca". Wcale nie oberwało się jej za taniec

Jak tańczą Kaźmierska i Sokołowska w "Tańcu z gwiazdami"?

Niedługo przed emisją szóstego odcinka w oficjalnych mediach społecznościowych „TzG” pojawiło się nagranie z prób. Na filmie widać, jak poszczególni uczestnicy oraz ich trenerzy przygotowują się do wielkiego występu przed jury. Pod klipem pojawił się bardzo nieprzyjazny Anicie komentarz.

Ta Anita jest wykurzająca. Gwiazda od siedmiu boleści. Odeszła sobie tak po prostu z serialu Przyjaciółki mając gdzieś fanów Zuzy – napisała jedna z internautek.

Inne osoby wyszydziły jednak krytykantkę od razu.

  • Jedna z najbardziej profesjonalnych aktorek w Polsce, reżyserka w teatrze, a i tak jakaś Grażyna powie, że jest od siedmiu boleści. No tak, nie świeci tyłkiem na ściankach, odeszła z ciągnącego się niepotrzebnie serialu, żeby się rozwinąć, to popełniła zbrodnię.
  • Komentarz żenujący – odpisali jej widzowie.

Tymczasem wśród reakcji pojawił się też zupełnie inny wątek. Chodzi o zaskakujący wiek uczestniczek.

Jaka jest różnica wieku między Dagmarą a Anitą?

Anita Sokołowska urodziła się 25 stycznia 1976 w Lublinie. W 1999 roku ukończyła Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi. Niedawno świętowała więc 48. urodziny. Tymczasem Kaźmierska przyszła na świat 12 kwietnia 1975 roku, więc za kilka dni zostanie 49-latką. Jest minimalnie starsza od swojej koleżanki z parkietu.

  • Patrzę na Anitę i na Dagmarę i niby rok różnicy, a w tańcu Anita to 20-latka a Dagmara 80-latka. Anita, podziwiam twoją formę – czytamy w komentarzu pod nagraniem.
  • Też bym chciała tak wyglądać – dodaje inna osoba.

A wam czyj styl podoba się bardziej?

Taniec z gwiazdami, 6. odcinek, Anita Sokołowska
Anita Sokołowska, Taniec z gwiazdami, fot. KAPiF
Anita Sokołowska i Dagmara Kaźmierska, wiek, Taniec z gwiazdami
Dagmara Kaźmierska, Taniec z gwiazdami, fot. KAPiF
Anita Sokołowska i Dagmara Kaźmierska, wiek, Taniec z gwiazdami
Dagmara Kaźmierska, Taniec z gwiazdami, fot. KAPiF
Anita Sokołowska i Dagmara Kaźmierska, wiek, Taniec z gwiazdami
Anita Sokołowska, Taniec z gwiazdami, fot. KAPiF